Decleor, Soin Du Soir, Creme Reparatrice [Night Repair Cream]

Decleor, Soin Du Soir, Creme Reparatrice [Night Repair Cream]

W nocy odnowa komórek skóry jest najszybsza i najefektywniejsza. Ten fakt został wykorzystany przez laboratoria Decleor dla stworzenia Soin Du Soir - uniwersalnego kremu na noc, polecanego jako uzupełnienie aromaesencji (szczególnie Neroli).
Lekki krem zawiera wyciągi i olejki roślinne i składniki fito-aromatyczne. Wspomaga odnowę komórkową, skóra rano jest promienna i gładka.
Zawiera 13% olejków i estrów z pszenicy, słonecznika i jojoby oraz 0.7% wyciągów i wosków roślinnych m.im. z pomarańczy.

Cena: 45EUR / 50ml

jestem na tak

Po doświadczeniu z tanim kremem nawilżającym na noc (w skrócie:dostałam gratis przy zakupach,postanowiłam spróbować, nasmarowałam się 3 razy, dostałam 2 wielkich wyprysków które już prawie zaleczyłam, plus trochę małych krostek które po odstawieniu kremu się wycofały) postanowiłam wrócić na właściwą mojej cerze półkę cenową;) (czyżby siła sugestii? na tanie zegarki również dostaję uczulenia na nikiel;) i do ulubionej marki. Zwłaszcza że cena kremu tego nie jest przerażająca. Po dwóch tygodniach moge powiedzieć, że wypryski się prawie zagoiły, nowych nie ma,skóra jest znów w idealnej postaci (prawie, bo resztki dwóch wyprysków), baaardzo gładka, idealnie nawilżona (po sprawiedliwości, nie wiem czy to tylko zasługa kremu, bo używam go z balsamem na noc decleor) i bardzo jasna i ma fakturę skórki brzoskwini. Trzeba czegoś więcej? Mnie tylko wygranej w totka:)
Aha. Krem ma postać lekkiej i łatwo wchłanialnej emulsji o kontrowersyjnym zapach.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:część 1