Tesori d'Oriente Jasmin di Giava, Doccia Crema Aromatica (Kremowy żel pod prysznic)

Ten aromatyczny kremowy żel pod prysznic zawiera esencjonalne olejki orientalne, które rewitalizują, odświeżają i dodają energii ciału i duszy.

zapachowa
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

przesłodziak dla odważnych

Cóż za zawód. Miał być jaśmin, a w opakowaniu znalazłam tylko waniliowy budyń i jakieś mdlące kwiatki. Zapach bardzo mocny, świdrujący oraz przesłodzony.

Żel nie posiada żadnych dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że kosmetyk dobrze się pieni, ma odpowiednią konsystencję i myje jak należy.
Niestety jego zapach z czasem stał się dla mnie nie do zniesienia. Pod koniec zdarzało się wręcz, że myłam nim wannę, aby szybciej pozbyć się zawartości pomarańczowej tuby.

Opakowanie: zwyczajne, mało ekskluzywne
Cena: przesadzona

PLUS/MINUS

u mnie, z oczywistych względów, minus - zadziwiająca trwałość zapachu.

Używam tego produktu od: używałam dwa-trzy lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

cudo

Uwielbiam żele tesori d\' oriente. Nie używam ich cały czas, ale zawsze do nich z utęsknieniem wracam. Myjąc się nimi odczuwam luksus naprawdę zapach odurza, pobudza wszystkie zmysły. Czuję się jakbym kąpała się w perfumach. Od wariantu jaśminowego wole wariant hammam, ale oba są wspaniałe. Cóż dodać... wszystkie aspekty jak i pozytywne tak i negatywne przyćmiewa ten cudowny zapach... jak jestem w sklepie i mam okazję go spotkać, po prostu muszę powąchać. Oj tak to zdecydowanie mój KWC!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Genialny

Piękny zapach i nawilżona miękka skóra i to że nie trzeba stosować balsamu to zalety tego kremowego żelu pod prysznic. Miałam ten i jeszcze inny wariant, oba tak samo doskonałe. Potem skóra pachnie pięknie przez wiele godzin. Konsystencja jest ok, może opakowanie trochę nieporęczne - w moim przypadku ta rączka tylko przeszkadza; trochę trudno się otwiera. Ale zawartość zachwyca. Muszę kupić jeszcze jeden.

Używam tego produktu od: paru lat

Cellulit jak stosować kosmetyki

Nie lubie zapachu

Mieszkam we Wloszech i tu Tesori dOriente sa bardziej dostepne i tansze niz w Polsce. Mialam z 2 razy ten zel pod prysznic, w tubce, jak na zglaszajacym zdjeciu oraz w pollitrowej, metalowej butelce. Nie lubie tego zapachu - prawie identyczny z perfumami Angel, nie podobaja mi sie :( Za to piekny jest zel o zapachu bialego pizma oraz nieco mniej fajny o zapachu lotosu. Sa tez smierdziuszki, jak np zapach mirry. Zele Tesori dOriente sa dosc wydajne i dobrze sie pienia. Na dlugo pozostawiaja swoj zapach na skorze.
Widze, ze ceny w Polsce sa dosc wysokie. Ja ostatnio kupilam zel lotosowy za niecale 2 euro.

Użylam tego produktu kilka razy

Genialny

Mam wersję jaśminową,która jadnek ma z jaśminem nieiwele wspólnego.Jest łudząco podobna do Angela i spokojnie możnaby serię jaśmin stosować jako uzupełnienie tak klasyka jak i Innocenta czy ogrodowych wariacji.Żel jest naprawdę świetny.Przyjemna kremowa konsystencja,delikatne oczyszczanie i oczywiście cudowny zapach,który nie tylko wypełnia całą łazienkę ale też bardzo długo utrzymuje się na skórze.Bardzo wydajny-trzeba go nieiwele aby umyś całe ciało,szta graficzna podoba mi się ale uważam,że łańcuszek(skąd inąd praktyczny do zawieszenia żelu)mogli sobie darować bo jest plastkiowy i dość tandetny.Z całości jednak jestem ogromna zadowolna napewno przeestuję inne wrianty.Polecam-naprawdę warto!

Używam tego produktu od:około miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1