Boots, No7, Stay Perfect Foundation

Boots, No7, Stay Perfect Foundation

Trwały fluid, występuje w aż 11 odcieniach. Bezzapachowy, z SPF 15 i witaminą E, nie powoduje zaskórnikow. Według producenta nawilża, jest odporny na ścieranie i zachowuje świeżość przez cały dzień.

Jak krem BB.

Podkład zakupiłam z ciekawości, wiedziałam, ze nie jest odpowiedni do moich wymagań. Chciałam go po prostu przetestować, po czym sprezentowałam komuś.
Krycie jest praktycznie zerowe, wszystko pod nim widać. Formuła rzeczywiście lekka, troche wodnista, nie czuć go na twarzy. Myślę, ze będzie idealny dla osób, które mają gładką buzię, bez żadnych problemów i poszukują czegos lekkiego, co jedynie delikatnie wyrowna koloryt i rozswietli. Czyli taki podkład a la krem BB.
Zdecydowanie odradzam każdemu z cerą podobna do mojej, czyli tłustą, z rozszerzonymi porami i tendencja do zapychania oraz wypryskow. Podkład powchodzil mi w pory tworząc siateczkę jasnych kropek. Nie podołał problemowi przetluszczania w strefie T i w tych miejscach się poprzecierał. Niczego również nie zakryl, a wręcz podkreślił to, co najgorsze.
Daję mu 4 gwiazdki, bo osoba, której go podarowalam jest zadowolona, ma inną cerę niż ja, mniej problemowa,dlatego wiem, ze ten produkt nie jest zły tak w ogóle, tylko po prostu zły dla mnie.
Plus za przyjemny zapach, pompkę i duży wybor odcieni (oraz to, ze nie ciemnieje).

Słabo kryje niedoskonałości

Plus za:
°zapach
°nie zatyka porów
°wybór kolorów
°nie wysusza

Minus:
°nie kryje niedoskonałości

Dobry na co dzień, kolor stapia się z moim kolorem twarzy. Trzyma się dobrze, jak dla mnie trochę za rzadki i słabo kryje. Dość szybko się skończył. Plus za pompkè.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 30ml

Bardzo dobry! Polecam

Kupilam go jakis czas temu na Allegro za smieszna cene ok.10 zł. Bylam ciekawa czym rozni sie od innych podkladow i czy spelnia obietnice producenta, moge stwierzic, ze tak jest. Podklad jest bardzo trwaly, idealnie kryje wszelkie niedoskonalosci cery. Ma przyjemna, jedwabista konsystencje i delikatny przyjemny zapach. Jest baaardzo wydajny.

dzienny smoky eyes

najlepszy

Jest to najlepszy podkład jaki do tej pory przetestowałam. Być może wiąże się to z pierwszy raz w życiu idealnie dobranym odcieniem - specjalnym aparatem, ale i przy takiej palecie (jestem prawie pewna że do wyboru miałam grubo więcej niż 11 odcieni!) było to możliwe.
Jeśli chodzi o jakość kosmetyku to porównując z Revlon Color Stay Boots wypada lepiej, to chyba powinno wystarczyć.
Plus za opakowanie z pompką, nienawidzę słoiczków bez pompki, z dziurą, wolę już tubki!
Pół gwiazdki odejmuję za niestety dość wysoką cenę, niemniej podkład jest wydajny i nie trzeba go dużo jednorazowo wyciskać.
Mając go na twarzy czuję się jak celebrytka :)

na pewno nie!

Kupiłam najjaśniejszy odcień w ciemno.

Mój błąd.

- bardzo długo schnie
- rozmazuje się ma twarzy tworząc smugi, których nie można już później usunąć bez zmywania całej twarzy
- bardzo brudzi
- twarz jak w masce
- prawie żadne krycie
- za rzadka konsystencja

+jasny był naprawdę jasny
+nie wysusza
+nie zapycha

Niestety plusy nie rekompensują minusów...

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Nie bardzo

Fluid bez rewelacji. Moze zle dobralam kolor, moja buzia wygladala troche jak maska (kolezanki kazaly mi zmienic fluid). Oczywiscie bez korektora sie nie obylo, ale nie zakrywal wiekszosci moich niedoskonalosci. Plus za zapach

Używam tego produktu od:przez okolo rok

bardzo dobry

Podklad spelnia swoje zadanie. Dobrze sprawuje sie na suchej skorze, nie podresla przesuszonych miejsc. Ja nie potrzebuje matowania wiec w tej kwestii nie wypowiem sie. Kryje w miare dobrze, ale pod oczy trzeba uzyc jeszcze korektora. Duzy wybor kolorow i bardzo wygodne, praktyczne opakowanie :)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

OK

Przyzwoity fluid. Dobry wybor kolorow, estetyczne i praktyczne opakowanie z pompka. Dobrze sie naklada i nie gryzie sie z kremem. Nie zatyka porow.
A minusy: w ciagu dnia znika z twarzy, nie matuje. Ogolnie w porzadku ale mialam lepsze.

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego