Anew Clinical, Advanced Retexturising Peel (Intensywny peeling do twarzy w płatkach)

Pojemność 30 szt

Efektywny i łatwy w użyciu peeling w delikatnych płatkach zawiera:

- kwas glikolowy, znany ze swych doskonałych właściwości peelingujących

- kojący ekstrakt z miodu

- łagodzący wyciąg z papai i ananasa

- ekstrakty roślinne wygładzające, odżywiające i kojące skórę

Od razu po użyciu: znacząca poprawa wyglądu powierzchni skóry; skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna

Już po tygodniu : skóra wygląda na odnowioną, jest bardziej przejrzysta. Dzięki usunięciu matowych, obumarłych komórek naskórka skóry jest doskonale zregenerowana i pobudzona do prawidłowego funkcjonowania.

Po dwóch tygodniach stosowania

- wygładzenie drobnych i głębszych zmarszczek -

u 100% stwierdzono poprawę struktury i przejrzystości skóry odblokowanie i oczyszczone pory.

U ponad 90% stwierdzono wyrównanie się kolorytu skóry i redukcję uszkodzeń powstałych powstałych pod wpływem działania słońca.

Wystarczy co drugi dzień rano lub wieczorem przetrzeć umytą i osuszoną skórę twarzy i szyi, wytłaczaną stroną płatka, omijając okolice oczu.

Kwas owocowy strzałem w dziesiątke dla skóry trądzikowej mieszanej

Byłem sceptyczny co do produktu z katalogu Avon, bo jednak nie robią dobrych kosmetyków. Ponieważ dostałem w "prezencie" postanowiłem spróbować, no i BINGO! Używam tych płatków drugi tydzień z reguły co 2 dzień, zdarza się 2 dni pod rząd. Napewno nie wysuszają mi skóry (mam cerę mieszaną). Skóra widocznie rozjaśniła się, zaskórniki stały się mniej widoczne, stała się wyraźnie czystsza i zdrowsza. Nie sądziłem, że ten kosmetyk może aż tak poprawić kondyncję skóry. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Nie działa

Namówiła mnie na niego moja koleżanka, gdy był w jakiejś korzystnej ofercie dla konsultantek. Podobnież działał cuda na twarzach innych osób. U mnie niestety nie było widać żadnych efektów, nawet po zużyciu całego opakowania. Przesuszał zamiast złuszczać. Miał nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od: ok. trzy - cztery lata temu

jest ok

nie wiem dlaczego te płatki mają takie złe recenzje.płatki zakupiłam po tańszej cenie na allegro inaczej pewnie bym ich nie kupiła. po pierwszym użyciu trochę mieszane uczucia ale za każdym następnym razem skóra wyglądała lepiej. zrobiłam kurację 2 tygodniową zużyłam 10 płatków co 2 dzień, cera była świeża miałam miej krostek. na pewno są to płatki do cery tłustej lub mieszanej normalna lub wrażliwą by podrażniły.(następna kuracja na wiosnę):)

Używam tego produktu od:w pażdzierniku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Avon Mark - relacja

daję 1 punkt za opakowanie

zużyłam ok 2/3 kosmetyku i jestem załamana. Tak okropnie wysuszonej skóry twarzy nigdy nie miałam! Czuję jakbym nałożyła sobie maseczkę a skóra jest pognieciona jak u 80 latki. Nie potrafię jej teraz nawilżyć i przywrócić do dawnego wyglądu. Może ktoś ma jakąś radę

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry

nie wiem skad te reenzje, peeling jest swietny. osobiscie stosuje go co jakis czas w postaci dwutygodniowej kuracji(co drugi dzien przed pojsciem spac i tak przez dwa tyg). skora jest idealnie oczyszczona z wagrow, zaskornikow, plamek itp. mam mloda cere ale dosyc zniszczona wyciskaniem, tradzikiem. po pierwszym opakowaniu wszystko elegancko poznikalo. polecam. a jesli dla kogos jest to niewystarczajace to mozna wybrac sie na profesjonalny zabieg u kosmeyczki albo sprobowac mikrodermabrazji z oferty avon-u- jest silniejsza.

Używam tego produktu od:odkad sie pojawil w ofercie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

bomba dla cery z problemami

Dziwią mnie strasznie te recenzje. Mam skore tłustą, pełna zaskórników. Typowo dla swojej cery mam zbyt szybko narastajacy naskorek, co powoduje ciagłe cmentarzysko martwych komorek na skorze i nieswiezy wyglad. Poprezdni peeling mial sie nijak do tego, był duzo słabszy. Zgadzam się, ze zostawia paskudna warstwe na buzi, ktora trzeba zmyc zelem. Cera jest po nim jednak jak nowa. Nie daje pieciu gwiazdek, bo czasami wyskakuje mi zaraz po uzyciu jakas drobna krostka, ale to pewnie z powodu mojej alergii. Co do drobnych zmarszczek tez daje sobie rade z mimicznymi kreskami na czole 23latki.

Używam tego produktu od: odkad sie pojawil

Ilość zużytych opakowań:chyba kilkanascie

beznadzieja

po prostu,
-szczypie skóra
-mam czerwone plamy
-zostaje na twarzy,taki lepki film,a to nie jest przyjemne
-mam wrazenie jakby troche sciągał
-brzydko pachnie

Używam tego produktu od dwuch miesiecy

dno

avon to avon. jedyne co wychodzi kosmetykow tej firmy to nawilzanie. A po kwasie glikolowym spodziewalam sie powaznych rezultatow. Zuzylam wsyztskie platki i efektow brak. plamy jakie byly takie sa. Szczypanie po uzycia jest chyba tylko po to zebysmy mialy zludzenie ze cos tam dziala.
Kolejne pieniadze wyrzucone w błoto

Używam tego produktu od:ponad miesiac

raczej nie

I znów potwierdza si? moja teoria, ?e jak Avon co? "udoskonali" czy po prostu zmieni, to nie daj? si? tego u?ywac. S?dz?, ?e ten peeling zast?pi? podobny dwufazowy, który mia?am dwa razy i bardzo mi do gustu przypad?:). Niestety znikn?? z katalogu, a na jego miejsce pojawi? si? ten, który zaraz oceni?. Przede wszystkim nowy jest bardziej "?r?cy", skóra troch? szczypie i piecze. To generalnie nie jest jaka? wada, ale po ok. miesi?cu stosowania nie wida? absolutnie ?adnego pozytywnego efektu ( oczyszczenia, wyg?adzenia etc.). A komfort stosowania niewielki. Daj? jednak 2 gwiazdki, bo jeszcze nie zako?czy?am opakowania, mo?e jeszcze co? si? zmieni. Czekam na cud:)U?ywam tego produktu od:miesi?ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?:pierwsze

Załamałam się!

Prawdę mówiąc - jestem zdruzgotana...
Jest to produkt, który, zgodnie z tym, co zaobserwowałam, zastąpić ma w ofercie Avonu podobny peeling dwustopniowy w płatkach.
Kupiłam go wcale nie z ciekawości, tylko dlatego, że tamten nie był już dostępny. I teraz nie wiem, co pocznę.
Nie będę tu rozwodziła się nad działaniem poprzedniego, bo napisałam mu osobną recenzję, dość powiedzieć, że nowa wersja nie ma zalet starej.
Przy nakładaniu nie czuję, że to kwasy, po nałożeniu powierzchnia skóry robi się lepka, jak gdyby pokryta warstewką substancji zawierającej żelatynę, zaś po zmyciu skóra nie wygląda na odświeżoną, nie jest tak zdrowo zaróżowiona wygładzona, jak powinna.
Dla mnie to załamka: te nowe płatki zdają się nie mieć nic wspólnego ze starymi, które były genialne. Wrócę do peelingów ściernych. Niechętnie i z bólem.
Dwie gwiazdki za to, że nie uczula i nie podraznia. Ale co z tego?!

Używam tego produktu od: Użyłam raz i nie mam ochoty na powtórkę
Ilość zużytych opakowań: 1/30