Giorgio Armani, Emporio Remix for Woman

Giorgio Armani, Emporio Remix for Woman

Perfumy Emporio Remix nawiązują do klubu disco. Zapach kojarzy się z tańcem, muzyką i mocnym biciem serca.

Nuty zapachowe:

gruszka, żurawina i anyż, frezja, koniczyna, heliotrop, biały cedr, piżmo, drzewo sandałowe.

Cena: EDP 160zł/30ml, 200zł/ 50ml, 255zł/ 100ml

Dobre perfumy

Ciekawy zapach.
Jednak już od dłuższego czasu zaczął mi sie nudzić. Trochę mnie dusi. Trzyma sie bardzo długo, tu nie można narzekać. Ciekawe opakowanie, chociaż moja mama również posiadała ten produkt, nie używała go dłuższy czas i perfuma jakimś cudem wyparowała (?).

Używam tego produktu od: 2 lata

wiosenny...

Za oknem słońce już przegania zimę, więc sięgnęłam do szafki i wyjęłam perfumy zarezerwowane właśnie na tą porę roku:)
Są lekkie, ale nie za bardzo, kwiatowe, z taką delikatnie świeżą nutka - chociaż się zdziwiłam, widząc w składzie anyż, bo ja nie wyczuwam go wcale. Zapach jest średniotrwały, więc noszę go w torebce i aplikuję dodatkowo w ciągu dnia:)
I, co ważne, nie ma nic wspólnego ze złotym She Armani, a ja kupiłam Remix w ciemno i spodziewałam się jakiegoś pokrewieństwa. No cóż, jak na zapach nabyty bez wcześniejszego poznania, to nie jest źle, ale generalnie wolę bardziej słodko - orientalno - ciężkie wonie. Zużywam go sobie co wiosny i gdy zużyję do końca, żalu wielkiego nie będzie, bo jest jeszcze tyle innych pachnideł do wypróbowania!:)
Acha, opakowanie fajne do torebki, ale nie widać poziomu zużycia:(

Używam tego produktu od: 2 lat, ale sezonowo - na wiosnę
Ilość zużytych opakowań: kończę 50 ml

Ładne

PLUSY:
- bardzo dobra trwałość
- zapach jest lekki, delikatny, przyjemny, kobiecy ; na szczęście nie kojarzy mi się z klubem disco

MINUSY:
- flakon zupełnie mi się nie podoba ; wcale!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Manicure - pastelowe paski

Ładny ale niezbyt trwały

Perfumy pachną przyjemnie, są bardzo słodkie ale nie ciężkie. Jak dla mnie raczej na codzień. Zapach niestety nie jest zbyt trwały, ale nie jest aż tak źle. Za to opakowanie jest naprawdę dziwne, pasuje raczej do dezodorantu.

Używam tego produktu od: tygodnia

Jeden z moich ulubieńców

Emporio Remix to moje pierwsze górnopółkowe perfumy, za którymi chodziłam bardzo długo aż w końcu dostałam 100 ml na gwiazdkę od chłopaka.

Jest to zapach zdecydowanie lekki, przypominający świeże pranie, choć na początku wydawał mi się słodki - pewnie przez gruszkę. Ma w sobie jednak taką przytulną nutkę, która mnie uwiodła... Dziwi mnie to, że mają to być perfumy przypominające atmosferę disco... wg mnie maja zupełni inny klimat, dużo delikatniejszy - kojarzą mi się z wiosną. Są niestety dość nietrwałe, po kilku godzinach od psiknięcia nie mogę ich wyczuć, nawet mocno "wwąchując" się w nadgarstek :(

Myślę, że zapach przypadnie do gustu raczej młodym dziewczynom, panie lubujące się w cięższych i poważniejszych perfumach będą raczej rozczarowane.

Muszę jeszcze napisać o opakowaniu... - jest delikatnie mówiąc paskudne. Metalowa tuba przypomina raczej tani dezodorant niż perfumy, chociaż zaletą jest to, że flakonik można bez wahania wrzucić do torebki i na pewno nic nam się nie wypsika.:)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100ml

śmierdziuch

przy całej mojej sympatii do anyżu w perfumach, Remix po prostu śmierdzi, od początku do końca śmierdzi... publiczną toaletą...
Zapach w ogóle się nie rozwija, jest zastęchły i zstany, jak powietrze w pokoju po imprezie, aż prosi się o ruch powietrza, a tu nic... Nie jest duszno, ale jest bardzo nudno, nuty zapachowe zbite w kulkę waty cukrowej walają się, jak tuman kurzu.
Powiem szczerze, że ten zapach jest wg mnie jakimś totalnym niewypałem i pomyłką ze strony Armaniego...Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

ciekawy niepowtarzalny

zapach jest niesamowity i polotny, daje mały minus jednak za niską trwałośc tego zapachu, ale jest naprawdę dyskretny i czarowny:) czuję się tym zapachem otulona jak miękkim szaliczkiem , nie podoba mi sie jak kobiety pachną agresywnie, a ten zapach jest naprawdę bardzo nie narzucający się, kwintesencja stylu i taktu:) super na co dzień, do biura, na fitness, fajna sprawa , polecam Używam tego produktu od: 3lat

super

Dla mnie jest super! Nie jest mdły , ale taki na codzień.Bardzo mi sie podoba.
Długo sie utrzymuje, i może na poczatku ( a ze mam nowe to pewnie mi sie tak wydaje) jest odrobinę za mocny , ale po paru minutach nabiera odpowiedniego zapachu , a potem dochodzi do odpowiedniego zapachu.
Idealnie sie zgrywa z moim zapachem ;)

Ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze

Dyskretny i kobiecy

Zacznę od buteleczki - koszmar, jak wszystkie Emporio:( A zapach... niby nic nowego, nic rewolucyjnego, ale bardzo przyjemnie, dyskretnie, elegancko ,kobieco, nienachalnie:) Dla mnie Remix jest czysty, przejrzysty, jak swieże pranie w trakcie prasowania, typ zapachu "higieniczny, syntetyczny", ale w zdrowym natężeniu, doskonały n każda porę roku i każdą okazję, wolny od wiekowych ograniczeń-zapach uniwersalny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcowka 100 ml

Bardzo polubiłam

Dostałam 3 lata temu od brata.
Zacznę od buteleczki. Może nie grzeszy wyglądem, ale za to jest bardzo praktyczna. Można śmiało wrzucić do torebki, bo jest dosyć mała i leciutka, często zabieram ją w podróże.
Zapach...no cóż jest po prostu bardzo porządny. Niektóre z Was mówią, że nijaki, ale mi ten zapach absolutnie takiego nie przypomina. Gdy raz go powącham nie mogę się od niego "odczepić", po prostu jestem jego nałogowcem :D Przypomina gruszki, ale nie jest to łagodny zapach. Ma w sobie jakąś mocną nutę która nadaje mu drapieżność.
Rzadko się nim psikam, bo przyznam szczerze, że jest mi ich trochę szkoda, trzymam na specjalne okazje :) Ale jak się już nimi psiknę to słyszę same pochwały, bo zapach jest wyczuwalny w powietrzu. Nie jest jak inne, liczne perfumy, takie do których zapachu nasz nos sie przyzwyczaja. Ten zapach nie daje mi o sobie zapomnieć, co kilkanaście minut wyczuwam go na nowo z taką samą intensywnością co na początku. Nie jest może super trwały, ale na pewno daje radę. Na pewno kupię gdy mi się skończy, bo ten zapach jest już trwale wpisany w moją kosmetyczkę :)

nijaki taki...

Posiadam Emporio złote, White, Glam City i właśnie Remix, który jest dla mnie zdecydowanie najmniej ciekawy z tych wód. Niby owocowy, niby mydełko, szampon... no i nie grzeszy trwałością. A pozostałe trzymają się całkiem przyzwoicie. Nie jest nieładny, tylko taki mało konkretny, delikatny. Może jeszcze się przekonam, dopiero używam tą wodę od dwóch dni :)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 30 ml

zaden remix

Mial kojazyc sie z dyskoteka i przyspieszonym biciem serca, ale mi sie z tym własnie nie kojarzya, a tylko z nuda. Delikatny zapach z akordami owocowymi i kwiatowymi. Wyczuwam zurawine, troszke anyzku i słodka gruszke. Nie jest brzydki, ale brakuje mu polotu, jakby mocniejszej nuty i przez to mam wrazenie, ze mogłaby sie nim psikac nastolatka, a ja juz nie koniecznie. Buteleczka brzydka. Trwałosc przyzwoita.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...