Avon, Far Away EDP

Avon, Far Away EDP

Cena już od 31,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Za słodki

Przyznaję, że bardzo długo się utrzymuje, jednak jego zapach jest okropnie słodki, mdlący, ciężki. Nie dla mnie, jednak jeśli ktoś lubi bardzo słodkie zapachy, to z pewnością mu się spodoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426361].usefull || 0 }}% pomocna.

KOCHAM ♡

Musiało minąć wiele lat, musiałam zaliczyć wiele innych zapachów, musiałam się wyszaleć i dorosnąć, musiałam z dziewczyny stać się młodą kobietą, z młodej kobiety kobietą, a z kobiety - bardzo dorosłą kobietą...
....i wtedy Far Away stał się MOIM zapachem.
Jest bezkompromisowy i wielowątkowy.
Migoczący bogatym orientem na przemian z ciężkimi kwiatami.
Przyduszający wanilią i kokosem, lub wiercący w nosie drzewem sandałowym.
Pachnie różnie w różnych porach roku - czym innym uwiedzie w gorący letni wieczór, a czym innym w mroźną zimową noc.
Postawi na nogi o wschodzie słońca, doda energii o jego zachodzie.
Bo ten zapach to mega kobiecość, pewność siebie, kruczoczarne rzęsy jak wachlarze, wysokie obcasy i błysk w oku (nawet jeśli akurat mamy na nogach baleriny, a nie szpilki).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423466].usefull || 0 }}% pomocna.

specyficzny

Jest to dość specyficzny zapach, nie każdemu się spodoba.
Ja co jakiś czas do niego wracam. Jest bardzo trwały i przyjemny.
Jest zapachem raczej ciężkim. Bardzo wydajny, dwa psiknięcia wystarczają na długotrwały efekt. Bywa w cenie poniżej 40 zł.
Polecam szczególnie na chłodne pory roku i dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407196].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ukochany !!!

Uwielbiam ten zapach jesienią i zimą .
Jest raczej cięższym zapachem , więc używam go wieczorem lub na specjalne okazje . słodki i bardzo trwały zapach , jest go czuć spokojnie cały dzień bez poprawek , Jednym słowem polecam za tą cenę , zwłaszcza że często jest w promocji ok .45 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398146].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowo fioletowy zapach.

Kiedy wchodzę w obłok tego zapachu przed oczami mam indyjski targ.
Wielobarwny, żywy, wartki , szepczący, krzyczący. Kolorowe chusty, spódnice, dywany, kapoty. Figurki różnej maści. Tamtejsze specjały. Przyprawy.
A pośród nich, turystka z Ameryki. Chciałaby wtopić się w tłum, ale jednocześnie pragnie zachować odrębność. Otuliła się mgiełką czegoś interesującego, wielobarwnego, czegoś będącego łącznikiem pomiędzy nią, a tymi ludźmi, tą kultura, której jeszcze nie rozumie. Pachniała Far Avay.

Zapach jest bardzo trwały. Ciepły, mocny i wyraźny. Osobiście wyczuwam paczulę, której w tym zapachu nie ma. Ciepłe, uwodzicielskie nuty ylang- ylang, wanilię słodko- gorzką, tą prawdziwą, która momentami wpada w piżmo. Wszystko na bazie drzewa sandałowego, jakże wyraźnego.

Flakon całkiem ładny, przyjemnie leży w dłoni. Uroku dodaje mu pomponik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351791].usefull || 0 }}% pomocna.

Intensywne.

Posiadam buteleczkę o pojemności 30 ml. Perfumki są dość specyficzne i na pewno nie dla każdego. Zdecydowanie dla eleganckich Pań 40+, a nie dla nastolatek. I raczej na wieczorową porę. Ewidentnie czuć piżmo waniliowe. Dla mnie pachną waniliową świeczką zapachową, i trochę tak jakby kadzidłami :). Ogólnie woda nie jest zła, ale też nie jest to zapach dla wszystkich. Jednak zostaję przy Avonowych Cerish the moment - to coś dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348606].usefull || 0 }}% pomocna.

klasyk

Jest to zapach dość specyficzny, ale przy tym ciekawy i intrygujący. Mocno wyczuwalne nuty orientalne i wanilia, zapach typowo wieczorowy i tajemniczy - idealny na randki. Jest dość intensywny, dlatego należy z nim uważać. Ten zapach bardzo lubię, szczególnie na letnie wieczory i imprezy w plenerze. Nie raz słyszałam komplementy, kiedy go nosiłam, szczególnie od mężczyzn. Co więcej jest bardzo trwały, rzeczy nim przesiąknięte nawet po praniu jeszcze pachną Far Away. To jest klasyk, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej toaletce, nigdy mi się nie nudzi. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310156].usefull || 0 }}% pomocna.

Stara miłość.

Far Away były moimi pierwszymi, ulubionymi perfumami. Mają bardzo intensywny zapach. Perfumy te są bardzo wydaje, ze względu na swoją długotrwałość. Jest to mieszanka mocnych, słodkich, a zarazem subtelnych zapachów.

+piękny flakonik.
+piękny zapach.
+wydajność.
+cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299151].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja pierwsza miłość.

Kiedyś były to dla mnie idealne perfumy. Zakochałam się w ich zapachu, ale po jakimś czasie ich zapach zaczął mnie po prostu dusić. Są bardzo mocne, ale mimo wszystko polecam. Piękny flakonik, trwały zapach, długo się utrzymuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293611].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Numer 1

Zapach Far Away jak dla mnie narazie najlepszy jakiego używałam ze wszystkich
perfum do tej pory.
To fakt jest bardzo intensywny i słodki dlatego nie poleciłabym osobom, które nie lubią mocnych i bardzo słodkich perfum.
Jest bardzo wydajny, i to jest jego zaletą.
Wystarczy malutka dawka, utrzymuje się baaardzo długo.
Polecam go na wieczorne wyjścia.
Zapach jest charakterystyczny, udało mi się go rozpoznać u klientki w sklepie.
Buteleczka bardzo ładna, skromna.
Polecam ! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292016].usefull || 0 }}% pomocna.