Avon, Far Away EDP

Avon, Far Away EDP

Cena już od 34,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Ideał :)

Far Away kojarzy mi się z dzieciństwem, ponieważ moja mama używała go nagminnie. Pierwsze, co przykuwa uwagę, to ciekawa, śliczna buteleczka z czarnym ogonkiem i czarno fuksjową kuleczką.
Zapach jest obłędny. Długo utrzymuje się na ubraniach, pasuje dla młodych kobiet, jak i tych w podeszłym wieku. Jest pewnego rodzaju uniwersum. :)
Moim zdaniem doskonały na większe wyjścia, perfekcyjnie dopełni nasz wieczorowy total look. Oprócz tego dobrze sprawdza się w ciągu zimniejszych pór roku. W ciągu lata może okazać się za mocny i zbyt przytłaczający podczas gorących dni.
Zdecydowanie polecam. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279771].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Wodę Far Away użyłam może 2-3 razy dzięki siostrze, która ją zamówiła. Zapach jednak nie spodobał mi się. Jest ciężki i intensywny. Takie perfumy po prostu trzeba lubić. Znam osoby dla których jest on rewelacyjny, jednak dla mnie jego atutem jest tylko trwałość - na ubraniach zapach wyczuwałam jeszcze przez wiele dni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275481].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsza mała miłość

Pamiętam jak otrzymałam próbki tego zapachu. Kompletnie wtedy nie interesowałam się takimi rzeczami jak perfumy, cisnęłam w kąt i zapomniałam. Pewnego dnia odnalazłam jedną próbkę, która nie zdążyła wyschnąć i za wszelką cenę chciałam zdobyć cały flakonik.

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii na temat tych perfum. Jest to bardzo słodki zapach oraz bardzo charakterystyczny, bo byłam w stanie na jednej z koleżanek rozpoznać go i po zapytaniu czy to Far Away odpowiedziała, że tak. Kompozycja jaśminu, róży i wanilii (które najbardziej wyczuwałam z tego wszystkiego) nigdy nie sprawiła wrażenia duszącej i nigdy nie przyprawiła mnie o ból głowy. Z natury bardzo lubię takie mocniejsze, cięższe zapachy, które wyróżniają się tłumu i emanują swoją wewnętrzną siłą. W moim przypadku jest bardzo trwała kompozycja - zostaje bardzo długo na ubraniach, długo również gości na skórze, przepięknie rozwija się z każdą godziną i otula swoją nietypową, ale mocną słodkością. Należy stosować te perfumy z umiarem, bo faktycznie mogą zamienić się w mały zapachowy koszmar. Jednak poprawnie stosowane są świetne, koleżanki chwaliły kiedy stałam obok nich.

Z dodatkowych plusów warto zauważyć, że te perfumy są piekielnie wydajne - ze względu na to, że są mocne i trwałe, naprawdę niewiele trzeba psiknąć żeby to wystarczyło na cały dzień.
Flakonik prosty - po co jeszcze mu czegoś dokładać, zawsze jednak usuwam tę ozdobę, bo bardziej mi zawadza niż jest potrzebna.

Nie polecam jednak osobom, które wolą subtelne oraz delikatne zapachy lub mają wrażliwy nos, bo faktycznie wtedy zapach jest mało udany, bo po prosu drażni.

Dla mnie ten zapach to mój mały KWC, który zawsze stoi na półce i zawsze z największą przyjemnością będę po niego sięgać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273551].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Używa produktu od: próbka

smrodek koszmarek

Najgorsze perfumy, jakich miałam przyjemność wąchać.. Duszne, babcine, flakonik też babciny. Wiem, że te perfumy są ulubionym zapachem wielu kobiet, doprawdy nie rozumiem jak można je lubić. Nie znoszę tego zapachu, ogromnie męczy mnie przebywanie w pobliżu osoby używającej Far Away i wiem, że wiele osób ma takie same odczucia jak ja. Nie wiem co jest gorsze - jaśmin, róża z wanilią, czy drzewo sandałowe z piżmem. Omijam z daleka. Wygląda na to, że Far Away albo się kocha albo nienawidzi. .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270346].usefull || 0 }}% pomocna.

BÓL GŁOWY

Plusy:
- solidne opakowanie,
- dosyć tani,

Minusy:
- męczący zapach,
- boli od niego głowa,
- czułam, że wydałam pieniądze w błoto,
- na testerze pachnie inaczej, niż w rzeczywistości...
- denerwujący frędzel przy flakonie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181058].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni zapach

Ogólnie to na początku całkiem spodobała mi się Far Away, ponieważ jest delikatna i kwiatowa (lubię takie zapachy). Po kilku użyciach miałam już jej zupełnie dość. Pachnie jak plastelina. Jest mocna, ma trochę duszący zapach, ale trzeba przyznać jej jedną rzecz - to najtrwalszy zapach w Avonie. 8 godzin po popryskaniu cały czas czułam wokół siebie mocny aromat Far Away.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177783].usefull || 0 }}% pomocna.

Drażniący

Nie należy do zapachów oczywistych, a już na pewno nie do bezpiecznych. Jeśli chcesz nim pachnieć, przygotuj się na to, że ludzie będą chcieli być jak najdalej od ciebie...
Jest to istotnie zapach orientalny, bardzo ciepły, przepełniony słodyczą, ciężki, z przytłaczającą wonią kadzidła, zdecydowanie drażniący. Mam mdłości, gdy go czuję przez dłuższy czas.
Polecam nie kupować w ciemno, ja tak zrobiłam i bardzo żałuję tego zakupu. Próbowałam komuś podarować tę wodę, ale nikt nie chce jej przygarnąć, nawet za darmo.

Plus za trwałość, jeżeli komuś ten zapach przypadłby do gustu oraz ładny flakon. Cena ok, można kupić za mniej niż 30 zł na allegro.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114656].usefull || 0 }}% pomocna.

stary znajomy

Stary znajomy, uwielbiam go szczególnie po dłuższym czasie rozłąki, znam na wylot i lubię się za nim stęsknić, żeby znowu poczuć jego ciepło i magię. Był ze mną w dniu ślubu, dodaje mi pewności siebie, jest kobiecy, słodki i ciepły. Choć znam osoby które przyprawia o ból głowy, po prostu aby go używać trzeba lubić słodkie klimaty.
Idealny na zimę, na wieczór, na szczególne okazje. na co dzień troszkę ciężki, może okazać się męczący. Zapach długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Cena śmiesznie mała na allegro można kupić 50 ml za 50 zł. Bardzo wydajny. Skład jakich sporo: frezja, jaśmin, liście fiołka, czerwona róża, drzewo sandałowe, piżmo i wszechobecna wanilia a mimo to zapach charakterystyczny trudno go pomylić z innym.
Uwaga: Uzależnia!

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: dwa a może trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094371].usefull || 0 }}% pomocna.

Eliksir miłości

Zapachem zaraziła mnie moja szwagierka sporo lat temu...
Wtedy jako małolata jego dominującą, drapieżną nutę kojarzyłam z ekscytacją i zapachem pruderyjności.
Z czasem jednak zapach ten doprowadził mnie do szaleństwa. Zwariowałam na jego punkcie. Słodkość wanilii i intrygujące piżmo świetnie ze sobą współgrają, tworząc coś na styl eliksiru miłości, który z czasem uwalnia dodatkowe akordy pełne magii i uroku.

Zapach nie dla każdego. Dedykowany przede wszystkim dla kobiet niezależnych, pewnych siebie, kobiet dominujących z charakterem. Jego ciężkość, dziki charakter oraz przeszywające ciepło nadaje się na długie wieczory i zimowe wyjścia.

Cena co do jakości bardzo atrakcyjna, gdyż zapach utrzymuje się bardzo długo. Na ubraniach wyczuwalny nawet do kilku dni.

Flakonik niezmienny od lat, idealnie pasujący do tego właśnie zapachu.

Używam tego produktu od: kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086081].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwały zapach

Perfumy Far Away to jedne z moich ulubionych zapachów Avonu. Mają ładny, oryginalny zapach, który roztacza woń "ciepła", slodyczy a jednocześnie wanilii wokoł siebie. Są to ciężkie perfumy, ale po psiknięciu zapach łagodnieje i zmienia się. Perfumy są trwałe i intensywne, już jedno psiknięcie sprawia, że zapach jest mocno wyczuwalny w otoczeniu. Są wydajne.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykłe w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036818].usefull || 0 }}% pomocna.