Avon, Far Away EDP

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo

50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na wieczór

71% jesień/zima 29% wiosna/lato

Na innych pachnie lepiej

Kupiłam, bo kojarzy mi się z moją matka chrzestna, która od lat używa tych perfum. Chciałam pachnieć tak samo zmysłowo i świeżo, ale na mnie zapach ten jest inny, inaczej go odbieram. Jest ciężki, duszący i boli po nim głowa. Mocne akordy kwiatowe, piżmo, lilia. Dla odważnych i zdecydowanych kobiet. Piękny flakon.

Tę trwałość przekazałabym innym perfumom

plusy:
+ duża trwałość

minusy:
- zapach jest bardzo ciężki
- duszący
- nie odpowiadają mi piżmowe nuty

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodne opakowanie
+ wysoka wydajność

polecam

Piękne ,bardzo trwałe perfumy, Jednak przy dłuższym używaniu ,zaczyna być niedobrze ,są bardzo mocne i duszące. Raz na jakiś czas ok ,ale na dłużej odpada. Na pewno nie polecam ich używać latem ,gdy jest gorąco. Na wieczór jak najbardziej pasują.

AVON- Far Away

Zdecydowanie TAK!!!
To jeden z moich ulubionych zapachów od firmy AVON. Jest dość słodkawi, jednakże to moje klimaty. Produkt jest długotrwały i wydajny. Flakon jest optymalny i szykowny.

Absolutnie piękny zapach!

Uwielbiam go! Najpierw miała go moja mama i tak mi się spodobał, że zamówiłam go sama :) Jest dość ciężki, słodki - idealny na wieczór. I na dodatek długo utrzymuje się na skórze. Bardzo podoba mi się w nim to, że nie jest "byle jaki". Jest mocno wyczuwalny i "skupia uwagę". Jedne z moich ulubionych perfum. I do tego w dobrej cenie. Na dodatek śliczny flakonik. Polecam :)

Hit!

Najładniejszy zapach, z jakim się spotkałam (klasyczna wersja), nawet w porównaniu z perfumami 200+ - chociaż to oczywiście kwestia gustu :)
Frezja, jaśmin i wanilia tworzą cudowne, mocne i długie połączenie. Zapach lekko egzotyczny, leciutko słodki, kojarzący się z byciem szczęśliwym, w ruchu, pod pięknym niebieskim niebem.
Nie zgadzam się z tym, że to zapach dla dojrzałych kobiet! Chociaż dojrzałej kobiecie zapewne przystoi, z zadowoleniem używam ja lat 25.
Polecam! <Najpierw sprawdzić, bo zapach mocny, który się albo kocha albo nie :)>

Uwodzicielska dama
Avon, Far Away EDP to perfum o romantycznym zapachu jest intensywny i długo pozostaje na skórze.
Powiedziała bym ,że to perfum dla kobiety dojrzałej ,zdecydowanej.Stosuję go już prawie 5 lat i jestem zadowolona.Pierwszy raz dostałam od córki na urodzinowy prezent i trafiony.To jeden z moich ulubionych perfum.
Zapach kojarzy mi się z ciepłymi marzeniami osiągnięcia tego czegoś.
Kobieta używająca tych perfum to pełna dojrzałość,wdzięk i klasa.To uwodzicielska dama.
Bardzo elegancji flakonik z frędzelkami u szyjki nadaje gustu.,niczym kosmyk włosów spadających na ramiona.
Perfum godny polecenia oczywiście kwestia gustu .Dla mnie bomba .Polecam

przyciągający zapach

Zapach bardzo spodobał mi się na próbce więc postanowiłam go zakupić. Jest bardzo mocny, i długotrwały jednak po kilku użyciach stał się dla mnie ciężki i bardzo mdlący. Piękny przykuwający wzrok flakonik jednak musiałam się z nim rozstać i oddać siostrze.

Mój ulubiony!

Kocham te perfumy! Nie zgadzam się z opisem, iż są one ciężkim zapachem. Mi dodają energii nie tylko na wieczorne wyjścia, ale i przez cały dzień. Zdecydowanie zapach dla młodych kobiet, jak i dojrzałych. Cena przystępna. Perfumy bardzo trwałe, utrzymują się na ciele cały dzień. Polecam serdecznie!

zapach dla dojrzałej kobiety

KUpiona woda AVON FAR AWAY z ciekawości. Niestety szybko się przekonałam że to nie zapach dla mnie, młodej kobiety. Zapach wprawdzie jest dość trwały ale to dlatego że jest intensywny i cięzki. Dlatego uważam że dla dojrzałej kobiety ta woda jest dobrym wyborem. Cena adekwatna, dostępna w każdym katalogu. Flakon ładny jak na AVON przystało. Woda odpowiednia na wieczór.

Kultowy zapach

Kultowy zapach z Avonu. Słodki, ale nie duszący. Bardzo kobiecy. Kojarzy się z ciepłymi, egzotycznymi wakacjami. Sprawdzi się za dnia , jak i wieczorem. Nie jest nachalny, ale jednocześnie zapada w pamięć. Dla osób, które lubia waniliowe zapachy, gdyz ta est w nim bardzo wyraźna.

trauma zapachowa

Perfumy mają bardzo intensywną woń piżma i ta woń przysłania nutkę drewna sandałowego, wanilii, kwiatów i wszystkich innych zawartych w tych perfumach. Zapach jest tak ciężki, bardzo drażniący, zapierający dech w piersiach.. że o mało się nie udusiłam czując własną woń perfum na szyi i nadgarstkach. Jest to typowy przykład perfum dosadnych, przesadzonych dla drapieżnych kobiet sukcesów lubiących dominować otoczenie nawet własnym zapachem.

A chciałam dać im szanse bo kultowe, bo orientalne, bo kwiatowe... a tu takie rozczarowanie