Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Far Away EDP

Avon, Far Away EDP

Cena już od 31,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Ostry, lecz zbyt mocno oklepany.

Zapach niby inny niż wszystkie, a jednak taki sam. Bardzo intensywny, utrzymuje się długo, ale wg mnie wpada w "babcine" klimaty. Strasznie duszący, co jest dużym minusem. Najbardziej podoba mi się jego buteleczka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543866].usefull || 0 }}% pomocna.

Mdłe

Bardzo intensywny zapach, czasami nawet mdły. Plusem jest to, że utrzymuje się bardzo długo i czuć go przez cały dzień. Polecam dla kobiet w średnim wieku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530761].usefull || 0 }}% pomocna.

nr 1 wśród zapachów Avon

Pamiętam ten zapach od lat! Kupowałam go w liceum i zdarza mi się kupowac teraz, kilkanaście lat później;-) Lubię zapachy "mocne", intensywne, charakterystyczne, dlatego od razu przypadł mi do gustu. Wyczuwam słodycz, ale nie jest to słodycz landrynkowa, raczej taka "pudrowa". Zapach jedyny w swoim rodzaju, nie da się go pomylic z innym. Ja używam również na co dzień, ale można go zaliczyc do kategorii wieczorowych. Zdecydowanie nie polecam osobom lubiącym delikatne, kwiatowe lub cytrusowe nuty. Zapach bardzo trwały. Używałam wielu wód z Avon i ta jest zdecydowanie najtrwalsza. Swoją drogą - pozwolę sobie na dygresję - mam wrażenie,że kiedyś wszystkie zapachy z Avonu były bardziej trwałe.Far Away jest jak dla mnie jedyną wodą, której intensywnośc i trwałośc nie uległa zmianie.Cena zadowalająca, tym bardziej,że wystarczy niewiele, by nosic na sobie zapach godzinami:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485016].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Za słodki

Przyznaję, że bardzo długo się utrzymuje, jednak jego zapach jest okropnie słodki, mdlący, ciężki. Nie dla mnie, jednak jeśli ktoś lubi bardzo słodkie zapachy, to z pewnością mu się spodoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426361].usefull || 0 }}% pomocna.

KOCHAM ♡

Musiało minąć wiele lat, musiałam zaliczyć wiele innych zapachów, musiałam się wyszaleć i dorosnąć, musiałam z dziewczyny stać się młodą kobietą, z młodej kobiety kobietą, a z kobiety - bardzo dorosłą kobietą...
....i wtedy Far Away stał się MOIM zapachem.
Jest bezkompromisowy i wielowątkowy.
Migoczący bogatym orientem na przemian z ciężkimi kwiatami.
Przyduszający wanilią i kokosem, lub wiercący w nosie drzewem sandałowym.
Pachnie różnie w różnych porach roku - czym innym uwiedzie w gorący letni wieczór, a czym innym w mroźną zimową noc.
Postawi na nogi o wschodzie słońca, doda energii o jego zachodzie.
Bo ten zapach to mega kobiecość, pewność siebie, kruczoczarne rzęsy jak wachlarze, wysokie obcasy i błysk w oku (nawet jeśli akurat mamy na nogach baleriny, a nie szpilki).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423466].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany !!!

Uwielbiam ten zapach jesienią i zimą .
Jest raczej cięższym zapachem , więc używam go wieczorem lub na specjalne okazje . słodki i bardzo trwały zapach , jest go czuć spokojnie cały dzień bez poprawek , Jednym słowem polecam za tą cenę , zwłaszcza że często jest w promocji ok .45 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398146].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowo fioletowy zapach.

Kiedy wchodzę w obłok tego zapachu przed oczami mam indyjski targ.
Wielobarwny, żywy, wartki , szepczący, krzyczący. Kolorowe chusty, spódnice, dywany, kapoty. Figurki różnej maści. Tamtejsze specjały. Przyprawy.
A pośród nich, turystka z Ameryki. Chciałaby wtopić się w tłum, ale jednocześnie pragnie zachować odrębność. Otuliła się mgiełką czegoś interesującego, wielobarwnego, czegoś będącego łącznikiem pomiędzy nią, a tymi ludźmi, tą kultura, której jeszcze nie rozumie. Pachniała Far Avay.

Zapach jest bardzo trwały. Ciepły, mocny i wyraźny. Osobiście wyczuwam paczulę, której w tym zapachu nie ma. Ciepłe, uwodzicielskie nuty ylang- ylang, wanilię słodko- gorzką, tą prawdziwą, która momentami wpada w piżmo. Wszystko na bazie drzewa sandałowego, jakże wyraźnego.

Flakon całkiem ładny, przyjemnie leży w dłoni. Uroku dodaje mu pomponik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351791].usefull || 0 }}% pomocna.

Intensywne.

Posiadam buteleczkę o pojemności 30 ml. Perfumki są dość specyficzne i na pewno nie dla każdego. Zdecydowanie dla eleganckich Pań 40+, a nie dla nastolatek. I raczej na wieczorową porę. Ewidentnie czuć piżmo waniliowe. Dla mnie pachną waniliową świeczką zapachową, i trochę tak jakby kadzidłami :). Ogólnie woda nie jest zła, ale też nie jest to zapach dla wszystkich. Jednak zostaję przy Avonowych Cerish the moment - to coś dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348606].usefull || 0 }}% pomocna.

klasyk

Jest to zapach dość specyficzny, ale przy tym ciekawy i intrygujący. Mocno wyczuwalne nuty orientalne i wanilia, zapach typowo wieczorowy i tajemniczy - idealny na randki. Jest dość intensywny, dlatego należy z nim uważać. Ten zapach bardzo lubię, szczególnie na letnie wieczory i imprezy w plenerze. Nie raz słyszałam komplementy, kiedy go nosiłam, szczególnie od mężczyzn. Co więcej jest bardzo trwały, rzeczy nim przesiąknięte nawet po praniu jeszcze pachną Far Away. To jest klasyk, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej toaletce, nigdy mi się nie nudzi. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1310156].usefull || 0 }}% pomocna.

Stara miłość.

Far Away były moimi pierwszymi, ulubionymi perfumami. Mają bardzo intensywny zapach. Perfumy te są bardzo wydaje, ze względu na swoją długotrwałość. Jest to mieszanka mocnych, słodkich, a zarazem subtelnych zapachów.

+piękny flakonik.
+piękny zapach.
+wydajność.
+cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299151].usefull || 0 }}% pomocna.