Far Away EDP

Far Away EDP

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 48

BÓL GŁOWY

Plusy:
- solidne opakowanie,
- dosyć tani,

Minusy:
- męczący zapach,
- boli od niego głowa,
- czułam, że wydałam pieniądze w błoto,
- na testerze pachnie inaczej, niż w rzeczywistości...
- denerwujący frędzel przy flakonie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Średni zapach

Ogólnie to na początku całkiem spodobała mi się Far Away, ponieważ jest delikatna i kwiatowa (lubię takie zapachy). Po kilku użyciach miałam już jej zupełnie dość. Pachnie jak plastelina. Jest mocna, ma trochę duszący zapach, ale trzeba przyznać jej jedną rzecz - to najtrwalszy zapach w Avonie. 8 godzin po popryskaniu cały czas czułam wokół siebie mocny aromat Far Away.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177783].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Drażniący

Nie należy do zapachów oczywistych, a już na pewno nie do bezpiecznych. Jeśli chcesz nim pachnieć, przygotuj się na to, że ludzie będą chcieli być jak najdalej od ciebie...
Jest to istotnie zapach orientalny, bardzo ciepły, przepełniony słodyczą, ciężki, z przytłaczającą wonią kadzidła, zdecydowanie drażniący. Mam mdłości, gdy go czuję przez dłuższy czas.
Polecam nie kupować w ciemno, ja tak zrobiłam i bardzo żałuję tego zakupu. Próbowałam komuś podarować tę wodę, ale nikt nie chce jej przygarnąć, nawet za darmo.

Plus za trwałość, jeżeli komuś ten zapach przypadłby do gustu oraz ładny flakon. Cena ok, można kupić za mniej niż 30 zł na allegro.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114656].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 42

stary znajomy

Stary znajomy, uwielbiam go szczególnie po dłuższym czasie rozłąki, znam na wylot i lubię się za nim stęsknić, żeby znowu poczuć jego ciepło i magię. Był ze mną w dniu ślubu, dodaje mi pewności siebie, jest kobiecy, słodki i ciepły. Choć znam osoby które przyprawia o ból głowy, po prostu aby go używać trzeba lubić słodkie klimaty.
Idealny na zimę, na wieczór, na szczególne okazje. na co dzień troszkę ciężki, może okazać się męczący. Zapach długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Cena śmiesznie mała na allegro można kupić 50 ml za 50 zł. Bardzo wydajny. Skład jakich sporo: frezja, jaśmin, liście fiołka, czerwona róża, drzewo sandałowe, piżmo i wszechobecna wanilia a mimo to zapach charakterystyczny trudno go pomylić z innym.
Uwaga: Uzależnia!

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: dwa a może trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094371].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Eliksir miłości

Zapachem zaraziła mnie moja szwagierka sporo lat temu...
Wtedy jako małolata jego dominującą, drapieżną nutę kojarzyłam z ekscytacją i zapachem pruderyjności.
Z czasem jednak zapach ten doprowadził mnie do szaleństwa. Zwariowałam na jego punkcie. Słodkość wanilii i intrygujące piżmo świetnie ze sobą współgrają, tworząc coś na styl eliksiru miłości, który z czasem uwalnia dodatkowe akordy pełne magii i uroku.

Zapach nie dla każdego. Dedykowany przede wszystkim dla kobiet niezależnych, pewnych siebie, kobiet dominujących z charakterem. Jego ciężkość, dziki charakter oraz przeszywające ciepło nadaje się na długie wieczory i zimowe wyjścia.

Cena co do jakości bardzo atrakcyjna, gdyż zapach utrzymuje się bardzo długo. Na ubraniach wyczuwalny nawet do kilku dni.

Flakonik niezmienny od lat, idealnie pasujący do tego właśnie zapachu.

Używam tego produktu od: kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086081].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Trwały zapach

Perfumy Far Away to jedne z moich ulubionych zapachów Avonu. Mają ładny, oryginalny zapach, który roztacza woń "ciepła", slodyczy a jednocześnie wanilii wokoł siebie. Są to ciężkie perfumy, ale po psiknięciu zapach łagodnieje i zmienia się. Perfumy są trwałe i intensywne, już jedno psiknięcie sprawia, że zapach jest mocno wyczuwalny w otoczeniu. Są wydajne.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykłe w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036818].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 37

orientalny przytulak

A ja Far Away bardzo lubię czuć. Ba...lubię go na sobie czuć... zwłaszcza w takie pochmurne i zimne dni, cudnie nadaje się na mrozy. Jest ciepły, przytulny, słodki, orientalny, ciężkawy, wyrazisty i zwracający uwagę. Dla mnie po prostu miły, nie przyprawia mnie wcale o ból głowy, ale pobudza apetyt na słodkości. Wcale nie kojarzy mi się ze starszymi paniami, przeciwnie, kilka znajomych w wieku 20+ kojarzę z tym zapachem. Jest na tyle trwaly, przez co wydajny, że mała perfumetka 9 ml starcza na wiele tygodni.

Używam tego produktu od: kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033759].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Całkiem dobry kosmetyk

Bardzo słodki zapach, którego kiedyś nie lubiłam bardzo, bo wydawał mi się tandetny. Niemniej jednak, teraz bardzo, ale to bardzo go lubię, ponieważ jest przyjemny w noszeniu, nie dusi i nie drażni, mimo iż tak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Jest słodki do bólu, ale jest to słodycz delikatna, absolutnie nienachalna. Cena bardzo niska, a do tego często zdarza się, że jest w promocji. Bardzo polecam.
Nie dla każdego nadaje się do noszenia na co dzień, ponieważ to jednak kategoria zapachów słodka albo nawet bardzo słodka.
Wyraźnie wyczuwalna frezja, trochę mniej jaśmin. Mieszanka mocno kwiatowa, trochę piżmowa.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016864].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 181

Miły na jesień i zimę.

Kiedyś uwielbiałam ten zapach- za jego jaśminowość, słodkość i piżmowość.To takie kadzidełko orientalne z kwiatami.Ostatnie podejście do niego miałam rok temu-chyba flakon nr 5 i bardzo szybko zmęczył mnie swoimi chemicznymi sztucznymi nutami.Jest niby ładnie, niby super i niby elegancko, ale tak sztucznie-chemia w chemii i bardzo słodko.Może jeszcze kiedyś znowu spróbuję kupić-jest bardzo niedrogi i trwały(jak na Avon bardzo trwały)i zawiera moje ulubione nuty, choć nie do końca skomponowane w odpowiedni sposób.Flakon trochę ,, toporny".Trwałość super, bardzo wydajny.No i kupiłam kolejny flakon-zapach jest na prawdę ładny-orientalno-kwiatowy, ciężki w zimny dzień fajnie rozgrzewa i otula zapachem.Zapach zdecydowanie dla kobiet w moim wieku, dla nastolatek nie,na dzień, na wieczór wolę coś elegantszego.Znowu go polubiłam i chyba będę znowu wracać do niego.Łatwo go niestety rozbić-korek spada z flakona-jest niedopracowany.Jak na tę cenę polecam, ale paniom dojrzałym, nie bojącym się pachnieć intensywnie, słodko-kwiatowo i troszkę retro.

Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009351].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Dramat

Zamówiłam próbkę tego zapachu - dzięki BOGU, bo zapach zasadził mi kopa prosto między oczy. Ciężko zmywalny z dłoni.
Bardzo chemiczny. Jak tania wanilina z naftaliną. Jak ubranie leżące w naftalinie przez całe lata. Jak magazyny w muzeach. Absolutny dramat. Dałam szansę, poleżał parę dni na parapecie, ale zapach sączył się z próbki. Wyrzuciłam z obrzydzeniem. Smutek.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 fiolka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009323].usefull || 0 }}% pomocna.