Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Repair Rescue, Repair Conditioner (Odżywka regeneracyjna (nowa wersja))

Odżywka do włosów bardzo zniszczonych, porowatych, łamliwych, mocno uwrażliwionych. Zwiększa łatwość rozczesywania. Intensywnie regeneruje porowatą strukturę włosa. Wygładza i zapewnia witalność z jedwabistym połyskiem.

Samo zlo a nie odzywka!

Dziewczyny, nie kupujcie tego! Nie traccie pieniedzy, lepiej idzcie z przyjaciolka na kawe! Dlaczego? Dlatego, ze ten produkt straszliwie obciaza wlosy, w dotyku pozostaja ciezkie i lepkie. Przetluszczaja sie znacznie szybciej niz normalnie, a koncowki elektryzuja sie bez konca, sa przesuszone na wior. O stylizacji mozna zapomniec, nawet zwykle przeczesanie wlosow palcami (mam dlugie) konczy sie wyrwaniem wloska stad i z tamtad. Niszczy, zamiast odzywiac! Z dobrego serca radze, przeznaczcie te pieniadze, na cos, co na prawde sprawi Wam przyjemnosc!

Używam tego produktu od: Uzylam 10 razy.
Ilość zużytych opakowań: 0, calego opakowania nie zmeczylam.

Nie mogę uwierzyć..

że pomiędzy maseczką z tej serii a odzywką może być taka kolosalna różnica! O ile maska jest kosmetykiem wprost rewelacyjnym, to odżywka jest bardzo przeciętnia, żeby nie powiedzieć- kiepska. Przede wszystkim potwornie [B]obciąża[/B] włosy. Fryzura wygląda na przyklapniętą, nieświeżą, włosy zwisają smętnie i bez połysku. Początkowo łudziłam się, że to wina szamponu, potem, że może źle spłukuję odżywkę z włosów, ale gdzie tam, po wielu próbach doszłam do wniosku, że tak po prostu już jest i będzie :mad: Włosy po zastosowaniu tego preparatu wyglądają źle i koniec! Są matowe, ciężkie, a nastepnego dnia rano bezapelacyjnie kwalifikują się do ponownego mycia.
Z wielkim bólem i mocno wstrząśnięta ( bardzo lubię maskę Repair Rascue) wystawiam tej odżywce gałę. No dobra, niech będą dwie gwiazdki- jedna za zapach i ładne opakowanie. Używam tego produktu od: 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1 ( 8 uzyć)