Duet Eye Shadow (Podwójne cienie do powiek)

Duet Eye Shadow (Podwójne cienie do powiek)

Doskonałej jakości cienie do oczu, których lekko kremowo-pudrowa konsystencja zapewnia długotrwały efekt. Posiadają stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, które dososowują się do źródła światła. Masło shea, wit. E i zmiękczające olejki roślinne pielegnują i chronią. Zawierają filtry przeciwsłoneczne.

Cena: 25zł

Najgorsze jakie miałam

Zjeździłam za nimi pół miasta, a tu taki bubel. Mam odcienie brązu. Tak słabo napigmentowanych cieni jeszcze nie widziałam. Nakładam je i nakładam, a na powiece prawie nic nie widać. Jeśli użyję bez bazy, to cienie znikają mi z powiek już na etapie blendowania pędzelkiem, więc ta opcja odpada. Na bazie jest tylko odrobinę lepiej. Trwałość żadna. Wracam z pracy i nie widać, że się czymś malowałam. Jak słowo daję, że miałam już lepsze cienie za 5 zł, a te kosztowały 36zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

jedne z lepszych

Miałam dość moich cieni z rimmela więc sięgnęłam po te w odcieniach szarości. Muszę powiedzieć że są to jedne z lepszych o ile nie najlepsze cienie jakich używałam. Odwzorowanie koloru idealne, a zdarzało się że kupując czarny cień na powiece miałam jedynie szare smugi. Niestety pod koniec mi spadł z wysoka i się potłukł :( Ale i tak zużyłam do końca. Używałam go na górną jak i dolną powiekę i trochę się osadzał w załamaniu dolnej ale w porównaniu z innymi to był procent, góra natomiast była nietknięta.

Używam tego produktu od: rok

średniak

A więc zacznę od tego, że używam tuszu tej firmy i spodziewałam się, że cienie będą równie rewelacyjne. Niestety pomyłka. Posiadam kolor Purple sky.
Plusem jest to, że faktycznie sie nie osypuje, ale co z tego jeśli już po kilku godzinach znika z powieki :/
Kolory w pudełeczku śliczne, po nałożeniu efekt zadowalający, ale żeby utrzymać ten sam poziom nasycenia kolru na powiece trzeba by było co jakiś czas poprawiać. A ja nie mam zwyczaju ciągać się cały dzień z lusterkiem i kosmetyczką pełną gadżetów-średniaków.
Miałam zamiar kupić beże, ale niestety już nie chce :/

Używam tego produktu od: od około 2 miesięcy

Manicure - gradientowe kropki

Fajny cień do letniego makijażu

Zaczne od tego że cień ma kremową konsystencję, przy nakładaniu nie ma mowy o osypywaniu się kruszeniu, cień ubywa z opakowania rówomiernie, jest wydajny i nie pachnie. Cień ten <mam kolor niebieski> stosowałam z bazą i bez bazy solo, i mogę powiedziec ze z bazą trzyma się świetnie 8 godzin, zaś bez niej lekko blednie, i powoli wsiąka w powiekę zostawiajac na niej lekką poświatę koloru. Cień nawilża powiekę, jest wydajny mam 2 lata jedno opakowanie. W promocji żadko, jednak w regularnej cenie można się skusic gdy ktos potrzebuje takiego odcienia, jednak na codzień wolę stosowac bardziej błyszczące cienie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjne

Posiadam wiele cieni z Gosh\'a. Jak i poczwórnych,potrójnych, a także te podwójne. Cienie są bardzo mocno napigmentowane, co oznacza, że wystarczy użyć naprawdę niewielką ilość żeby zobaczyć efekt. Jak na tą półkę cenową są rewelacyjne. Nie powiem znam też tańsze i dobre. Jednak tym cieniom pozostaję wierna zawsze, zwłaszcza jeśli mam dłuższe wyjścia. Plusy:
- nie osypują się
- są mocno napigmentowane
- bardzo długo utrzymują się na powiece
- nie osiadają w załamaniach
- nie zmieniają koloru po upływie czasu

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 5 różnych rodzajów

bardzo fajne cienie

podobaja mi sie te cienie i uzywam ich na wieczor, poniewaz kolor, ktory mam to szarosc
sa trwale, jedynym minusem jest to, ze trzeba &quot;nauczyc sie je nakladac&quot;, bo pamietam, ze na poczatku mialam pewne trudnosci- podczas malowania osypywaly sie pod oczami i potem ciezko je bylo zetrzec

lubię

Lubię je jak wszystkie cienie z Gosha. Mam zestaw w odcieniu kawy z mlekiem, bardzo mi się podoba. Są łatwe w aplikacji i na bazie trzymają się naprawdę długo.W ciągu dnia nie osypują się,nie kruszą się także w pudełeczku, mimo,że mój zestaw mam już bardzo długo.Polecam.

Używam tego produktu od: dawna

Bardzo fajne cienie!

Posiadam różowo-biały zestaw.

Super się nakłada i rozciera.

Są bardzo wytrzymałe, nawet bez bazy na oku, są również bardzo wydajne!

Polecam.

Gdyby nie cena to już bym kupiła wszystkie kolorki:)

Uwielbiam.

Posiadam Duet golden/choclate i jestem z nich bardzo zadowolona. Swietnie sie je rocieraja i pieknie wygladaja na powiece. A poczworne cienie to inna tzw bajka i nie w tym poscie. Ja osobiscie duet polecam.

Używam tego produktu od:2-óch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

efektowne

Kupiłam zestaw 55 Purple/Rose przez przypadek i po przeczytaniu recenzji na wizażu nie byłam nastawiona pozytywnie. Pierwszy raz wybrałam się w nich na imprezę i nastąpiło bardzo miłe zaskoczenie: nałożyłam je na bazę Isadory i cienie w stanie niezmienionym, bez ani jednej poprawki, wytrzymały 6h imprezy i 6h snu. Po nałożeniu byłam zawiedziona kolorem (róż może być, fiolet okazał się średnio ciemnym błękitem), ale błyszczące drobinki dawały bardzo ładny efekt.

+ szalenie wytrzymałe (po nałożeniu na bazę)
+ błyszczące
+ wygodne w aplikacji, dobrze się mieszały

- kolory na powiece wyglądają zupełnie inaczej

fatalne

Mam poczwórny cień z tej serii. Pierwszy raz tak negatywnie zaskoczyły mnie cienie. Fatalnie się nakładają, kiepsko wyglądają na oku. Nie nadają się zupełnie do mieszania między sobą. W opakowaniu wyglądały pięknie(mam brązy) ale to wszystko. Potwornie nietrwałe. Dodam, że z tej firmy miałam jeszcze błyszczyk do ust, tusz do rzęs i kredkę do powiek, a wszystkie te produkty skutecznie zniechęciły mnie do tej firmy. Ani jeden z nich nie spełnił moich oczekiwań. Są tańsze kosmetyki które lepiej się spisują, nie mówiąc o innych w tej lub wyższej cenie. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

super

Mam poczwórne z tej serii kolor Q 22 Driftwood i sprawdzają się świetnie. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami forumowiczek... Cienie mają świetne kolory, długo utrzymują się na powiekach (nawet bez bazy ok 6godz) bez osypywania i gromadzenia się w zgięciu powieki. Stosuję je teraz wraz z bazą Artdeco i mogę się cieszyć niezmiennym makijażem przez cały dzień.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trzakcie pierwszego