Gosh, Velvet Touch, Lipstick (Odżywcza pomadka do ust)

Gosh, Velvet Touch, Lipstick (Odżywcza pomadka do ust)

Gładka pomadka o jedwabistej konsystencji i super połysku. Duża koncentracja pigmentów daje intensywny i długotrwały kolor. Zawiera witaminę E, olejki roślinne oraz filtry przeciwsłoneczne.

Niezłe masełko

Szminkę tę kupiłam ze względu na kolor i eleganckie opakowanie. Z uwagi na fakt, iż używam jej już jakiś czas wiem o niej dość sporo. Konsystencja pomadki jest masełkowa, dobrze kryje, nie wysusza ale równocześnie trzeba ostrożnie ją zaaplikować tak aby nie było jej nawet minimalnie za dużo bo lubi się przy takiej okazji rozmazać. Z uwagi na konsystencję nie polecam jej nosić w torbie jak jest ciepło bo lubi się topić. Trwałość jest standardowa przy niematowym, miękkim produkcie czyli do pierwszego posiłku, napoju. Bardzo wydajna.

WOW !

To moja pierwsza pomadka od Gosh i zapewne nie ostatnia ;) W końcu przyszła tak pora kiedy to postanowiłam ograniczyć używanie matowych pomadek - nie powiem ale już trochę znudził mnie ten efekt suchych na maksa ust. Postanowiłam więc dać szansę czemuś lżejszemu, wybór padł na pomadkę Velvet Touch od Gosh.

Wybrałam kolor o numerze 161 "SWEETHEART" - jest to odcień prześlicznego brudnego różu, świetnie sprawdza się na co dzień.
Opakowanie - estetyczne, matowe, wykonane z plastiku ale mimo to jest porządne i dosyć ciężkawe, bardzo ładnie się prezentuje.
Konsystencja pomadki jest kremowa (bardzo!), łatwo i przyjemnie nakłada się ją na usta. Pomadka wg mnie ma satynowe wykończenie, bardzo naturalne.
Usta wyglądają na odżywione i nawilżone, są soczyste no i ten kolor - idealny :) Co do trwałości - to tym jestem szczególnie pozytywnie zaskoczona. Myślałam, że jako pomadka odżywcza/nawilżająca zejdzie zaraz po wypiciu kawy a ona trzyma się nawet po zjedzeniu posiłku, jeżeli już schodzi to robi to w sposób równomierny, bez problemu można ją także nałożyć ponownie.
Na plus również wydajność i całkiem przystępna cena.

Polecam :)

Pozytywne zaskoczenie

Potrzebowałam jakiejś ,,lepszej" matowej pomadki, niestety, wszystkie wysuszały mi usta i uwydatniały suche skórki, które pojawiają się u mnie bardzo często. Przypadkiem znalazłam tę pomadkę w internecie i zamówiłam ją - kolor 003. Prezentuje się świetnie, dopiero zobaczyłam, że dobrze mi w takim ,,brudnym" kolorze :D Usta nie są po niej suche jak w przypadku innych matowych pomadek, suche skórki są mniej widoczne w porównaniu do kredek golden rose czy wibo. Pijąc herbatę (albo wcinając coś) szminka zostawiała ślad na kubku, ale mi to zupełnie nie przeszkadza, to normalne, że będzie się trochę zjadać :P Polecam osobom mającym problem z odpowiednim nawilżeniem ust :D

Nie narzekam.

Posiadam kolor 005 Classic Red.Przyznam,że bardzo dobrze prezentuje się na ustach.Po nałożeniu nie zaskoczył mnie negatywnie odcień.Fajna,klasyczna czerwień.Nie pęka i w moim przypadku nie wysusza ust.Wręcz jakby były bardziej miękkie.Konsystencja pozwala na precyzyjne nałożenie samą pomadką czy pędzelkiem (ja tak lubię nakładać).Trzyma się na ustach dość długo.W zależności,co robimy oczywiście.) Od 4-6 h.Ja się z nią dobrze czuję i myślę nad zakupem innego odcienia.

Odżywcza pomadka która wysusza usta

Niestety nie mam zbyt wiele dobrego do powiedzenia na jej temat.
Ładne opakowanie i na tym chyba kończą się plusy...
Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją żeby nawilżająca pomadka, a nawet nie nawilżająca a taka o standardowej( czyt. nie matującej) formule tak wysuszała usta....ba, nawet te matowe które posiadam nie wysuszają w takim stopniu jak ta "odżywcza". Myślałam że może miałam źle nawilżone usta albo gorszy dzień po pierwszym zastosowaniu ale tak się dzieje za każdym razem i okazuje się że nie tylko w moim przypadku ponieważ przyjaciółka też ją ma w innym kolorze i pierwsze co mi powiedziała na jej temat to to że wysusza jej strasznie usta.
I właśnie to dyskwalifikuje całkowicie ten produkt.
Poza tym zapach pomadki.....co tu dużo mówić, pachnie jak stara pomadka mojej babci.
Mam kolor 152 Mandarina i wygląda okropnie. Waży się, prześwituje i zbiera w załamaniach i podkreśla( a raczej tworzy) suche skórki.
Moja jedyna niematowa pomadka o której mogę powiedzieć tyle złego.

fajna pomadka dla wrażliwych ust

Jest to mój pierwszy udany zakup, jeśli chodzi o matowe szminki. Mogę ją używać dość często i nie powoduje wysuszania ust. To taki niby mat, bo jeśli się dobrze przypatrzeć to widać odrobinę satynowej poświaty. Odcień Rose to blady delikatny róż idealny dla chłodnego odcienia karnacji.

Trwałość około 4 godzin.
Zmywa się bardzo łatwo.
Nie powoduje wysypu uczuleniowych pryszczy.
Dobra dla osób, które nie oczekują super matowego efektu.
Można zakupić w sieciach HEBE na wyprzedażach.

Czerwona lambada?

Kupiłam czerwień. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem.
Pomadka jest dość ciężka i solidna. Przyjemnie trzymać ją w dłoni.
Pachnie ładnie, ale nie jest to popularny ostatnio zapach wanilii i budyniu waniliowego.Jest lekko słodki, może trochę orzechowy? ale raczej neutralny.
Ma fantastyczną kremową, zbitą konsystencję. Co ciekawe nie wychodzi poza kontur ust i dość długo trzyma się na swoim miejscu. Konsystencją przypomina mi cremesheeny Mac-a. Jest mocno kremowa, ale też i jakby woskowa? Kolor, żywej klasycznej czerwieni, raczej neutralny.
Zaskoczyła mnie, in plus.

bardzo dobra z małym minusem

W trwającym szale na matowe mazidła do ust zakupiłam kolejny produkt tego typu, a mianowicie pomadkę Velvet Touch Lipstick firmy Gosh.

Posiadam kolor 001 Baby Lips czyli typowy nudziak pozbawiony całkowicie różowych oraz pomarańczowych tonów. Odcień jest matowy i całkowicie kryjący.
Szminka ukryta jest w estetycznym, czarnym opakowaniu, napis firmy jest wytłoczony, więc nie ma obawy, że będzie się brzydko ścierał.

Po otwarciu niestety muszę dać pierwszy minusik za zapach. Dla mnie jest nieprzyjemny, trochę chemiczny, przypomina mi aromat produktów do makijażu ust z dawnych lat ;-) Lubię jak kosmetyki, których używam ładnie pachną, tutaj niestety muszę o tym zapomnieć. Na plus- zapach jest wyczuwalny właściwie tylko podczas aplikacji, później już nie- więc można się przemęczyć.
Pomadka gładko sunie po ustach, nie roluje się, nie marze. Aplikacja jest łatwa i przyjemna.
Mimo, iż kolor jest matowy, nie zauważyłam, aby szminka wysuszała mi usta. Oczywiście, gdy używam takich produktów, dbam o odpowiednie nawilżenie ust, częściej sięgam po dobrą pomadkę pielęgnacyjną. Matowa pomadka nie tylko lepiej trzyma się i wygląda na ustach, ale też tak bardzo ich nie wysusza.
Pomadka jest dość trwała, choć większego posiłku raczej nie przetrwa. Ściera się jednak równomiernie, więc tutaj również na plus.
Podsumowując- całkiem dobry kosmetyk, szeroki wybór kolorów, cena nie jest wygórowana. Myślę, że jest warta polecenia.

Bardzo dobra

Szminkę dostałam w jednym z boxów kosmetycznych.

+ kolor równomiernie nakłada się na usta
+ wystarczy jedna warstwa
+ nie trzeba dodatkowo stosować konturówki
+ wykończenie nie jest błyszczące
+ utrzymuje się około 6 godzin
+ nie podkreśla suchych skórek

- jeśli mamy ręce ubrudzone od np. podkładu czy pudru i dotkniemy szminki to opakowanie bardzo szybko się brudzi i widać na nim jasne pudrowe odciski.

Bardzo lubiłam

Miałam do niedawna jedną z tych szminek, w kolorze 152 Mandarina. Niestety nie mogę już jej nigdzie dostać (dalczeeego?).
Bardzo lubiłam ten kolor. Lubiłam opakowanie, choć nie było szczególnie wytrzymałe (mojej kuzynce wiecznie pękały nakrętki od tych szminek). Formuła też była niezła. Szminka wykazywała nieznaczne tendencje do wysuszania ust.
Jej wykończenie było półmatowe tzn. nie był to typowy mat, ale też nie połyskiwała. Nie wyróżniała się niczym szczególnym w kwestii utrzymywania się, czy krycia. Nie powiedziałabym też, że to hit, który każda kobieta powinna poznać. To szminka jakich wiele i podejrzewam, że przywiązałam się do niej tylko ze względu na kolor :P

miłość

używam matowej wersji tej pomadki (nie znalazłam oddzielnego wątku)

Ideał.

+wydajna
+konsystencja
+dobrze się rozprowadza

ot takie tam mazidlo

Zacznę od tego, że mam pełne i spierzchnięte usta na ktorych sporo szminek wygląda nieciekawie pomimo używania balsamów do ust.

Ta szminka jest naprawdę przeciętna, nieczym nie odbiega od całkiem niezłych na przykład z essence, ale jej jakośc jest drastycznie gorsza od najlepszych jakie znam- w tym wypadku Loreal Color riche.

Szminka ma parę plusów, pierwszym jest piękne, minimalistyczne, odporne na zarysowania pudełko i duży wybór wyszukanych kolorów.

Minusy to dziwnie zbiera się w zakamarkach ust, trzeba co jakiś czas poprawiać, trwałość przeciętna, nienawilża( w sumie też nie wysusza) i trzeba mieć pod nią zadbane usta. Ogólnie wykończenie ma ładne, lekko połyskujące. Nie wygląda ono tak ekskluzywnie jak w przypadku Loreal Color riche, to nie ta liga, ale efekt jest ładny.

Ogólnie całkiem przyjemna szminka, której nie można za wiele zarzucić. Mam dwa kolory kupione na promocji w hebe 1 szminka plus druga gratis. Mogą być- nie są złe, ot takie przeciętne i warte swojej ceny, szczególnie na promocji. Zaznaczam, że można znaleźć taką jakość w tańszych pomadkach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch pomadek