Avon, Advanced Technique

Avon, Advanced Technique

Dodane przez Edzię. Szampony i odzywki z serii Technical Advanced Avonu - szampony do różnych włosów, balsamy, odzywki w spray'u bez spłukiwania, serum na końcówki. Bardzo dobra seria.: włosy są po niej mocniejsze, bardziej błyszczące a preparaty do włosów farbowanych chronią je przed blaknięciem.

Uwaga:
Seria w tych opakowaniach została wycofana.

Zapraszamy do recenzowania produktów z serii Advance Techniques zgłoszonych do Kosmetyku Wszechczasów pojedynczo, a także zgłaszania tych, które jeszcze nie figurują w katalogu.

średni

ja nie moge ścierpieć tego chemicznego zapachu. próbowałam już wiele razy, po czym zmywałam innym bo po prostu nie mogłam. a szampon po prostu zwyczajny :) mam z tej serii wosk do włosów w sprayu, ale on w sumie nie utrwala tylko sprawia że mam matowe po nim włosy.

supeeeeeeer!!!

Świetny! Miałam jakiś czas temu balsam do włosów cienkich i przetłuszczających się (chyba większosć recenzentek miała coś podobnego :) ) i był naprawdę cool! Ładnie pachniał, miał dobre zamknięcie, odpowiednią konsystencję, niską cenę i, przede wszystkim, świetnie działał na włosy. Stosowałam go po szamponie Herbal Care, też z Avonu, i super wygładzał włosy po tym szamponie, po którym one normalnie są splątane. Ładny zapach tego balsamu utrzymywał się czasem do trzech dni! Włosy chyba się optycznie wydawały gęściejsze, a ja mam dość cienkie. Był wydajny, bo dość gęsty. Nie wiem czy aktualnie jest w sprzedaży (tylko w innym opakowaniu), ale jak jest i cena jest tak niska jak kiedys kupiłam (6,90 w promocji) to może się skuszę :)

Ogółem polecam wszystkim którzy lubią jak im włosy pachną upojnym ;) zapachem przez cały dzień.

świetna seria

Używałam szamponu z odżywką i maseczki. Genialne!! Posiadają piękny zapach, są gęste i niewielka ilość wystarczy do umycia długich włosów, które są po nim gładkie błyszczące i nie miałam problemu z rozczesywaniem. Teraz pozmieniali opakowania i zmodyfikowali, butelka szamponu i odżywki już stoi w łazience zapach (juz powąchałam :D)taki sam działanie mam nadzieję że też. Ta seria to jeden z najlepsztch produktów w avonie.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

SuPeR

Jeden z najlepszych produktów Avonu, może oni powinni spcjalizować się w produktach do włosów, bo niewątpliwie bardzo dobrze wyszła im ta seria. Włosy są po prostu piekne, błyszczą się no i szampon jest baaaaaaaaaaaardzo wydajny, starcza na długo, a cena wg mnie jest w sam raz no i często są promocje

super:))

to swietny szampon:) niedrogi, ma praktyczne opakowanie, pieknie slodko pachnie, nadaje wlosom puszystosci i w dodatku dlugo pozostaja swieze (nawet takie jak moje czyli bardzo szybko przetluszczajace sie):) swietna seria Avonu!:)

wersja peelingująca:)

Cenię szampon oczyszczający, choć całą serię uważam za niezwykle bogatą i sprzyjającą właściwej pielęgnacji włosów. Nie sięgam po niego zbyt często, bo raczej omijam wszelkie utrwalacze-poprawiacze fryzur, niemniej jednak kilka razy w miesiącu oczyszczam włoski z wszelkich pozostałości. W sposób cudownie delikatny myje i pielęgnuje jednocześnie(panthenol), polecam zwłaszcza przed nałożeniem maski. O dziwo, nie mam problemu z rozczesaniem włosów wcześniej nie poddanych działaniu odżywki.Z serii AT warte uwagi jest serum chroniące końcówki, a także wersja do włosów suchych oraz farbowanych. Odżywka bez spłukiwania mnie nie zachwyciła- raczej przeciwnie. Całość wieńczą sympatyczne opakowania plus miły zapach.Ilość zużytych opakowań: dwa oczyszczające; jeden do włosów farbowanych.

jakaś lipa

Mam szampon do włosów przetłuszczczających się, które po tym szamponie pierwsze ani nie przetłuszczają się mniej (myję je codziennie), ani nie rozczesują się lepiej (pół godziny szarpię swoje kudły grzebieniem). Nie wiem, nie mam generalnie problemów z włosami, poza tym,że po prostu szybko się przetłuszczają. Liczyłam na zmniejszenie się przetłuszczania i znów stanęłam przed prostym ludowym porzekadłem, że jeśli masz na kogoś liczyć, to najlepiej licz na siebie. :)

Super

Uzywam ta serie od dluzszego czasu i moje przetluszczajace sie wlosy sa lsniace, lekkie, pieknie pachna i nawet jak moj M glaska mnie po nich przez jakis czas to pozostaja bardzo ladne. Polecam.

co za włos

nie brałam sobie na poważnie tego co pisał producent ale okazało się że ten szampon jest naprawdę fajniutki.Używam tego do włosów cieńkich i przetłuszczających się i naprawdę mi służy włosy są po nim puszyste ładnie pachną no i jest bardzo wydajny ....

Byłoby super, ale...

Używałam i czasem jeszcze używam szamponu z tej serii dodającego objętości włosom cienki i przetłuszczającym się. Rzeczywiście jestem z niego zadowolona i w sumie dostałby nawet 4 gwiadki, ponieważ włosy po jego użyciu są miękkie, puszyste, wizualnie jest ich więcej, choć nie robi się z nich siano.Są ładnie umyte, mniej się przetłuszczają. Odpowiada mi konsystencja szamponu, jego zapach, dobrze się rozprowadza i starcza na dosyć długo. Według mnie spełnione są obietnice producenta. Włoski pięknie się układają i bez problemu rozczesują.Ale jest jedno, ale... na tyle istotne, że odejmuję mu za to jedną gwiadkę. Po dłuższym używaniu swędzi mnie po nim strasznie skóra głowy :( Ponieważ używa go również moja mama mogę stwierdzić, że nie są to tylko moje obserwacje. Mamę także ni z tego ni z owego zaczęła swędzieć :(Dlatego trzeba go używać rzadko żeby ciągle się nie drapać ;)Aha, mimo, że głowa swędzi, nie tworzy się łupież ;)

mi nie pasuje:(

Muszę zmienić opinię o tym szamponie. Wcześniej pisałam, że jest świetny. Po dłuższym stosowaniu okazał się kiepski. Mam włosy przetłuszczające się. Normalnie myję włosy co drugi dzień. Tym szamponem muszę myć codzienne, bo włosy szybciej się przetłuszczają.:( Włosy zaczynają przypominać kupkę siana.:( Radykalnie zmieniłam zdanie o tym szamponie.

niezły

Stosuję szampon z balsamem 3w1 i jestem z niego zadowolona. Włosy stają się miękkie i delikatne, łatwo się rozczesują. Nie powoduje przetłuszczania. Zastanawia mnie tylko, co znaczy 3w1, bo to niby szampon + balsam, a to trzecie, to co? Chwyt reklamowy?