Program 24h, Krem odżywczo-detoksykujący na noc z witaminą E

Program 24h, Krem odżywczo-detoksykujący na noc z witaminą E

Krem tłusty z witaminą E 2 % odżywczo - detoksykujący na noc z serii 24h ERIS.
Krem o gęstej konsystencji przeznaczony dla cery suchej, oprócz witaminy E zawiera natłuszczający olej sojowy i witaminę F oraz lactil, związek o działaniu intensywnie nawilżającym.

okropny

Poszukiwałam czegoś bogatego i odżywczego dla mojej odwodnionej skóry. Ten krem natłuszcza co nie idzie w parze z nawilżaniem :-(. Nie wchłania się, mam wrażenie że wycieram go w poduszke, brrr, nie mówiąc już o pokazywaniu sie komuś z nim na twarzy - pytania w stylu "co ci się stało z twarzą" murowane. Zatyka pory. Brzydko pachnie. Skończył jako krem do rąk.

Mnie nie odpowiadał

Używałam tego kremu parę lat temu, teraz zresztą już tej serii nie ma w sprzedaży. Faktycznie tłusty i treściwy, pachniał ładnie, świeżo- jak cała seria 24 h i obecna Lirene. Pomimo,że faktycznie budziłam się rano z miękką, dobrze odzywioną skórą- nie mogę dać mu więcej niż **. Po miesiącu używania dostałam okropnych krost na twarzy, czego efektem były wydane pieniądze na leczenie dermatologiczne.

Jest tłusty, ale wchłania się dość szybko, moja skóra na twarzy jest po nim rano taka świeża, wypoczęta i nawilżona, a tego oczekuje. Jak na kosmetyk w tym przedziale cenowym jest okey. Na pochwałę również zasługuje jego wydajność i opakowanie.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

bardzo dobry krem ochronny

Zważywszy na cenę - ciekawa propozycja do pielęgnacji skóry nadwyrężonej suchym powietrzem, mrozem itp. Używam go zimą na noc, szczególnie do szyji. <BR>Jak na tłusty krem, bardzo dobrze się wchłania i nie zatyka porów skóry. Ma charakterystyczny dla całej serii 24h relaksujący, świeży zapach, który po prostu uwielbiam.

Oceniam na 3.00

Krem jest w porządku, tzn. bardzo dobrze odżywia, natomiast co do tego detoxu... Hm. Ale może moja skóra aż tak dużo nie potrzebuje. Jest naprawdę tłusty, więc dość kiepsko się wchłania + nie jest wydajny.