Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne produkowane w opatentowanej technologii 3L (3 Layers) - bawełniane warstwy zewnętrzne i warstwa wewnętrzna z unikalnej mieszanki włókien, dzięki której się nie rozwarstwiają. Płatki są chłonne i wydaje, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach konsumenckich (Hamilton Poland Ltd. 2011).

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealne do demakijażu

Od lat używam dużych płatków kosmetycznych z Cleanica , ale przypadkowo przy zakupach zwróciły moją uwagę płatki z Tami w takim samym rozmiarze, a że cena niewielka postanowiłam spróbować .

Płatki umiejscowione w przeźroczystej torebce z kolorową grafiką i sznureczkiem, umożliwiającym zawieszenie ich w dogodnym dla nas miejscu.
Mają delikatną ale mocną strukturę , za sprawą dużej ilości bawełny w składzie(70% bawełna, 30% specjalna mieszanka włókiem poliestrowych i celulozowych) są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Mocne i wytrzymałe ,nie rozwarstwiają się, nie gubią włókien, ani nie pylą. Doskonale oczyszczają dzięki swojej chłonności i nie pozostawiają na skórze drobnych włókien.

Są na tyle duże że do demakijażu wystarczy nam jeden płatek , ze względu na grubość i mocną strukturę możemy wykorzystać oby dwie strony płatka.
Wielofunkcyjne, nie tylko do demakijażu ,ale również do okładów na oczy , ściągania resztek maseczek czy zmywania lakieru do paznokci.

Bardzo dobra jakość, niewielka cena i cóż chcieć więcej ...tylko kupować i używać.

Mega !

Bardzo polubiłam te płatki kosmetyczne, jeden płatek jest wielkości dwóch normalnych płatków, i spokojnie wystarcza mi na zmycie makijażu przy użyciu płynu dwufazowego i micelarnego.
Płatki nie pylą ani nie rozdwajają się, te płatki mega ułatwiły mi rutynę demakijażu.

Mogę je polecić

Skusiłam się na nie podczas szybkich zakupów w R. Obecnie taka forma płatków najbardziej mi odpowiada, zwykłe, małe płatki praktycznie całkowicie odstawiłam. Tutaj mamy spore opakowanie w korzystnej cenie, a dodatkowo płatki są dobrej jakości.

OPAKOWANIE

Od razu widać je na półce. Proste, ale bardzo kolorowe i wesołe opakowanie przemawia do mnie. Na nim znajdziemy informacje na temat płatków, schemat z rozrysowaną jego strukturą. Opakowanie posiada wygodny sznureczek, dzięki czemu można je np. zawiesić w łazience. Całość jest prosta i praktyczna.

PŁATKI

Kiedy pomyślę o zwykłych płatkach i ilości jaką zużywałam cieszę się, że odkryłam taką wielkość płatków. Tutaj wystarczy 1-2 płatki na dokładny demakijaż twarzy i oczu, makijaż jest usunięty całkowicie. Płatki są sporej wielkości w porównaniu ze zwykłymi, mają kształt kwadratu z zaokrąglonymi brzegami. Są wykonane z bardzo miękkiej tkaniny, przyjaznej dla skóry twarzy. Nie drapią podczas używania, nie powodują dyskomfortu, są przyjemne w użyciu. Mają tłoczenia po obu stronach w paski. Są tanie, w opakowaniu mamy aż 60 sztuk, co w przeliczeniu na standardowe płatki wychodzi podobnie jeśli chodzi o wydajność.

PLUSY
+ miękka powłoczka
+ uniwersalne zastosowanie
+ odpowiednia wielkość
+ praktyczne opakowanie
+ niska cena

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne.

Potrzebne w codziennej toaletce ^^^^^
Te płatki są w mojej łazience od zawsze pod ręką .Płatki są mega super za bardzo niską cenę.Płatki posiadają miękką siateczkę,nie przerywają się ,są delikatne i nie podrażniają skóry.
Bardzo chętnie sięgam po nie ,ponieważ dobrze zmywają makijaż ,mogą służyć za okład pod oczy .Płatek nasączam odpowiednim płynem czy nawet zieloną herbatą i robię sobie kompres.
Płatków jest spora ilość bo aż 60 sztuk dzięki czemu wystarczają na dłużej.
Płatki są miłe w dotyku takie delikatne co zawdzięczamy dużej zawartości bawełny.Nie pozostawiają na skórze włókien,zszyte na obrzeżach, co zapobiega rozwarstwianiu.
Polecam szczerze nie zawodne.

Taniocha, wygoda, jakość, łatwo dostępne- więcej życzeń nie mam.

Płatki kosmetyczne w kształcie prostokąta bardzo wygodne w stosowaniu, dodatkowo jakość uważam bardzo dobra jak za tak niewielkie pieniądze. Świetnie się sprawdzają jako opcja do demakijażu, nie rozwarstwiają się nawet w sytuacji dość intensywnego pocierania o twarz. Super opcja jako kompres na oczy.
Dodatkowo nie kruszą się, nie ma obaw o jakieś odstawanie kłaczków.
Jest tak jak należy- dobra jakość w korzystnej cenie.
Temat użytkowania dość indywidualna kwestia. Bywają dni, że wystarczy dwie sztuki ale zdarza się, że 5-6 jest mało.
Opakowanie jedno w użytku a drugie w zapasie. :)

Zaskoczyła mnie cena produktu. Dość niska w stosunku do jej jakości. Płatków używam do pielęgnacji niemowlaka, jak i i własnego demakijażu. Co ważne: nie pylą się, nie rozwarstwiają, są dość grube i duże.

bardzo je lubię

Waciki znajdują się w foliowym opakowaniu w oprawie pudrowej szaty graficznej.
W opakowaniu znajdziemy 60 sztuk wacików.

Ja na codzienny demakijaż zużywam przeważnie 1 sztukę, a drugą na tonizowanie twarzy. Waciki są bardzo duże, mięciutkie, nie rozwarstwiają się, ani nie zostawiają na rzęsach niteczek, które wchodzą do oczu.

Wacik posiada strukturę, która ładnie zbiera makijaż, jednym pociągnięciem usuwa wszystko, resztki nie pozostają na twarzy, ani się nie rozmazują po twarzy.

Waciki są bardzo tanie, kosztują koło 3zł za 60 sztuk dużych wacików to bardzo niewiele, a za taką jakość uważam, że warto.
Jak dla mnie to najlepsze waciki jakie miałam do tej pory.

super cena

Kupując je byłam pewna że to bubel. Zaryzykowałam. Teraz, nie przepłacając za markę mam płatki naprawdę dobrej jakości w bardzo niskiej cenie. Brak wad.

Ten kto je wymyślił jest genialny!

Odkryłam te płatki na jednym vlogu kosmetycznym, Są bardzo chłonne i nie rozwarstwiają się. Ich wielkość jest idealna i uwielbiam zmywać nimi makijaż. Cenę mają przystępną. Nie jest to duże opakowanie, ale wychodzę na to samo, gdy kupowałam mniejszej wielkości płatki (musiałam używać co najmniej dwóch). Najlepsze!

Super chłonne i mięciutkie

Płatki kosmetyczne to coś, co każda z nas (albo przynajmniej większość) ma w swojej łazience. Jednak płatki, które zostawiają drobne nitki czy rozwarstwiają się potrafią być irutujące.. Niby nic a jednak..

Waciki Tami są duże, miękkie, mocne i bardzo chłonne. Zwykle jedna sztuka wacika wystarcza mi na cały demakijaż. Wystarczy, że podzielę go na pół, nasączę obie połówki płynem micelarnym i przykładam do oczu. Kiedy zmyję oczy to drugą, czystą stroną przemywam całą twarz i szyję.

Waciki rzeczywiście nie rozwarstwiają się, nie zostawiają na skórze małych bawełnianych nitek a delikatne pocieranie twarzy nie podrażnia skóry. Oczywiście, wszystko zależy od siły nacisku, ale przy normalnym pocieraniu, niezbyt agresywnym nic złego się nie stanie;)

W opakowaniu znajdziemy 60 sztuk płatków, także na 1,5-2 miesiące spokojnje wystarczą a cena 2.99zl na pewno zachęci do zakupu;)

Opakowanie ma ładny, kolorowy design oraz sznureczek, który pozwala na powieszenie płatków obok lustra. Są wtedy zawsze pod ręką;) podoba mi się też, że wyciągamy waciki od dołu opakowania.. To niby nic odkrywczego, ale wspomaga wygodę stosowania.

Lubię stosować te waciki jako kompresy na obrzęki wokół oczu. Po prostu nasączam wacik herbatą i nakładam na oczy. Dzięki temu, że są duże obejmują całe oko aż do brwi.

Obecnie te waciki wyparły lubiane przeze mnie biedronkowe BeBeauty i póki co przy nich pozostane. Na pewno kupię kolejne opakowania;)

Są super!

Dawno nie byłam tak zadowolona z tak prostej i podstawowej rzeczy jak płatki kosmetyczne :)
Lubię kupować te duże kwadratowe płatki i część pociąć na mniejsze kwadraciki - na co dzień używam takiej 1/4 wacika, ale jakby co to mam też duże w zapasie. Płatki z Tami faktycznie się nie rozwarstwiają, nawet po pocięciu. Splot włókien jest mocny ale przyjemny na twarzy. Ich faktura pomaga zgarnąć z twarzy zanieczyszczenia :) Nie zostawiają na twarzy włókien i pyłku, nie czuć żeby szorowały po skórze, są bardzo delikatne mimo że dosyć zbite.
Dobrze utrzymują płyny czy mleczka - nie cieknie z nich, nie kapią, ładnie chłoną.

Cena w normie; jak pisałam swoje rozdzielam na 4 części więc jedno opakowanie starczy mi na dosyć długo.

Na pewno kupię je ponownie!