Night Club (Cienie do powiek w płynie)

Night Club (Cienie do powiek w płynie)

Cienie do powiek w płynie w opakowaniu z aplikatorem pozwalającym łatwo i szybko nałożyć cień. Dostępne w 12 kolorach.

totalne rozczarowanie

Według mnie to bubelek niestety. O ile migoczące, sypkie cienie tej samej firmy są doskonałe, o tyle ten płynny bardzo mnie zawiódł. A wiele się spodziewałam, pewnie za wiele. Ładnie pachnie i jest bardzo delikatny, łatwo go rozsmarować na powiece. I to tyle plusów. Mam złocisty beż, który jest sliczny w opakowaniu i na ręce, ale gasi spojrzenie w mgnieniu oka, bo jakoś tak "zmęczenie" na oku wygląda. Na ręce wydaje się fajnie zasychać i robi wrażenie trwałego. A na powiece mazia się beznadziejnie, szybko zbiera w załamaniach. No i te smutne, "niedorobione" jakoś ślepka odbierają mi ochotę na ten kosmetyk. No, ale znalazłam dla niego inne zastosowanie, więc nie poleci do kosza. Jest doskonały jako baza pod pomadkę, a nawet zamiast niej. Tu leciutko zastyga, ale nie na wapno. Przedłuża też trwałość szminki i wygładza usta. Wystarczy odrobinka. Może producentowi coś się pomyliło?

Nie dla mnie

2* za kolor,mam nr 10-ladny pudrowy roz z drobinkami;fajnie wyglada roztarty pod lukiem brwiowym-jest to jedyne zastosowanie jakie moglam dla niego znalezc poniewaz....cien mnie daibelnie uczula,kombinowalam na kilka sposobow go nalozyc ale niestety.Powieka zaczyna mnie szczypac,pozniej robi sie czerwona i....to na tyle mojej przygody z cieniami CdR.

Używam tego produktu od:od jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego i ostatniego

z pewną taką nieśmiałością...

Z pewną taką nieśmiałością :D podeszłam do tego cienia. Na mojej powiece żadne cienie czy to kremowe czy to w sztyfcie nie trzymają się dłużej niż 5 minut i w przypadku tych obawiałam się tego samego. Z premedytacją wybrałam więc odcień nr 2 taki jasnobeżowy, bo stwierdziłam, że jak próba użycia go na całą powiekę wypadnie ale, to zużyję go jako rozświetlacz łuku brwiowego. Ale, ku mojemu zaskoczeniu, próba wypadła pomyślnie :jupi: A teraz po kilku użyciach i solo i w kombinacjach z innymi cieniami (sypkimi, prasowanymi) muszę przyznać, że cienie są bardzo dobre. Nakłada się je szybko i łatwo, wystarczy nałożyć aplikatorem na powiekę, rozetrzeć palcem i gotowe :) Cień tworzy gładką, błyszczącą powierzchnię, nie zwija się, nie kruszy, nie rozmazuje - trwa na powiece od rana do wieczora. Aż niewiarygodne. Teraz mam zamiar wypróbować inne kolorki, bo nie powiem - gama kolorów ciekawa :ehem:

Używam tego produktu od: 2 miesi?cy