Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kryolan, Shimmering Event Foundation

Kryolan, Shimmering Event Foundation

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 120,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Bardzo lekki, delikatny kremowy podkład stosowany do uzyskania atrakcyjnego efektu w świetle. Mieniące się ,promieniujące perliste pigmenty odbijają światło w magiczny sposób pozwalając osiagnąc niepowtarzalny efekt. Szczególnie polecany do makijażu wieczorowego. Shimmering Event Foundation w formie nowoczesnej emulsji szczególnie nadaje się do rozświetlenia wrażliwej ,delikatnej cery i pozostawia miłe uczucie na skórze. Zawarty w podkładzie filtr ochronny nr.15 pozwala na noszenie go na słońcu.Dostępny jest w 5 kolorach.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

takie nic

Szukałam zastępstwa dla wiekowego już perłowego PanSticka Max Factor. Kupiłam więc odcień perłowy. Niestety ten kosmetyk nie robił z cerą nic, tylko pachniał i lekko nawilżał.
Cena wysoka , około 80 zł efekt rozświetlenia znikomy, jest to po prostu transparentna emulsja, bardzo delikatnie perłowa. Zwykły balsam z Rossmana da lepszy efekt.
Jesli chodzi o rozświetlenie to paleta glamour Glow Kryolana jest super. Shimmering to dla mnie bubel.

Za taką cenę lepiej skusić się na Cream Color base MAC

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Bardzo dobry produkt

Mam ten produkt w kolorze bronze i polecam wszystkim. Na dzień nakładam go w małej ilości na kości policzkowe, daje niesamowity efekt rozświetlenia! Nie zawiera żadnych drobinek brokatu czego nie znosze, tylko taki perłowo satynowy blask. Na wieczór nakładam go na dekolt i ramiona wyglądam wtedy jakbym była opalona :) Według mnie fajny produkt, może nie jest niezbędny, ale warto go wypróbować. Jest wydajny więc raczej nie planuje zakupu następnego opakowania ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Doskonałe lśniące piękne coś

Mam świra na punkcie tej marki mam mnóstwo kosmetyków a zawód tylko jeden. Ten podkład jest absolutnie wspaniały ! Więc tak - średnio kryje ale nie w tym tkwi jego rola po nałożeniu na buzie ona cała po prostu promienieje w taki nie tandetny dostojny sposób. Mam 2 kolory tj gold i pearl oba są cudne choć gold nieco fajniejszy (może dlatego że uwielbiam wszelkie złota i brązy). Poszłąm na 2 mieś do dodatkowej pracy żeby kupić kuferek kryolanowy i poszłabym jeszcze raz ! a te 2 podkładziki to moje chyba najcenniejsze ostatnimi czasy zdobycze.
Pozdrawiam serdecznie i polecam warto za 80 zł 50 ml....to jak średniopółkowiec a jest zdecydowanie lepszy
(przy tym naprawdę delikatny dla skóry )

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  69
  recenzji

  68
  pochwał

  7,86

Zobacz cały ranking