Horizon Women EDT

Horizon Women EDT

Nowy zapach Esprit został stworzony dla młodych kobiet, które czują się obywatelkami świata oraz biora to co najlepsze i wyjątkowe z różnych kultur tworząc swój własny multi-kulturowy sposób życia.
Zmysłowy zapach korzenno-kwiatowy.

Nuta głowy-jaśmin, różowy grapefruit, lychee
Nuta serca-różowy pieprz, borówki, imbir, magnolia
Nuta bazy-drzewo sandałowe, tuja marokańska, ambra, piżmo

Cena: 119zł/ 50ml

ukochane

Uwielbiam je!
Mają same plusy!

+utrzymują się naprawdę bardzo długo, czasami jak się rano popsikam to czuję je jeszcze późno wieczorem :)
+bardzo kobiece, ale nie jak dla starszej Pani, tylko jak dla młodej, uwodzicielskiej, zadziornej kobietki ;)
+przyciągające, a mianowicie wiele bardzo miłych komentarzy na ich temat słyszałam od znajomych.

Szczerze je polecam! Idealne zarówno na jesień, zimę jaki i na wiosenne lub letnie wieczory. Czasami je odstawiam na chwilę, ale zawsze do nich wracam!;)
W nich każda kobieta czuje się seksownie.

Świetny

Cudowny zapach. Jednocześnie delikatny i intensywny. Dostałam w prezencie na Święta 08 i mam do dziś. Używałam na lepsze okazje, od niedawna na codzień. Utrzymuje sie bardzo długo i ma fajną buteleczkę.

Używam tego produktu od:1rok

;)

dostałam ten perfum na urodziny. używam go od niedawna. ale mogę powiedzieć, że ma słodziutkie malutkie opakowanie, a zapach jego jest hm. taki na specjalne okazje. jest lekko mocniejszy od innych których używałam dotychczas.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Konturowanie Smashbox

Nie przeszdza

Dla mnie perfum z gatunku nijakich. Pasuje raczej do sportowego stylu, pachnie znośnie, niezbyt intensywnie, trwałość przeciętna. Flakonik taki sobie. Często zdarza mi się go użyć w zastępstwie wody utlenionej do odkażania skaleczeń :-).

Jeden z moich ulubionych

Uwielbiam ten zapach, Jest taki kobiecy i seksowny. Utrzymuje sie na skorze caly dzien. Nie jest absolutnie meczacy. Ja go uzwam caly rok, bo uwazam, ze jest zapachem uniwersalnym. Pieknie sie rozwija, absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze jest plaski, na mojej skorze wibruje i zmienia sie z godziny na godzine. Mam go juz ponad rok, nie uzywam codziennie, ubyla mi jakas 1/4 z 50ml buteleczki. Zapach ten ani troche mi nie spowszednial ani sie nie znudzil. Moim zdaniem ma w sobie jakas tajemnice, jestem nim nadal oczarowana.

Używam tego produktu od: styczen 2007

Dla mnie idealny

Zdecydowanie mój ulubiony zapach. To będzie moja pierwsza perfuma, którą wykorzystam do końca bo zapach ani trochę mi się nie znudził. Kobiecy a także lekko sportowy. Bardzo mi się podoba i na mnie i na innych. Na długo starcza, dostałam go kilka miesięcy temu a ciagle jest. Jedynie mały minusik szkoda ze nie trzyma się dłuzej.

Używam tego produktu od:pół roku

Lubię...

Sexowny, uwodzicielski, ciepły, kobiecy ale jednak czegoś mu brakuje; oczekuję zawszę dużo i spełnia moje pragnienia ale nie do końca:(... bardzo miły perfum jednak nie ma takiego pazura nie rozwija się na skórze pachnie wciąż tak samo straszliwie nietrwały przez co w za dużych ilościach aplikowany powoduje ból głowy.

Bardzo go lubię bo dostałam do Mencizny :P podoba mi się ale ta przeciętna trwałość :(

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: kończę 50 ml

Mdły

Psiknelam, powachalam i od razu wiedzialam, ze to nic dla mnie. Mocny na poczatku zapach, po pewnym czasie staje sie mdly. Bardzo syntetyczny, chemiczny w odniorze, udaje cieply, kobiecy zapach. Ale nim nie jest. Najgorsza z propozycji Esprit. Flakon niewygodny i w odcieniu, ktory pasuje tylko do bombki choinkowej.

Używam tego produktu od:nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:test

taki inny niepowtarzalny

seksowny, energetyzujący, ciepły a zarazem intrygujący, niby słodki a gorzki, coś w nim jest takiego że czuję się pewna siebie w nim, ważna , intrygantka, mloda seksowna , która nie da sobą manipulowac, wie czego chce i dąży do celu. jedna mniesza wada trwałość nie jest taka jak bym chciała, czuje ją tylko przez pół dnia, wieczorem muszę się jeszcze raz psiknąć by ją czuć.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:15ml

Cieplutki, milutki...:)

Zapach bardzo mi się podoba. Jest ciepły. Idealny na jesienno-zimową porę. Bardzo mi się podoba. Jedyne co mi sie odpowiada to to, ze jest troche za mało trwały niestety...:( Chciałabym go mieć na sobie dłużej:) Teraz kwestia flakonu. Ogólnie kształt i kolor bardzo mi się podobają-ładnie się prezentuje. Niestety jest niepraktyczny... Źle się go trzyma w trakcie aplikacji i przez to trudno mi jest ropylić go wporządane miejsce. Zawsze troche umknie mi gdzieś w powietrze zamiast na szyję.

Ming Shu...?

Byc może to moje subiektywne odczucie, ale w niektórych momentach, bardzo przypomina mi zapach Ming Shu YR.
Jest to kompozycja dość kapryśna, niełatwo ją dozować- w małej ilości jest ciut słabo wyczuwalna, w zbyt dużej, mdląca i przyprawiająca o ból głowy. Trzeba zręcznie wyważyć idealną ilość, podczas aplikacji.
Kompozycja ciepła, zmysłowa, orientalna, wyrazista. Wyczuwalne są akordy jaśminu, słodkawe nutki owoców Lychee, złamane imbirem, piżmem. Zapach jest zdecydowany, świdrujący. Trwały, co podczas zakupu należy mieć na uwadze, bo dla niektórych osób może okazać się męczący.

Ilość zużytych opakowań: pirwsze

dla mnie idealny! :)

próbkę tego zapachu poznałam przez JOYa :) od razu mi sie spodobał :) (mojemu facetowi zresztą też ) jest taki kobiecy... jakby stworzony dla mnie :) i trwały... szukałam takiego zapachu :) poza tym wcześniej miałam taką jasno-siwa pume (też jest ładna) ale Ten zapach jest jak dla mnie bezkonkurejcyjny ;) serdecznie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i napewno nie ostatnie