All Over Colour (kredka)

All Over Colour (kredka)

Kredka do wszystkiego :) Zależnie od koloru i upodobań do:
- oczu (jako cień i kajal),
- ust i
- jako nabłyszczacz do policzków.
Jest miękka, dobrze się rozprowadza, długo utrzymuje. Świetnie rozświetla np. oko. Posiadam odcień Simply Sexy - uroczy. Seria limitowana.

Cena: 18 zł

mile zaskoczenie

nie lubie firmy Rimmel - generalnie jej produkty sa malo trwale i nie nadaja sie do osob ktore maza sobie lapskami po twarzy. Ta kredka jest zastanawiajaco trwala. Moze tez dlatego, ze mam kolor Simply Sexy, cielisto-zloty, nawet troszke rozmazany nie rzuca sie w oczy ;-).
Na policzkach oczywiscie sie nie trzyma. Do ust tez sie nie nadaje - chyba ze do sesji zdjeciowej, znika bowiem blyskawicznie. Natomiast rewelacyjna jest do rozswietlania wewnetrznego kacika oka i jako cien. Latwo ja nalozyc. I daje sie to zrobic precyzyjnie (miewam problemy z uzywaniem cienia jako rozswietlacza - z reguly mam potem rozswietlone pol twarzy). Nie podraznia sluzowki i dlugo sie trzyma. Absolutna rewelacja. Szkoda ze byla limitowana :-(, na szczescie jest wydajna.

milutka

Kredka ma kremową,miękką konsystencję,dzięki czemu łatwo ją rozetrzeć na kościach policzkowych czy powiece.Położona nawet bezpośrednio na usta nie wysusza ich.Można ją też nałożyć jako rozświetlacz na środek ust umalowanych szminką-wedle inwencji własnej:)Stosowana jako kajal nie rozmazuje się.Jestem naprawdę zaskoczona wysoką jakością tego produktu! Nie mam żadnych zastrzeżeń.