Oriflame, Cleansing Sponge (Gąbeczka z celulozy do demakijażu)

Oriflame, Cleansing Sponge (Gąbeczka z celulozy do demakijażu)

Pojemność 1 szt

Wykonana z naturalnego materiału, przeznaczona do demakijażu i oczyszczania twarzy. Używaj jej razem z ulubionym żelem lub mleczkiem. Produkt jest przeznaczony także do zmywania maseczek. Lekko chropowata powierzchnia gąbki złuszcza zrogowaciały naskórek, dzięki czemu kosmetyki nawilżające wchłaniają się lepiej. Po użyciu starannie wypłucz gąbkę i pozostaw do wyschnięcia. Sucha gąbka twardnieje, ale odzyskuje miękkość pod wpływem wody. Wykonana z celulozy. Wymiary: ok. 75 x 10 mm

do twarzy, do podkładu
gąbki
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super ;D

Gąbeczka służy mi do zmywania makijażu lub porannego i wieczornego mycia twarzy. Nie bardzo lubie zmywanych maseczek wiec do nakładania ich nie używam . Jest milutka mimo faktury,nie podrażnia i nie zużywa się szybko,nie "drze" . Jest praktyczna i pomocna

Bomba!

Jest po prostu niesamowita! Zupełnie nie wyobrażam sobie ściągania maseczek bez jej użycia. Pozwala pozbyć się maseczki w sposób szybki i komfortowy. Jest poręczna, dobrze mieści się w dłoni. Gąbeczka nie odkształca się, pozostaje miękka nawet po wielu użyciach (zużywa się bardzo powoli), łatwo się czyści, kiedy schnie to oczywiście twardnieje, ale gdy włożę ją pod bieżącą wodę, odzyskuje swoją miękkość. Cena jest świetna jak za taką jakość (kupiłam sobie kilka sztuk za ok. 2zł za jedną).

Genialna do maseczek z glinki

Genialna do ściągania masek z glinką! Ma ciekawą strukturę i jest poręczna. Nie pozwala, by jakiś fragment maseczki pozostał na twarzy. Łatwo się ją myje. Do tego często jest po śmiesznej cenie za 2 zł! Rewelacja!

rewelacja

Gąbka doskonale nadaję się do zmywania maseczek z twarzy szczególnie tych z glinką, ma ciekawy kształt co z resztą widać na zdjęciu. Fajnie masuje twarz jak się zmywa nią maseczkę (dla leniuchów zamiast peelingu) służy mi też już długo.

Super gadżet na wyjazd

Świetnie sprawdza się na wyjazdy kiedy nie chce zabierać swojej szczoteczki do oczyszczania twarzy. Gąbeczkę wystarczy zwilżyć i nałożyć odrobinę żelu i stosować. Bardzo ładnie oczyszcza twarz, nie podrażniając jej zarazem.

Wygodna gąbka

Zalety:
- bardzo przyjemna gąbka
- miła dla twarzy, dobrze radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami np. płatkami uszu, okolicach nosa
- sprawia że demakijaż jest skuteczniejszy niż bez użycia gąbki, czy zwykłych wacików
- niska cena
- używam ją do aplikacji peelingów do twarzy
- trwałe wykonanie nie kruszy się

bardzo przydatna

Gąbeczka idealnie sprawdza się do zmywania z twarzy maseczek, w szczególności tych bardzo uporczywych. Zdarza mi się też używać jej do mycia twarzy z odrobiną jakiegoś żelu.
Nie dość, że pięknie wszystko zmywa, to zapewnia skórze dodatkowy peeling. Ciężko mi znaleźć jakiekolwiek minusy, polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

bardzo dobry

Gąbeczka jest idealna do zmywania z twarzy maseczek z glinką, nie wiem jak ja mogłam wcześniej żyć bez tego produktu. Masuje twarz robiąc jej peeling. Można jej także używać do mycia twarzy żelem oraz w momencie zmywania z twarzy makijażu za pomocą mleczka. Gąbka jest w dobrym stanie nawet po dłuższym używaniu.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

Uniwersalna gąbeczka

Kupiłam zestaw 2 gąbek za namową koleżanek

Gąbka idealnie spraawdza się u mnie zarówno przy zmywaniu makijażu, myciu buzi czy zmywaniu maseczki.
Łatwo utrzymać ją w czystości i wyplukać z niej kosmetyk
Dodatkowo sama w sobie posiada właściwości ścierające

Przy cenie za jaką jest dostępna i uniwersalnym zastosowaniu, warto się w nią zaopatrzyć :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opak po 2 sztuki

Niezastąpiona!

Gabeczka jest bardzo przydatna przy zmywaniu makijażu oraz maseczek.;) jej cena jest bardzo niska ja swoją kupiłam za 1,50 zł. Nie podrażnia cery oraz ma długi okres użytkowania.;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

peelingują

Wcześniej używałam gąbeczek Zenner a przeglądając stronę Oriflame wpadłam na te i postanowiłam zamówić dla odmiany.
Za opakowanie z dwoma gąbeczkami zapłaciłam niecałe 4 zł.
Gąbeczki po namoczeniu robią się bardziej miękkie.Po wyschnięciu twardnieją,ale tylko trochę. Spokojnie można zgiąć suchą gąbeczkę i się nie złamie.
Po namoczeniu gąbeczki nie tracą całkiem swojej szorstkości. Peelingują skórę. Dla wrażliwej cery mogą być za agresywne.
Dobrze spieniają produkt do mycia twarzy. Radzą sobie bardzo dobrze ze zmyciem z twarzy nawet ciężkiego podkładu,co jest ekonomiczne,bo nie zużywamy tony płatków kosmetycznych i płynów micelarnych czy mleczek do demakijażu.
Z makijażem oczu też sobie radzą,ale trzeba uważać,bo trochę drapią.
Dobrze zmywają także peelingi i maseczki.
Mają dosyć duże pory,więc w miarę szybko schną.
W trakcie użytkowania nic takiego się z nimi nie dzieje. Minimalnie szarzeją od tuszu do rzęs czy eyelinera. Po maseczkach z glinka jest trochę gorzej,ale to tylko tak wizualnie.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej gąbeczki z dwóch

przydatna

Kupiłam te gąbeczki ok 2 lata temu w zestawie po 2 szt za jakieś 6 zł.Pomyślałam,że wypróbuje i w sumie okazały się dosyć przydatne.

+za ich pomocą możemy dokładniej umyć twarz niż samą ręką
+po namoczeniu stają się miękkie i nie podrażniają skóry
+są poręczne
+dobrze spieniają żele do mycia twarzy bądź mydło

+/-są dosyć trwałe, ale łatwo je rozerwać jak są suche

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.