Oriflame, Cleansing Sponge (Gąbeczka z celulozy do demakijażu)

Oriflame, Cleansing Sponge (Gąbeczka z celulozy do demakijażu)

Pojemność 1 szt

Wykonana z naturalnego materiału, przeznaczona do demakijażu i oczyszczania twarzy. Używaj jej razem z ulubionym żelem lub mleczkiem. Produkt jest przeznaczony także do zmywania maseczek. Lekko chropowata powierzchnia gąbki złuszcza zrogowaciały naskórek, dzięki czemu kosmetyki nawilżające wchłaniają się lepiej. Po użyciu starannie wypłucz gąbkę i pozostaw do wyschnięcia. Sucha gąbka twardnieje, ale odzyskuje miękkość pod wpływem wody. Wykonana z celulozy. Wymiary: ok. 75 x 10 mm

do twarzy, do podkładu
gąbki
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Genialna do maseczek z glinki

Genialna do ściągania masek z glinką! Ma ciekawą strukturę i jest poręczna. Nie pozwala, by jakiś fragment maseczki pozostał na twarzy. Łatwo się ją myje. Do tego często jest po śmiesznej cenie za 2 zł! Rewelacja!

rewelacja

Gąbka doskonale nadaję się do zmywania maseczek z twarzy szczególnie tych z glinką, ma ciekawy kształt co z resztą widać na zdjęciu. Fajnie masuje twarz jak się zmywa nią maseczkę (dla leniuchów zamiast peelingu) służy mi też już długo.

Super gadżet na wyjazd

Świetnie sprawdza się na wyjazdy kiedy nie chce zabierać swojej szczoteczki do oczyszczania twarzy. Gąbeczkę wystarczy zwilżyć i nałożyć odrobinę żelu i stosować. Bardzo ładnie oczyszcza twarz, nie podrażniając jej zarazem.

Manicure - mat i błysk

Wygodna gąbka

Zalety:
- bardzo przyjemna gąbka
- miła dla twarzy, dobrze radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami np. płatkami uszu, okolicach nosa
- sprawia że demakijaż jest skuteczniejszy niż bez użycia gąbki, czy zwykłych wacików
- niska cena
- używam ją do aplikacji peelingów do twarzy
- trwałe wykonanie nie kruszy się

bardzo przydatna

Gąbeczka idealnie sprawdza się do zmywania z twarzy maseczek, w szczególności tych bardzo uporczywych. Zdarza mi się też używać jej do mycia twarzy z odrobiną jakiegoś żelu.
Nie dość, że pięknie wszystko zmywa, to zapewnia skórze dodatkowy peeling. Ciężko mi znaleźć jakiekolwiek minusy, polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

bardzo dobry

Gąbeczka jest idealna do zmywania z twarzy maseczek z glinką, nie wiem jak ja mogłam wcześniej żyć bez tego produktu. Masuje twarz robiąc jej peeling. Można jej także używać do mycia twarzy żelem oraz w momencie zmywania z twarzy makijażu za pomocą mleczka. Gąbka jest w dobrym stanie nawet po dłuższym używaniu.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

Uniwersalna gąbeczka

Kupiłam zestaw 2 gąbek za namową koleżanek

Gąbka idealnie spraawdza się u mnie zarówno przy zmywaniu makijażu, myciu buzi czy zmywaniu maseczki.
Łatwo utrzymać ją w czystości i wyplukać z niej kosmetyk
Dodatkowo sama w sobie posiada właściwości ścierające

Przy cenie za jaką jest dostępna i uniwersalnym zastosowaniu, warto się w nią zaopatrzyć :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opak po 2 sztuki

Niezastąpiona!

Gabeczka jest bardzo przydatna przy zmywaniu makijażu oraz maseczek.;) jej cena jest bardzo niska ja swoją kupiłam za 1,50 zł. Nie podrażnia cery oraz ma długi okres użytkowania.;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

peelingują

Wcześniej używałam gąbeczek Zenner a przeglądając stronę Oriflame wpadłam na te i postanowiłam zamówić dla odmiany.
Za opakowanie z dwoma gąbeczkami zapłaciłam niecałe 4 zł.
Gąbeczki po namoczeniu robią się bardziej miękkie.Po wyschnięciu twardnieją,ale tylko trochę. Spokojnie można zgiąć suchą gąbeczkę i się nie złamie.
Po namoczeniu gąbeczki nie tracą całkiem swojej szorstkości. Peelingują skórę. Dla wrażliwej cery mogą być za agresywne.
Dobrze spieniają produkt do mycia twarzy. Radzą sobie bardzo dobrze ze zmyciem z twarzy nawet ciężkiego podkładu,co jest ekonomiczne,bo nie zużywamy tony płatków kosmetycznych i płynów micelarnych czy mleczek do demakijażu.
Z makijażem oczu też sobie radzą,ale trzeba uważać,bo trochę drapią.
Dobrze zmywają także peelingi i maseczki.
Mają dosyć duże pory,więc w miarę szybko schną.
W trakcie użytkowania nic takiego się z nimi nie dzieje. Minimalnie szarzeją od tuszu do rzęs czy eyelinera. Po maseczkach z glinka jest trochę gorzej,ale to tylko tak wizualnie.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej gąbeczki z dwóch

przydatna

Kupiłam te gąbeczki ok 2 lata temu w zestawie po 2 szt za jakieś 6 zł.Pomyślałam,że wypróbuje i w sumie okazały się dosyć przydatne.

+za ich pomocą możemy dokładniej umyć twarz niż samą ręką
+po namoczeniu stają się miękkie i nie podrażniają skóry
+są poręczne
+dobrze spieniają żele do mycia twarzy bądź mydło

+/-są dosyć trwałe, ale łatwo je rozerwać jak są suche

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

super!

nigdy nie uzywalam takich cudeniek, ale teraz na pewno nie przestane. wczesniej mialam problemy z wypryskami, i korzystalam z wielu produktow, byla przekonana ze to ich wina. a jednak nie! poprostu raczki nie wystarczaja mojej buzi zeby ja dokladnie oczyscic. teraz moja cera jest niemal idealna. jestem bardzo zadowolona. minusik maly za to ze nie wiem za bardzo jak utrzymac to w czystosci i gdzie przechowywac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

Rewelacja!

Odkąd zaczęłam używać gąbeczki, moje życie uległo zmianie :) nie wydaję już tyle pieniędzy na waciki kosmetyczne, oczyszczanie twarzy odbywa się szybko i ekologicznie :)

Gąbeczka jest wykonana w 100% z cellulozy. Gdy ją namoczymy staje się mięciutka. Po dodaniu żelu do mycia twarzy tworzy pianę. Kosmatyk zostaje idealnie rozprowadzony na twarzy, a anstępnie z niej ściągnięty. Używam gąbeczki do mleczka, żelu, do ściągania peelingu i maseczki :) Starcza na baaardzo długo :) Praktycznie niezniszczalna (chyba że będziemy probowały ją przelamac na pół kiedy jest sucha)
Ja zawsze dodaję gąbeczkę moim klientkom do ich zamówień i wszystkie są zachwycone jej działaniem :)

Ważne!
Po użyciu zostawiamy gąbeczkę do wyschnięcia, ona twardnieje i w ten sposób zapobiega doatawaniu się do niej bakterii i rozmnażaniu, jak to bywa na zwykłych gąbkach. Więc to, że staje sie twarda to tylko kolejny plus!!! :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka