Colour Copy, Podkład do cery suchej i wrażliwej

Colour Copy, Podkład do cery suchej i wrażliwej

Stworzony specjalnie dla cery suchej i wrażliwej. Aktywny składnik - wyciąg z czarnej herbaty minimalizuje widoczne zmarszczki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się suchej skóry. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się nakłada, doskonale nawilża i wyrównuje wszelkie przebarwienia. Dostosowuje się do naturalnych odcieni karnacji, nadając jej jedwabistą miękkość i gładkość nie powodując efektu maski. Zawiera filtr SPF 10. Hypoalergiczny.

Cena: ok. 50zł / 30ml

Wspaniały

Podkład jest świetny, mam cere suchą i on bardzo mi odpowiada, jest kryjący ale nie robi efektu maski. Jes lepszy od Revlon colorstay poniewaz wyglada naturalniej

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, sporo;)

bardzo dobry

Mam cerę normalną, pracuję w klimatyzacji, więc bywa lekko przesuszona. Mam bardzo jasną cerę i prawie się nie opalam, więc kolor 0 jest idealny (a niestety wśród innych firm ciężko mi znaleźć odpowiedni kolor).

Podkład uważam za bardzo dobry - przede wszystkim nawilża, wygładza, dobrze się rozprowadza i wchłania, nie jest widoczny na twarzy (tuż po nałożeniu jest widoczny, ale po chwili jest super). Jedyny minus że nie jest jakiś bardzo trwały (10 godzin nie wytrzymuje), ściera się z twarzy.

Trzeba przyznać, że przez przynajmniej pół dnia twarz wygląda świeżo, ma jednolity kolor, a podkład jest mimo to prawie niewidoczny.

Generalnie mój dotychczasowy faworyt, ale wciąż szukam swojego KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

p.s. zmieniłam recenzję na lepszą z uwagi na 2 lata stosowanie i nie znalezienie lepszego produktu

nigy więcej

niezbyt trwały. mam cerę suchą i wrażliwą i naprawdę ciężko dobrać mi kosmetyki a ten okazał sie kolejnym niewypałem, i w dodatku za taka cenę!!!(dodam że miałam już kilka kosmetyków tej firmy które były wręcz rewelacyjne)
ogólnie po całym dniu moja sucha cera się po nim świeciła i jakby go poprostu nie było!
nigdy więcej!!!

Użyłam tego produktu zeszłej zimy
Ilość zużytych opakowań:1 (nie do końca)

3 rodzaje dolnej kreski

Mój ideał!

Właśnie kończę drugie opakowanie tego podkładu i niestety chyba ostatnie, bo nigdzie nie mogę go dostać, ostatnio pani w perfumerii stwierdziła, że chyba wycofali go z produkcji:( Kupiłam go po przeczytaniu opinii na wizażu i od razu mnie oczarował, to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam, a miałam ich bardzo bardzo dużo, żaden nie dorastał mu do pięt, piękny kolor nr 2 który nie jest absolutnie różowy i idealnie stapia się z moją złoto-oliwkową karnacją, świetnie kryje i utrzymuje się przez prawie cały dzień, nie zatyka porów,jest bardzo wydajny, skóra jest świeża, rozświetlona, po prostu piękna!
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy brak produktu i niedługo znów kupię swój ideałUżywam tego produktu od: 8 miesięcy

Dziś już na 100% wiadomo, że go wycofali:(

ma wady i zalety

Mam juz od maja - czerwca i kupilam za namowa Sisley. Kolor mam dobrze dobrany do cery - wzielam najjasniejszy.

Podklad ciezko mi sie rozsmarowuje na twarzy - ale to moze byc wina pedzla do podkladow sephora, ktorym go aplikuje.

No i czuje uczucie, ze mam cos na twarzy, taki dyskomfort. Moze to wina tego, ze jak bylo cieplo nie malowalam calej twarzy, ale rok temu tez tak zrobilam z innym podkladem i uczucie nie bylo takie silne.

Pod spod uzywam dobrego sprawdzonego kremu nawilzajacego wiec tutaj nie szukalabym przyczyny.

Podklad ladnie wchlania sie w cere, ale jak jest cieplej to cera blyszczy. Nieco tuszuje cienie pod oczami.

Ogolnie nie jest jakis zly i pewnie zuzyje, ale szalu jak dla mnie nie ma. To nie to. Mialam lepsze.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadziwiająco dobry.

Naprawdę zadziwiająco dobry podkład! I przede wszystkim: pierwszy który nie tylko nie podrażnił mojej wrażliwej i alergicznej cery , ale ją wręcz ukoił! Po kilku tygodniach używania tego podkładu zauważyłam , że mam mniej zaczerwienień , a skóra jest bardziej nawilżona i miękka. Przyznam się , że nie spodziewałam się tego. Do tego ten podkład jest lekki , przyjemny i dobrze się rozprowadza. Dobrze wyrównuje koloryt cery , bardzo dobrze się w nią wtapia i całkiem nieźle kryje drobne niedoskonałości. Dodatkowym plusem są odcienie (mam jasną karnację i trudno mi znaleźć dla siebie odpowiedni odcień , ale w tym wypadku mi się udało). Dodatkowo ten podkład całkiem nieźle się u mnie utrzymuje w ciągu dnia.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dobry

Po opinii SiSleyS postanowiłam go wypróbowac,ponieważ ciągle poszukiwałam idealnego podkładu.Poszukiwania niestety na tym się nie zakończyły.Przyznam szczerze-mam go od około 9 miesięcy.Kupiłam kolor 0,który już w perfumerii wydawał mi się za ciemny,ale zaryzykowałam.Na początku wydawało mi się,że kolor jednak jest ok,ale po dokładniejszym przyjżeniu się stwierdziłam,że jednak jest za ciemny.Zostawiłam go sobie na wakacje.Teraz,kiedy już mam troszeczkę opaloną skórę jest ok,ale nadal uważam,że do najjaśniejszych nienależy :kwasny: I za brak faktycznie jasnego koloru jest -.
Cerę mam mieszaną,ale nie przepadam za mocno matującymi podkładami.Zazwyczaj po jakimś czasie efekt jest odwrotny od zamierzonego :kwasny: W czasie późnej jesieni i na początku zimy sprawdzał się więc,ale teraz,kiedy jest bardzo gorąco muszę nanosic poprawki.Aczkolwiek nie wierzę,żeby z takim upałem i duchotą coś mogłoby sobie w 100% poradzic.Dlatego myślałam,żeby kupic wersję do cery mieszanej,ale ten ciemny najjaśniejszy kolorek trochę mnie odstrasza :kwasny:
Kryje dobrze,dla mnie bardzo satysfakcjonująco :) Nie ma efektu maski i nie widzę żadnego pudrowego wykończenia.Rozprowadza się dośc dobrze,trochę topornie i trzeba się chwilami namachac,ale efekt końcowy jest super :) No i teraz nie mam też pewności,czy nie zależy to trochę od kremu,którego używam pod podkład.
Cena zadawalająca,wydajnośc dobra,opakowanie okropne-twarde,przez co już wiem,że nie wydobędę go do samego końca (czego nie lubię) :kwasny:
Zaznaczyłam,że nie wiem,czy kupię ponownie przez ten jeden zasadniczy-,czyli kolor.

Na czas kryzysu

Z powodu braku centymetrow w portfelu, postanowilam kupic podklad troche tanszy, niz moj ulubiony DW.

Po przeczytaniu recenzji na wizazu, moj wybor padl na Colour Copy i ogolnie stwierdzam, ze byl to dobry wybor.

Dziekuje Wam za to, Panie Recenzentki:)

+kolor 0, odpowiedni dla tych "bialych",
+krycie, w miare dobre, choc nie porownywalabym go z tym, jak zacementowac potrafi DW. Moja skora jest siedliskiem przebarwien i CC nawet niezle sobie z nimi radzi,
+trwalosc i nieblyszczenie; mam normalno-sucha cere, ale po niektorych probkach czolo potrafilo mi sie zaswiecic, a podklad splynac. Przy CC nie bylo takich problemow.

-rozprowadzanie-mozliwe, ze uzywam kremu, z ktorym ten podklad sie poklocil, ale musze napisac, ze musze sie niezle namachac, zeby ten podklad rozprzestrzenil mi sie na twarzy,
-wydajnosc; oprocz tego ze sie namacham, to jeszcze zuzyje tego podkladu sporo,
-pudrowe wykonczenie??? Ale moze to tylko ja cos wymyslam. Nie cierpie pudrowego wykonczenia!
-aha, no i te suche skorki na nosie, widac je.

Używam tego produktu od: grudnia

Tylko dla nawilżonej skóry

Podkład kupiłam kilka miesięcy temu. A dopiero wykańczam tubkę, ponieważ tak rzadko go używam.
Najpierw plusy:
+ bardzo dobrze kryje
+ przez to że jest kryjący, nie trzeba go wiele, więc jest wydajny
+ cena - jak kosmetyków ze średniej półki
+ plusem jest wybór kolorów, szczególnie piękny, idealny dla mojej jasnej skóry kolor 0

Minusy:
- niestety podkreśla suche skórki i to go dyskwalifikuje
- jest dość ciężki
- po pewnym czasie świeci się po nim cera

Generalnie nie wiem, komu ten podkład mógłby pasować. Dla skóry tłustej jest zbyt treściwy, dla suchej będzie podkreślał skórki, a dla mieszanej wszystko na raz.

Nie polecam osobom, które lubią delikatny makijaż. Ten podkład naprawdę kryje i dlatego go widać. Mam wrażenie, że opinie na temat tego podkładu są zawyżone. Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Żałuję wydanych pieniędzy :(

Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak okropny podkład. A do tej pory nie miałam z tym większych problemów , nawet gdy próbowałam podkładów do np. cer mieszanych, nie wyglądały one na mojej skórze tak paskudnie.
Ale po kolei. Niestety wybrałam trochę za jasny odcień, ale to mój błąd (mam nr.2, powinnam mieć 3 - ale to nie jest chyba drastyczna różnica?).
Przed pierwszym nałożeniem wydawało mi się że moja skóra jest całkiem ok, tzn. żdnych widocznych skórek, po nałożeniu kremu była gładka i napięta. Jednak to co pojawiało się w lusterku podczas nakładania, sprawiło że zatrzymałam się z ręką uniesioną w powietrzu, nie wiedząc czy mam dalej próbować, czy czym prędzej to zmyć!
Podkreśla (STRASZNIE) wszystkie suche skórki, nawet te których nie widac gołym okiem, dziwnie osadza się na skórze, na każdym najmniejszym włosku, dlatego daję go bardzo mało - przez to prawie nic nie kryje, mimo iż widac gołym okiem że jest tam jakiś puder.
Podkreśla zmarszczki mimiczne pod oczami, mimo że normalnie sa ledwo widoczne.
Brrrr....
Nie wiem czy zapycha, bo bardzo rzadko stosuję.
Ale ma w składzie trzy parabeny, czesto uczulające konserwanty: methylparaben, propylparaben, ethylparaben.Używam tego produktu od:4 tyg

bardzo fajny :-)

bardzo fajny, nie zbyt ciezki podklad :-)
nie kryje za mocno, ale ladnie ujednolica buzie. twarz sie nie swieci, ale nie jest matowa. ma taki fajny hmm blask? i wyglada swiezo.
nie jestem w stanie okreslic trwalosci podkladu co do godziny ;-) ale jest chyba najtrwalszym ze wszystkich, jakie uzywalam. do tego fajnie pachnie :-)
teraz chcialabym wyprobowac 24 ore deborah, ale jesli mnie zawiedzie to na pewno wroce do colour copy :-)
jestem w szoku czytajac opinie, ze colour copy podkresla suche skorki :| jest to jedyny podklad, ktory nie podkresla suchych skorek na mojej twarzy, a mam na prawde wysuszona skore od masci, ktore przepisala mi dermatolog i innych cudow, ktorych uzywam. moze pomylilyscie te wersje z ta dla tlustej cery?
Używam tego produktu od: ok. pol roku

Solidny!

Jestem bardzo mile zaskoczona efektem tego podkładu. Nie wysusza cery, ładnie się stapia z cerą, można nim pracować na buzi (nie zasycha szybko), nie podkreśla suchych skórek, ładnie tuszuje niedoskonałości oraz pory. O dziwo cera się po nim prawie nie świeci (tylko troszkę, ale to u mnie zimną normalne, gdyż używam bogatszych kremów). Do tego jest bardzo wydajny oraz niedrogi (49 zł w Douglasie). Posiadam odcień 0, który jest bardzo jasny - trzeba uważać, pasuje do typowo porcelanowych, wręcz bladych buziek. Jestem zadowolona z jego krycia oraz trwałości. Nie zapycha porów. Dogodnie się go wydobywa z tubki. Dla mnie super. Polecam! :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego tygodnia.