Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

The Ordinary, Caffeine Solution 5% + EGCG (Serum pod oczy z kofeiną i zieloną herbatą)

Caffeine Solution 5% + EGCG - to serum pod oczy z kofeiną i ekstraktem z zielonej herbaty. Mocno nawilża i redukuje obrzęki pod oczami. Regularnie stosowany redukuje cienie pod oczami, silnie nawilża, chroni skórę przed oznakami zmęczenia i stresu oraz powstawaniem zmarszczek.
Działanie produktu:
redukuje cienie i obrzęki wokół oczu,
nawilża, ujędrnia, poprawia elastyczność skóry
Kosmetyk ma ph wahające się między 4,50 a 5,00; nie zawiera alkoholu, olejów, silikonów i orzechów. Jest wegański a podczas jego produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

Data ważności: 12 miesięcy od otwarcia.

Petarda!!!

Kupiłam przy okazji kupowania bazy pod makijaż, a że miałam hype na produkty pod oczy kliknęłam "dodaj do koszyka".

Serum przychodzi do nas w niepozornej, ciemnej, szklanej buteleczce z pipetką - standard w kosmetykach The Ordinary.
Ma bursztynowy kolor i jest dość gęste. Ogromnie wydajne! Jedna kropla (połowa pipety) wystarczy na nałożenie produktu pod oczy i na powieki. Szybko się wchłania.

Makijaż oczu (cienie, korektor, puder) wygląda nakładany na tę bazę obłędnie. Świeżo, zdrowo. Diabeł tkwi w szczegółach i ta różnica jest ogromnie widoczna. O wiele łatwiej nawet ten makijaż się robi,a okolice oczu bywają problematyczne w tym zakresie.

Regularnie stosowane - a używam dopiero od tygodnia - niweluje obrzęk i zaczerwienienia, zasinienia, cienie, worki.

Dla mnie produkt super. A ta buteleczka starczy na wieki.

Robi dobrze :)

Od wielu lat poszukuję idealnego serum, które zwalczy moje cienie i opuchnięcia. Niestety, taką mam urodę, że praktycznie codziennie budzę się z opuchniętymi powiekami.
Przed tym serum stosowałam Lancome Génifique Yeux Light-Pearl, natomiast nie byłam zachwycona efektem.
Tutaj natomiast już po tygodniu stosowania zauważyłam różnicę, a teraz po 3 tygodniach to naprawdę się polubiliśmy.
Za pierwszym razem zauważyłam lekkie napięcie skóry - przyznam, że trochę mnie to zaniepokoiło i pomyślałam, że pewnie będzie wysuszał. Ale tak się nie stało. On faktycznie napina skórę, ale w jakiś magiczny sposób robi to tak, że opuchnięcia są mniej widoczne, a jednocześnie skóra nie wygląda na wysuszoną, czy nadwyrężoną. Wydaje mi się, że rozjaśnił mi cienie, są mniej widoczne. Skóra wokół oczu wygląda na zdrowszą. Bardzo fajnie współpracuje z kosmetykami do makijażu - cienie się nie rolują, nie gromadzą w załamaniach powieki.