AA Sun Tan, Krem samoopalający do twarzy i ciała

AA Sun Tan, Krem samoopalający do twarzy i ciała

Bezzapachowy krem samoopalający o właściwościach pielęgnacyjnych, zawierający w swoim składzie masło Shea i witaminę E. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej i alergicznej. Krem nadaje skórze trwały i równomierny odcień lekko brązowej, naturalnej opalenizny. Dodatkowo intensywnie ją nawilża i uelastycznia. Zastosowane w recepturze aktywne składniki nowej generacji: dihydroksyaceton i erytruloza zapewniają intensywną i trwała opaleniznę. Witamina E i masło Shea odżywiają skórę i opóźniają proces jej starzenia się. Krem doskonale wchłania się i nie brudzi ubrań. Wzmacnia słoneczną opaleniznę i przedłuża jej trwałość, wyrównuje różnice pomiędzy opalenizną a miejscami ukrytymi pod kostiumem.

Jest OK

Szukałam samoopalacza, który będzie równomiernie przyciemniał skórę i nie wysuszy jej. Ten samoopalacz sprawdza się pod tymi względami. Równomiernie przyciemnia skórę, delikatnie natłuszcza i wygładza. O to właśnie mi chodziło.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Dobry

Stosuję samoopalacz do ciała. Zapach mi odpowiada, konsystencja i wchłaniane całkiem dobre, efekt całkiem dobry po kilkukrotnym nałożeniu na skórę w kolejnych dniach a i skóra jest delikatniejsza po kremie.

Używam tego produktu od: prawie całe opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jak na razie jedno

Najlepszy

Obecnie ten kosmetyk ma zmienioną szatę, (opakowanie jest brązowe, lekko połyskujące złotem, Seria AA Sun Tan) ale kremik pozostał ten sam. To najlepszy samoopalacz jaki do tej pory używałam. Smaruję nim i twarz i ciało. Skóra nabiera ładny, jednolity i delikatny kolor (jeśli ktoś oczekuje karaibskiej opalenizny to się bardzo rozczaruje :)). Jest lekki, nie zatyka porów, dobrze się wchłania, schodzi jednolicie. Traktuje skórę bardzo delikatnie i nie wysusza. Używam go czasami po prostu jako balsam do ciała. Podczas aplikacji jest prawie bezwonny, a po niej skóra nie wydziela samoopalaczowego smrodku (wiem co mówię! samoopalaczowy zaduch był już nie raz prawie-powodem wygonienia mnie z małżeńskiego łoża) :(

depilacja brwi

Co tygryski lubią naj...

Rewelacho, Koleżanki !<BR>To jest samoopalacz, który powoduje całkowite złudzenie naturalnej opalenizny: nic żółtego, ani inna Pamela Anderson :-)<BR>Do tego można efekt regulować poprzez częstotliwość aplikacji.<BR>Po pierwszym posmarowaniu nie przybieracie koloru czekolady - ale też nie grożą smugi ani plamska. Opalenizna ma ciepły odcień i jest raczej delikatna. Jeszcze ważniejsze - regularnie stosując ten kremik nie zaczynacie wyglądać jak własna mamusia - ze skórą tak przesuszoną, że pokrywa się zmarszczkami... ponieważ krem natłuszcza i nawilża skórę. Stosunkowo niezbyt intensywny jest zapach w trakcie rozwijania się opalenizny. Sam krem jest prawie bezzapachowy.

taki sobie

Efekt samoopalania średni, na lekko opalonej naturalnie skórze nie ma żadnego efektu, przy tym ma jeszcze niemiły zapach.