Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Donegal, Patyczki do skórek Deluxe Manicure Kits

Donegal, Patyczki do skórek Deluxe Manicure Kits

Pojemność 5 szt

polecam!

Patyczki kupuję już od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Są delikatne, nie uszkadzają skórek wokół paznokci. W duecie z płynem do usuwania skórek potrafią zdziałać cuda :) Do tego są niedrogie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

bardzo dobry

Uwielbiam je! Patyczki są dwustronne, z każdej strony mają inne ścięcie. Mnie pasuje ścięcie skośne, ostrego nie używam praktycznie wcale. Patyczki są delikatne, nie rysują płytki paznokcia, chociaż niestety zmiękczają się od płynu do skórek. Ale są tanie, można ich nakupić na zapas.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

dobre i tanie

W końcu znalazłam patyczki, które ścięte są tak, jak lubię i do tego są tanie jak barszcz. Ja za nie płacę 2,25zł i muszę przyznać, że ani tańszych ani lepszych patyczków nie miałam.

Wykonane są porządnie, drewno się nie rozdwaja i jest wytrzymałe - każdy patyczek starcza mi na kilka manicure.

Obustronnie płasko ścięta końcówka jest delikatniejsza i skuteczniejsza w działaniu niż taka ścięta po skosie z jednej strony.

Strony ze szpikulcem używam rzadko, bardziej pomocniczo, i raczej nie w celach wyznaczonych jej przez producenta (o ile takowe są - zawsze się zastanawiałam, do czego służy ten drugi koniec). Także mi ten szpikulec służy do ściągania lakieru ze skórek (potem poprawiam korektorem) albo to ściągania wyciętych skórek z cążek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Manicure - marynarskie paski

OK!

Patyczki są dobre, ładnie odsuwają skórki, a ostrą końcówką można oczyścić paznokieć. Nic się z nimi nie dzieje, ja od półtora miesiąca używam tego samego i ciągle jest jak nowy. Cóż tu więcej pisać, robią to, co robić mają, ponadto są taniutkie i łatwo dostępne.

Używam tego produktu od: półtora m-ca
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1