Ralph Lauren, Polo Black

Ralph Lauren, Polo Black

Zgłaszająca osoba: saturnzreturn

Kompozycja Polo Black została wylansowana w 2005 roku. Zapach został stworzony z myślą o nowoczesnych mężczyznach. Charakteryzuje ich profesjonalizm, elegancja i tajemniczość.

Polo Black otwiera połączenie nut aldehydowych z aromatem mrożonego mango. W sercu, wyczuwamy srebrną bylicę i wodne akordy uzyskane z calone i hedione. Kompozycję zamyka mieszanka paczuli, bobu Tonka i drzewa sandałowego.

Ralph Lauren Polo Black - nowoczesny, odważny, wyrafinowany zapach.

Nuty zapachowe: Mrożone mango, paczula, szałwia, bób tonka, drzewo sandałowe

Cena: 190zł/ 75ml, 280zł/ 125ml

Niestety nie dla mnie

No cóż, nie wiem. Niby świeży, niby fajne opakowanie, niby wszystko ok. Ale nie dla mnie, chyba zbyt ulotny, chyba zbyt prosty, chyba po prostu nie mój.
Kupiłem go razem z innymi produktami w fajnym secie i jakoś żaden z produktów mi nie leży. Może po prostu nie lubię tej tonacji zapachu.
Nie odradzam, nie polecam.
Decydujcie sami :)

Używam tego produktu od:miesiąca

z klasa

Piekne perfumy. Przypominaja mi CK Man, sa rownie swieze, z lekka slodkawe, ziolowe. Na ciele mezczyzny pachna przepieknie, taka hmmm wodna swiezoscia z odrobina przypraw:)Co dziwne aldehydow tutaj nie wyczuwam, mango rowniez nie...Przetestowalam je na sobie i mysle, ze kobiety rowniez moga je nosic, jezeli szukaja czegos naprawde swiezego, ale w moim przekonaniu pasuja bardziej do mezczyzny - bez ograniczen wieku czy okazji :D

Poza tym - brat perfum, czyli Double Black pachnie juz zupelnie inaczej, bardziej korzennie, troche mi sie nawet kojarza z kremem Nivea.

Oba - Polo Black i Double Black sa piekne, chociaz Double bardziej mi pasuja na wieczor
Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:kilka psikniec

Mango sorbet

Bierzemy świeże mango, garść kostek lodu, trzy listki szałwii i nieco drzewa sandałowego, wrzucamy wszystko do miksera, mielimy na miazgę, odcedzamy, wlewamy do czarnej butelki i mamy Polo Black. Małż kupił go sobie bez konsultacji ze mną i teraz wącham chcąc nie chcąc. Nie odrażający, ale bardzo zimny i odświeżający. Kompletnie nie elegancki, kojarzy mi się z T-shirtem i japonkami. Taki sobie letni świeżuch - nie w moim typie, zdecydowanie za dużo tego mango, przez co zajeżdża oranżadą. Na zimę nie nadaje się kompletnie, istnieje prawdopodobieństwo zamarznięcia po użyciu. Butelka ciężka jak jasna cholera, prosta, nic ciekawego, ale mężczyźni chyba raczej nie zwracają na to uwagi.