3 Style

3 Style

3 STYLE to mascara dwustronna. Rewolucyjny tusz, który potrafi wyczarować aż 3 style makijażu. Same wybieramy czy tego dnia chcemy mieć rzęsy długie (szczoteczka 1), czy pogrubione (szczoteczka 2). Dla odważnych - rewolucja! Wystarczy zastosować obie końcówki mascary, jedną po drugiej i osiągamy wspaniały efekt sztucznych rzęs!
Aplikator przeznaczony do wydłużania rzęs oznaczony jest srebrnym paskiem, a część pogrubiająca rzęsy ma charakterystyczny pasek w kolorze miedzianym.
Tusz do rzęs 3Style jest dostępny w kolorach czarnym i niebieskim, w wersji klasycznej i wodoodpornej.

Cena: ok.32 zł

kiepski ;]

Miałam ten tusz 5 lat temu, kupiłam go zachęcona promocją (był wraz z mokrymi płatkami do demakijażu - one były świetne:).
Plusy:
- w sumie dobry tusz:) ładnie malował,
Minusy:
- efektu sztucznych rzęs brak - a sama mam już z natury długie ładne rzęsy... ogólnie efekt za tą kasę i przy tym co obiecują - marny ;]
- nie widziałam większej różnicy pomiędzy stroną pogrubiającą, a wydłużającą,
- szybko wysechł.. b. mało wydajny.

Używam tego produktu od: raz 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

nie najgorszy, ale są lepsze

Tusz sprawował się całkiem nieźle.
Ma ładną, głęboką czerń, łatwo się nakładał. Uzyskany efekt jest dosyć naturalny, fajnie rozdziela rzęsy.
Ma jednak sporo minusów- trochę się kruszy i szybko zasycha. Nie daje możliwości mocnego podkreślenia rzęs.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Bardzo dobra

+ wydluza
+ podkreca
+ pogrubia
+nie skleja
+ bardzo ladna czern
+ przystepna cena
+ "szybka" w obsludze ;) nie trzeba sie meczyc, a rzesy wygladaja idealnie
+ 1 warstwa - efekt naturalny, wiecej warstw - efekt teatralny

- troche obkrusza sie
- zasycha w pojemniku
- szczoteczki po jakims czasie sa nie do uzycia, bez oczyszczenia
- czasem mozna upackac sobie gorna powieke

Używam tego produktu od: uzywalam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Manicure - mat i błysk

Bardzo dobry

Tusz naprawdę godny polecenia. Nie kruszy się, nie rozmazuje, jest faktycznie czarny. Nie będę pisać, że wydłuża i pogrubia bo to oczywiste (ma dwie szczoty). Osobiście używałam obu naraz-efekt był całkiem przyzwoity.
Zaznaczam,że nie kupię ponownie, bo mam już swój jedyny i niepowtarzalny, którego niestety nic mi nie zastąpi :)

Ilość zużytych opakowań:jedno

Jest cudowny!

Kompletnie nie rozumiem tych nieprzychylnych recenzji, dostałam tusz w prezencie i na prawdę jestem zachwycona, efekt zupełnie taki o jakim marzyłam od dłuższego czasu, próbowałam już różnych tuszy i żaden nie sprostał moim wymaganiom - ten poradził sobie doskonale ;) Nie trzeba się męczyć z nakładaniem tuszu, a to też bardzo duży plus. Na razie nie odkryłam żadnych jego wad i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Dobry :)

Dostałam ten produkt w prezencie i dobrze go wspominam - świetnie pogrubiał i wydłużał rzęsy. Nakładanie go zajmowało dłuższą chwilę, lecz efekt był świetny. Idealny na imprezę. Starczył mi nawet na całkiem długo.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

nie polecam

Żeby uzyskać jakikolwiek efekt, trzeba spędzić sporo czasy przed lusterkiem, machając szczoteczką. Mam wrażenie, że nasadka wydłużająca rzęsy nabiera zbyt mało tuszu, przez co malowanie trzeba powtarzać i powtarzać i powtarzać... aż do uzyskania oczekiwanego efektu.
Czerń szara :D Czyli do dupy;D
Nie warto

Używam tego produktu od: ileśtam tygodni

Nigdy wiecej!

Może trafiłam na jakis feralny, ale jestem baaardzo niezadowolona z tego tuszu :(

Plusy: BRAK

Minusy:skleja rzesy, nie rozczesuje, nie wydłuża, nie podkręca, po paru godzinach zaczyna sie kruszyc, drogi

Dodam,że mam naturalne ładne rzęsy i tuszu używam by je bardziej zaakcentować,lecz ten tusz robi coś odwrotnego-po nałożeniu ledwo go widać, trzeba nałożyć grubszą warstwe,a wtedy są bardziej posklejane i beznadziejnie wyglądają:/..tak wiec nigdy więcej!!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

REWELACJA

Kupiłam go kiedyś całkiem przypadkiem, Pani w drogerii mi go poleciła, i jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ to jest tusz dla mnie! Poprzednie spływały, kruszyły się, a z tego jestem bardzo zadowolona.
Pięknie pogrubia i wydłuża.
Mój KWC!

Używam tego produktu od:8 z przerwami

Jeden z lepszych :)

Zacznę od tego, że mam wersję czarną, kupiłam tusz przed sylwestrem 2009/2010 , dziś pomalowałam się nim i nadal jest ok. więc nie mogę potwierdzić tego, że wysycha po miesiącu. Myślę, że jest to zależne od tego jak tusz przechowują w sklepie i czy pozwalają otwierać je klientkom w celu sprawdzenia. Niestety wiem, że tak się zdarza ponieważ sama kiedyś dostałam pozwolenie na otworzenie tuszu.

Ja zakupiłam tusz w zestawie z płatkami do demakijażu oczu, więc był zamknięty i zaplombowany nakleją:)

Jeżeli chodzi o efekt, jaki daje ten tusz to mogę powiedzieć, że jest oszałamiający, rzęsy rozczesane, rozdzielone, wydłużone, uniesione do góry i intensywnie czarne. Dodam, że z natury mam krótkie i proste rzęsy:( , a po tym tuszu stają się piękne ... wreszcie, jupi!

Daję 4 gwiazdki, ponieważ ,,w miarę jedzenia apetyt rośnie i skoro ktoś wymyślił taki tusz to liczę, że gdzieś jest jeszcze lepszy - poszukuję nadal.

dobry do czasu

Uzywałam niewodoodpornego.
Tusz ogólnie sprawdzał się bardzo dobrze.Przy zastosowaniu 2 szczoteczek rzęsy wyglądały pięknie.Nie skleja,dobra szczoteczka.Jednak tusz szybko mi zaczął wysychać.po kilku uzyciach jego moc zaczęła słabnąc..nie wiem,moze mój tusz akurat był pechowy.Teraz lezy w odstawce.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Rewelacyjny

Odkąd pamiętam nigdy nie miałam szczęścia do tuszów ,albo sklejały rzęsy albo miały być wydłużające - pogrubiające a nie były ........ Testowałam ich mnóstwo ,nawet kiedyś zdesperowana zaczęłam kupować te z "górnej półki " ,myślałam że im droższe to na pewno będą bardzo dobre a niestety większość jest przereklamowana. Jakoś tak pół roku temu wpadł mi w oko Astor 3 Style i moje rzęsy oszalały ze szczęścia . Może i dla niektórych jest to czasochłonne zajęcie nakładanie go - dla mnie nie . Zawsze bardzo skrupulatnie nakładam tusz ,mam dość długie i cienkie rzęsy a po zastosowaniu Astor wyglądają jak marzenie. Znajomi na początku pytali się mnie czy sobie przypadkiem nie dokleiłam sztucznych rzęs.:) Co do plusów do dodam jeszcze ,że nie podrażnia mi oczu i nie zauważyłam żeby szybko zasychał. Kupiłam go ostatnio półtora miesiąca temu i w dalszym ciągu jest ok.Jak dla mnie idealny .
Używam tego produktu od: 5 miesięcy z przerwami.