Feraud Paris, Eau de Parfum

Feraud Paris, Eau de Parfum

Zapach stworzony w 2004 roku należy do rodziny zapachów owocwo-kwiatowych. Epikurejski, optymistyczny, pełen słońca.
Kobieta Feraud jest olśniewająca i wolna, zmysłowa i pełna słonecznej poświaty. Flakon nawiązuje do motywu przewodniego - rozgrzanego, wibrującego słońca.

Nuta głowy: nektar z gruszki, różowy pieprz, żółty grapefuit, elemi
Nuta serca: owoc wiśni, pożeczka, heliotrop, gardenia
Nuta bazy: wanilia, ambra, cedr, piżmo

Cena: EDP ok. 30EUR/ 75ml (także w pojemności 30 i 50ml)

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

słoneczny

Zapach świetny, lekko owocowy, lekko kwiatowy z ładnie brzmiącą bazą. Jak najbardziej na lato, chociaż może być na inne pory roku. Faktycznie bardzo optymistyczny. Jest dostępny w internetowej perfumerii eglamour.pl.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Trudno dostepny, a szkoda....

Niezwykle rzadki zapach, ale jakze godzien uwagi!
Cudne polaczenie nut kwiatowo zielono owocowych!!!
W nucie glowy zdecydowanym faworytem jest grejpfrut z odrobina rozowego pieprzu. Gruszka jest nieco zagluszona :-)
W nucie serca kwiat wisni i heliotrop graja drugie skrzypce, morela brzmi gdzies daleko w tle. Wanilia jest zaledwie lekko wyczuwalna w nucie bazy, a szkoda, bo bylaby najpiekniejszym zwienczeniem tego bukietu.
Louis Feraud jest idealnym zapachem na co dzien i wlasciwie jest odpowiedni na kazda pore roku.
Lekko owocowy, lekko kwiatowy....zaskakujacy. Doskonale poprawi nastroj w szaro buro zimowy poranek.
Swiezy i niezwykle optymistyczny.
Trwalosc i moc bardzo przyzwoita. Buteleczka cudna.
Goraco polecam!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 80ml w trakcie

Optymistyczne "le soleil"!

Ten zapach jest idealny na każdy dzień, ale w szcególności ten słoneczny, wesoły, iskrzący od śmiechu, zabawy i radości. Może to banalne, ale nieodzownie z takimi momentami mi się kojarzy.
Feraud jest na pewno świeży, ale nie jednolicie i pospolicie jak to niektóre świeżaki mają, dodano do tej świeżości przeróżne składniki (różowy pieprz, piżmo) co czyni całość mimo wszystko bardzo kobiecą, nawet zalotną ale na styl niezobowiązujący, młodzieńczy. Nie ma w sobie nic z pudrowej ciężkości, którą w zasadzie w perfumach lubię, a mimo to w letnie dni to po nie sięgam, z większą ochotą niż np. po Eau dEden. Absolutnie nie męczy, nie zawraca sobą głowy, po prostu sobie jest, ładnie pachnie i nie wiadomo jak - rozwesela.
I , co ciekawsze, na dodatek Feraud jest zapachem na wskroś eleganckim, co chyba jest rzadkie w tej kategorii "optymistycznych pachnideł". Pasuje mi bardzo, nosząc go myślę sobie "No tak, to jest to!"

Minus - chyba nie jest dostępny w Polsce, przynajmniej ja się z nim nie spotkałam.

Używam tego produktu od: lato 2006