Sephora, Sephora Face, Eye Makeup Remover

Sephora, Sephora Face, Eye Makeup Remover

Nowa wersja płynu do demakijażu oczu Sephory. Równie delikatny i skuteczny jak poprzednik, testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Skład: Aqua/Water, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Methylpropanedial, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Extract, Lonicera Capritalium (Honeysuckle) Flower extract, Tetrasodium EDTA,Citric Acid, Panthenol, Xanthan Gum, Chlorphensin, Methylparaben, CI 61570 (Green 5), CI 42090 (Blue 1 Lake)

Badziwie jakich malo!

Przede wszystkim preparat nie zmywa makijazu-raczej go rozmywa.Wypadaja po nim rzesy,w trakcie,choc staram sie zmywac jak najdelikatniej.Uczula,choc nie mam wrazliwej cery! Do tego pozostawia tlusta powloke.
Plusow sie nie doszukalam...

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nie bierz nawet jako gratis!

Produkt nie nadaje się do zmywania makijażu. Ma zbyt płynną konsystencję i nie zmywa dobrze makijażu, chyba że bardzo delikatny bez tuszy do rzęs. Staram się nie trzeć oczu płatkiem kosmetycznym. Pomimo tego, że produkt zawiera tłuszcz, to nie rozpuszcza dobrze makijażu. Jestem bardzo zawiedziona i odradzam zakup. Dostałam go jako gratis, więc tak nie boli.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

A ja dodaję do KWC :)

Jak zawsze muszę wychodzić naprzeciw innym recenzentkom, ale cóż- co dla jednych jest przekleństwem, dla innych błogosławieństwem.
Żeby było w miarę zwięźle przedstawię jego pozytywne i negatywne cechy (wg mnie).

Plusy:
- dobrze zmywa makijaż oka, nie trzeba przy tym zbytnio trzeć oczu, czego nie znoszę,
- nie szczypie mnie (a moje oczy są bardzo wrażliwe i jak do tej pory każdy preparat się z nimi kłócił),
- ma piękny, cukierkowy zapach, co uprzyjemnie demakijaż,
- jest umieszczony w solidnym opakowaniu z dozownikiem, dzięki któremu nie ma szans wylać za dużo płynu,
- swoim wyglądem stanowi niejaką \'ozdobę\' łazienki :)
- bardzo wydajny

Minusy:
- dla niektórych cena może być za wysoka (nieporównywalna z innymi produktami do demakijażu oczu), JEDNAK ja osobiście wolę wydać trochę więcej na płyn, który mnie nie krzywdzi, niż męczyć się z czymś, po czym mam uczulenie.
- drogeri Sephora nie ma w każdym mieście, co utrudnia regularne zakupy w niektórych przypadkach.

Ogólnie jestem na tak. Coś co nie wpływa negatywnie na moje oczy na pewno zasługuje na pochwałę z mojej strony.
Po za tym preparat nie służy do usuwania miakijażu wodoodpornego, bo od tego jest jego droższy o całą złotówkę, dwufazowy brat :)

Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

Manicure - klasyczny

nigdy więcej

Męczę się z tym płynem od niemal roku i to co można o nim powiedzieć "pozytywnego", to że drań jest wydajny. Nie mogę się doczekać kiedy się skończy.
- podrażnia skórę wokół oczu i oczy
- żeby dobrze zmyć makijaż trzeba się sporo napracować
- BARDZO wysusza skórę
- śmierdzi alkoholem

Co do plusów to jeszcze ma ładny kolor, ale jakie to ma znaczenie, skoro mnie krzywdzi.

Używam tego produktu od: nie całego roku
Ilość zużytych opakowań: pół jednego i chyba go nie dokończę

Nie polecam

Kupiłam ten płyn dosyć dawno temu.Tylko raz dałam się skusić.Totalny niewypał.Daje 2 gwiazdki tylko za ładny kolorek i to,że nie podrażnił mi w jakiś sposób oczu.
Minusy:
-nie zmywa makijażu czyli nie spełnia podstawowej funkcji,za to bardzo go rozmazuje i trzeba wylać na wacik pół opakowania by z wysiłkiem go jakoś zmyć
-bardzo niewydajny
-mała pojemność
-drogi jak za taką jakość i pojemność
-zostawia tłusty film na skórze
Ogolnie jestem na nie i nie polecam:) Są dużo lepsze za niższą cenę

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam

Nie polecam

Zacznę od minusów,jest ich najwięcej..

-rozmazuje,trzeba się namęczyć,żeby cokolwiek zmył
-tłusty film pozostawia na powiekach
-szczypie
-śmierdzi wódką ! masakrycznie śmierdzi alkoholem !
-nie radzi sobie z tuszami
-niewydajny
-źle się wylewa z buteleczki
-nie wart swojej ceny,nawet w promocji za 10 zł...

Plusy?
-ładny kolor ...
-wygodna mała buteleczka

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego

uczucia ambiwalentne

nie mam pojęcia co doradzić, bo maskary którą trzeba zmywać tego typu płynem używam od niedawna
do porównania mam tylko Nivea (że niby łagodny, fajnie, ale nie zmywa)
i Ziaja (miał zmywać, zmywa, ale niestety dość szybko utleniając się z opakowania)
Sephora ładnie pachnie, nie zrobiła nic moim oczom, zmywała okej... więc 2 gwiazdki, bo ... gdzie ta hitowość?

Ilość zużytych opakowań: 2 i tyle

napewno kupie kolejne opakowanie

Plusy:
dobra konsystencja
duża wydajność
przyjemny zapach
świetny dla osób noszących soczewki
dobrze zmywa makijaż

Minusy:
chyba ich nie ma

Nie daje 5ciu gwiazdek, tylko dlatego, ze miałam lepszy płyn...który już nie jest produkowany.

Niezadowalający.

Kosmetyk strasznie podrażniał moje oczy. Nawet kiedy zaciskałam je ze wszystkich sił okropnie szczypały. Z opakowania trudno wydostać małą ilość płynu. Zaletą jest niewąpliwie fakt, iż kosmetyk nie miał większych problemów z usuwaniem makijażu. Zdecydowanie bardziej polecam jednak jego dwufazową wersję.

Wysusza

Ten produkt to jakas pomylka. Ilosc alkoholu w nim zawarta sprawia, ze od razu czuje lekkie krecenie w glowie. Wysusza skore pod oczami momentalnie. Kupilam male opakowanie z mysla o wyjazdach, ale szkoda meczyc sie z takim niewypalem.
ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale opakowanie 30 ml

niewypał

To jeden z najgorszych preparatów do demakijażu oczu, jaki miałam. Nie wykonuję mocnego makijażu oczu, demakijaż często sprowadza się tylko do zmycia tuszu (Architect Loreala). Niestety ten płyn średnio sobie z tym radzi. Na dodatek występuje tutaj cała masa efektów ubocznych. Płyn ten wcale nie jest delikatny jak zapewnia producent. Szczypie, ściąga, podrażnia-noszę soczewki i ten płyn to męka dla moich oczu. Opakowanie to także nieporozumienie-niewygodnie wylewa się produkt z tak sztywnej butelki. Na szczęście kosmetyk ten jest mało wydajny więc za niedługo nie zobaczymy się już nigdy więcej. Kupiłam za małe pieniądze w promocji ale cena regularna nijak ma się do jakości. Odradzam.

Używam tego produktu od:miesiąca

dziwne to takie

Zabardzo go nie polecam zwykły taki trzeba się dobrze natrzeć,żeby usunąć makijaż z oczu dokładnie i zużyć sporo z tej butelki płynu żeby był efekt potem są czerwone oczy i jeszcze większe zmarszczki.Plus jeden za opakowanie w miare gustowne i wielkość mieszcząca się na podróż:)Używam tego produktu od:męczyłam się miesiąc

Tak przy okazji to kupiłąm płyn do demakijażu ziaji i palomy różany i są cudowne ,a zwłaszcza ziaji i cena nie całe 10zł:)