Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Klorane, Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy

Klorane, Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy

Cena już od 22,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon zawiera wyciąg z korzenia pokrzywy, który wykazuje korzystne działanie na skórę i włosy, polegajace na zmniejszaniu łojotoku. Ponadto zawiera skrobię kukurydziną i ryżową posiadające właściwości pochłaniające oraz zmikronizowane cyklodekstryny o właściwościach odtłuszczających. Bardzo praktyczny myje głowę bez użycia wody. Odświeża włosy zwiększa ich objętość. Daje natychmiastowy efekt, już po kilku sekundach. Jest bardzo łagodny nie podrażnia skóry głowy. Idealny dla osób z problemem łojotoku skóry głowy, w podróż. Produkt hipoalergiczny.

Jestem na nie

U mnie się nie sprawdził,żadnego efektu nie było widać,nie warty tej ceny,pieniądze wydane w błoto,a myślalam, ze skoro apyeczny produkt to lepszy niż z drogerii niestety nie, w tym przypadku okazał się gorszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479936].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny suchy szampon.

Moim faworytem wśród suchych szamponów jest Batiste, ale ostatnio postanowiłam go "zdradzić" z Klorane tym bardziej ,źe akurat była promocja... No i jestem bardzo miło zaskoczona... Szampon pachnie ziołowo, nie zostawia aż tak białego nalotu jak Batiste, włosy są bardziej puszyste i miękkie... Hmmmm czyżby Klorane okazał sie lepszy od Batiste? Może pod względem działania Tak, ale niestety cena przeraża tym bardziej, źe wydajność takich kosmetyków jest słaba. Cóż.. Zostało mi polować na promocje... A naprawde warto bo szampon jest świetny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360096].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Szampon Klorane stosuję od dawna zarówno na całe włosy jak i pod spód grzywki by nie przetłuszczała się od kontaktu z czołem. Klorane za każdym razem się sprawdza. Idealnie odświeża fryzurę, włosy są miękkie i lekkie. Trzeba uważać z aplikacją gdyż konsystencja szamponu jest kredowa i na włosach pozostaje biały proszek, który następnie należy wyczesać. Gdy jednak przesadzisz z ilością może się to okazać trudne i osiągniesz efekt szarych włosów.

Nie znalazłam dotąd lepszego suchego szamponu i mogę go spokojnie polecić.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944580].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

Bardzo dobry

Szampon spełnia swoje zadanie. Stosuję go w awaryjnych sytuacjach i włosy po nim faktycznie momentalnie stają się odświeżone. Dodatkowo nie tracą objętości. Wbrew niektórym recenzjom twierdzę, że szampon jak najbardziej nadaje się dla szatynek. Sama mam włosy w odcieniu średniego brązu i po dokładnym przeczesaniu nie ma śladu po szamponie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920094].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry suchy szampon

Włosy po życiu szamponu są czyste, lekko unoszą się od głowy. Efekt jest więc jak najbardziej zadawalający. Jedyna wada, wydaję mi się że na moje długie za ramiona włosy wystarcza go na najwyżej 2 tygodnie. Ponieważ używam go wyłącznie gdy z jakiś powodów nie mogę umyć włosów wodą nie jest to dla mnie problem.

Używam tego produktu od: użyłam 2 miesięcu temu - z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870942].usefull || 0 }}% pomocna.

w miarę ok

Osobom o przetłuszczających się włosach polecam kupić ten szampon i nosić w torebce. Nie ma po nim objętości, ale przynajmniej kucyk wygląda czysto. Szkoda, że nie daje objętości, bo wtedy byłoby to idealne rozwiązanie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830205].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Jest to bardzo dobry produkt w sytuacjach awaryjnych i gdy chcę przedłużyć nieco świeżość włosów. Łatwo i szybko spryskuję nim włosy przy skórze głowy (pasmo po paśmie, aż widać "oszronienie") , potem chwilę odczekuję, a na koniec go wyczesuję i włosy wyglądają bdb jeszcze przez dobre parę godzin. Oczywiście są lekko zmatowione, ale nie rzuca się to moim zdaniem za bardzo w oczy. Nie ma nachalnego zapachu, nie podrażnia mojej kapryśnej skóry głowy, opakowanie poręczne i bezawaryjne. Jedynie wydajność nie rzuca na kolana no i w związku z tym cena jest dość wykoka (za to odejmuję pół gwiazdki). Ogólnie uważam, że to najlepszy produkt tego typu jaki miałam.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: około 5 - 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[793788].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY dla blondynek

Jest to zdecydowanie najlepszy produkt tego typu na rynku. Przetestowałam na wlasnej głowie większosc szamponow na sucho i ten spisuje sie na 5+. Niezbednik w kazdej podrozy, a take w sytuacji, gdy nie mozemy umyc wlosow. Jednak szampon ten nadaje sie TYLKO do wlosow blond, gdyz zostawia na wlosach białe smugi, a wiec brunatki i szatynki powinny trzymac sie od tego szamponu daleko, a wszystkim blondynkom go polcam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791425].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony awaryjny

Kupiłam ten szampon, ponieważ myję włosy codziennie - są delikatne i cienkie i szybko tracą swoją objętość.
Na drugi dzień wyglądają po prostu źle.

Wcześniej wypróbowałam suchy szampon Oriflame, i to była całkowita porażka - nie dość, że nieprzyjemny zapach, to jeszcze zero efektów.

Dlatego też dołożyłam kilka złotych i postanowiłam wypróbować klorane.

Plusy:
+skuteczność
+wydajność

Minusy:
-cena
-lekko irytujący zapach

Jak na razie jest to dla mnie najlepszy kosmetyk jeśli chodzi o suche szampony, a że często wyjeżdżam, i nie zawsze mogę umyć włosy codziennie jest niezastąpiony.
Oczywiście, nie pogardziłabym niższą ceną, ale za dobre rzeczy trzeba zapłacić.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże, 1 próbkę (50ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719852].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.

To jest bardzo dobry produkt. Faktem jest, że troszkę dużo kosztuje, ale nie stosuję go jakoś bardzo często, tylko w wyjątkowych okolicznościach, przydaje się też jak idę na 6 rano do pracy, a nie chce mi się rano myć włosów. Tak więc zapłacę raz, ale mam go dość długo.

Czemu dobry?
Radzi sobie doskonale z moimi mocno przetłuszczającymi się włosami. Nie zostawia przy tym białych śladów, choć faktem jest, że włosy robią się troszkę matowe. Ale cudów nie można oczekiwać, wszak nie jest to szampon do mycia. Może nie jestem fanką zapachu, jednak mógł być gorszy.

Generalnie suchy szampon Klorane ma mój ogromny plus.

Używam tego produktu od: jakichś 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716497].usefull || 0 }}% pomocna.