Kohl Shaper For Eyes

Kohl Shaper For Eyes

Miękka kredka o bogatej kremowej konsystencji pozwalająca uzyskać efekt `przydymionego` oka lub też wyrazistego podkreślenia. Przy jej pomocy można uzyskać zarówno ostry jak i bardzo wyrafinowany efekt. Ergonomiczny, trójkątny kształt kredki zapewnia wygodę i precyzję aplikacji. Kredka posiada wbudowaną w nasadkę temperówkę.

Cena: 15.5 $

pozytywna!

Porzadna kredka moze i warta swojej ceny... Ja kupilam ja w promocji za niecale 10 euro. Ksztalt oraz jej konsystencja ulatwiaja aplikacje, kolor jest mocno nasycony ( ja posiadam standardowo "black") wielki plus za fajna temperowke w zakretce, mi ona zupelnie nie przeszkadza. Latwo sie rozprowadza, jednak trzeba uwazac z rozcieraniem - kolor jest tak mocny ze za jednym pociagnieciem mozne miec kreske az do ucha ;) daje mocny efekt z czego polecam ja raczej na wieczor. z baza trzyma sie u mnie az do demakijazu, co w innych wypadkach bylo to niemozliwe. bardzo wydajna, do tej pory musialam ja temperowac tylko dwa razy. na prawde porzadna kredka godna polecenia!Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete jedno

idealna

Doszlam ostatnio do wniosku, ze najwieksza roznica miedzy kosmetykami gornopolkowymi i sredniopolkowymi widoczna jest w jakosci kredek do oczu. Po prostu dzieli je jakosciowa przepasc. I nie da sie tego opisac, wie ten (a wlasciwie ta) kto uzywa. Kredka Clinique tylko potwierdza moja teorie. Jest cudownie mieka, nie ma najmniejszej potrzeby naciagania powieki, fantastycznie sie rozciera, trzyma sie na oku caly dzien, ma piekny nasycony kolor. Ideal. Polecam kazdej dziewczynie, warto wydac troche wiecej pieniedzy i malowac sie z przyjemnoscia.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

najlepsza

kredka doskonała, nie ma wad, no może poza tą fikuśną zatyczką/strugaczką, która bardziej przeszkadza niż pomaga...mam kolor 03 blackened taupe, szary z odrobiną brązu, takie krecie futerko, bardzo ładny, w chłodnej tonacji, dobra, łagodniejsza alternatywa dla czerni...
konsystencja bardzo miękka, łatwa w obsłudze, idealnie się rozciera do smoky eyes,
a i cieńszą kreseczkę też można... no i najważniejsze, bez problemu rysuje na każdych cieniach a mam takie (ulubione) na których ślizga się Lancome, Dior, ślizga się
i Chanel...
jako typowy khol, na wewnętrznej krawędzi, nie wiem jak się spisuje, tam wolę smolistą czerń od Chanel...Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedna na wykończeniu

Manicure - gradientowe kropki

Bardzo dobra

Kredka bardzo dobrze się rozprowadza, jest stosunkowo trwała i co najważniejsze nie podrażnia delikatnej skóry powiek.
Można zrobić kreskę wyraźną jak i przydymioną.
Jest wydajna i wygodna w użyciu.
Jedyny minus to cena, ale w porównaniu do jakości - warto.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1/5

Twardsza niz Cream Shaper..

Posiadam kredke w kolorze ciemnego brazu 04 Black Coffee - nie uzywam jej zbyt czesto: byl to taki spontaniczny zakup, a ponadto podstawa mojego makijazu oczu jest czarna kredka, a od czasu do czasu takze w kolorze granatu czy szarosci.
Majac na uwadze powyzsze: Black Coffee nie kupie ponownie, ale czerni - nie wykluczam, choc od lutego namietnie uzywam guerlainowski Loose Powder Khol i nie zanosi sie na szybki zakup czegos innego. :)
Ogolnie mowiac: Kohl Shaper jest twardsza niz siostra - Cream Shaper i jest mniej blyszczaca.
Dobry pomysl z wbudowana temperowka, a ten trojkatny ksztalt - no fajny bajer i tyle.

Używam tego produktu od: polowy grudnia
Ilość zużytych opakowań: ok 3cm (?) pierwszej

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

nieee

strasznie mnie rozczarowała ta kredeczka jestem perfekcjonistką (przynajmniej staram się) więc może to dlatego kredka ma wiele zalet ale i dwie poważne wady jest nietrwała czego nie wybaczę i niewydajna w związku z powyższym NIE POLECAM

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie cała zużyta ;)

kredka idealna

Wprawdzie jej nie kupilam, ale dostalam w bonusowym zestawie, ale z pewnoscia kupie nowa, kiedy sie skonczy. Mam kolor05, chocolate lustre. Chociaz zdecydowanie wole zimne kolory, to ten braz nie ma pomaranczowego odcienia i nie wygladam jakbym miala zaczerwienione oczy. Kredka jest niesamowicie mieciutka, kremowa, a spokojnie przetrwa caaaaly dzien:) Dodam jeszcze, ze nosze soczewki, a ta kredka nie wywoluje zadnych sensacji. Na prawde swietna

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka milimetrow:)

swietna

Kolorowka clinique staje sie coraz lepsza. Co najmniej kilka przedmiotow w ostatnim czasie bardziej niz mi podeszlo:)
Kredka jest cudownie miekka, mozna narysowac nia-komfortowo-zarowno wyrazna kreske, jak i przydymiony makijaz zrobic. Bardzo trwala! Mozna dostac ja w kolorach rozswietlonych nienachalnymi, delikatnymi drobinkami. Ja ja bardzo lubie.

Używam tego produktu od:dawna bo czesto zmieniam look;)