Concertino, Super Hold (Lakier z wit. B5 i ochroną UV)

Concertino, Super Hold (Lakier z wit. B5 i ochroną UV)

Receptura lakieru Concertino zawiera nowoczesne żywice poliakrylowe oraz związki silikonowe, które mają wpływ na utrwalanie fryzur. Lakier do włosów SUPER HOLD bardzo mocno utrwala fryzurę zachowując jej naturalny kształt przy każdej pogodzie, włosy łatwo się rozczesują oraz mają jedwabisty połysk, polecany jest szczególnie do włosów gęstych.

Utrwalenie
bardzo mocne
w sprayu
Struktura
lekkie

Bdb

Chyba najtańszy lakier do włosów jaki miałam a sprawdza się bardzo dobrze. Dobrze utrwala, ale nie myślę tu o fryzurach na wielkie wyjścia tylko do codziennego korzystania :D Ma niestety minus- okropny, duszący zapach

tego szukałam

Może jakość nie za dobra; skleja włosy i robi hełm. Ale ja czegoś takiego szukałam:) Włosy są sztywne, sprawiają wrażenie gęstszych. I błyszczą.
Jak zastosuję go wieczorem to rano, po przebudzeniu prostuję włosy. Robią się druty:):)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacja!

Jak dla mnie - rewelacja. Lakier, który sprawia, że fryzura jest idealnie utrwalona, włosy są błyszczące i ładnie pachną. Pierwszy raz spotkałam się z lakierem, który nie skleja włosów i nie obciąża ich. Dla mnie rewelacja - z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Używam tego produktu od ośmiu miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1,5.

Jak dbać o włosy zimą?

jest ok

może śmiało konkurować z lakierami z wyższej półki np. wellaflex maksymalne utwalenie który nie utrwala nic!! a concertino bardzo dobrze sobie z tym radzi, troszkę drażniący zapach, matowi też włosy ale jak za tą cenę jest jak najbardziej okej!!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół

taniocha nie tandetna!

tani produkt, który bardzo dobrze utrwala włosy. o dziwo fryura nie jest taka sztywna jak po np.taft, ale czuć pod palcami lakier. mi to osobiście nie przeszkadza, bo lakier jest mocny i dobrze utrzymuje włosy. jestem zdziwiona, że taka taniocha nie okazala się zupełną tandetą. polecam. produkt za 6 zł może konkurować z lakierami po złotych 12-15, więc warto. męczący jest jedynie zapach, któy utzrymuje się dość długo... acha, i jeszce cos: ogromnie opakowanie po 300ml! ps. oczywiście nie oszukujmy się, że na wielkie wyjścia, gdy fryzura to fantazyjne loki, lakier się nie nadaje, ale polecam na codziennie kucyki czy fryzury do pubu :D

Ilość zużytych opakowań:0,5 op.