Visibly Young, Anti-age Day Lotion SPF20 (Emulsja nawilżająca)

Visibly Young, Anti-age Day Lotion SPF20 (Emulsja nawilżająca)

Lekka, nietłusta emulsja przeznaczona na dzień, uzupełniająca serię kosmetyków z aktywną miedzią. Błyskawicznie się wchłania, matując skórę. Świetnie przygotowuje twarz pod makijaż.

mierny

Wlasnie wyrzucilam opakowanie z 1/5 zawartosci...Powinnam to zrobic juz dawno,dozownik zepsul sie,a ze krem nie przypadl mi do gustu,nie chcialo mi sie wydobywac go wprost ze sloiczka... Troche jestem zaskoczona pozytywnymi recenzjami,dla mnie ten krem nie zrobil chyba nic dobrego.O ile pamietam,nie nadawal se pod makijaz-wszystko sie na nim rolowalo.Jedyny plus to filtry,krzywdy wielkiej mi nie zrobil,to jednak malo,dlatego ocena 2.Nie jest tani,dozownik sie zepsul,ogolnie strata pieniedzy dla mnie.Z pewnoscia nie kupie go wiecej.Używam tego produktu od:kidys,czas jakis
Ilość zużytych opakowań:1 nie do konca

super

Podoba mi się dlatego, ze to jeden z niewielu kremów, które faktycznie nadają sie pod makijaż. Dobrze nawilża, ale skóra sie po nim nie blyszczy i nie zostaje na neij tłusty film, wygładza ją i lekko napina. Po pewnym czasie zauwazyłam ze skóra ma ładniejszy i bardziej równomierny koloryt. Uzywam go z kremem na noc z tej serii. Oba kremy są baaardzo wydajne, a ten dodatkowo ma wygone opakowanie z dozownikiem (i nie trzeba juz pchac palucha z zarazkami do słoiczka;)) Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od:

dobry, ale...

Krem zdecydowanie dla osób o cerze innej niż sucha - przy mojej mieszanej sucha+tłusta, zdecydowanie lepiej sprawował się w strefie T. Chociaż w połączeniu z 3 steps Clinique - szczególnie z lotionem nawilżającym było OK.
Ocena dotyczy stosowania wiosną i latem - wydaje mi się, że to zdecydowanie jest kosmetyk na ciepłą porę roku.
Przyjemnie się nakłada, chociaż trudno stosować się do zaleceń producenta, żeby na twarz zużywać 3-4 porcje z dozownika (mi wystarczają 2).
Wada: krem zasycha w dozowniku (nie ma przykrywki) i czasem z kremem wyciska się zaschnięty niebieski "glut".

Botoksu zastosowania

komfortowy

Ten wspaniały kosmetyk dostałam od dzieci w prezencie. Muszę przyznać, że daje poczucie komfortu, skóra jest dobrze nawilżona i wydaje się "nakarmiona". Opakowanie rewelacyjne, wciąż rzadko spotykane na rynku - z dozownikiem.
Cena przystępna.

prawie ideał

Mam tłustą, ale nie nastoletnią niestety ;), cerę.
I nareszcie znalazłam swój kremik na lato: wysoki filtr, działanie przeciwzmarszczkowe (ha, zobaczymy...), lekka konsystencja, szybkie wchłanianie bez pozostawiania tłustej warstewki. Ale przyznaję, nawilżacz z niego kiepski, na sezon kaloryferowy dla mnie się nie nadaje.
Zapach mi nie przeszkadza, ale mógłby być przyjemniejszy. Zrobiłam skok w bok dla pseudo nawilżająco-matującej emulsyjki Clarinsa i brakuje mi w Neutrogenie tego komfortu stosowania.
No i butelka: powinna mieć nasadkę, bo emulsja często zasycha w dozowniku.
Niezbyt drogi to produkt i niesamowicie wydajny. Szczerze polecam na lato.

Dobrze matuje

Mam przetłuszczającą się cerę, ale od czasu uzywania kremu jest matowa. Generalnie to pierwszy krem nawilżający, po nałożeniu którego moja cera się nie świeci. Powiedziałabym nawet, że jest lekko przesuszona(ale to może efekt zimy i kaloryferów). Niestety bardzo szybko mi się skończył. W ciągu dwóch miesięcy, regularnego(rano i wieczorem)stosowania.
Fakt, że pompowałam go niemiłosiernie, ale dlatego, że krem momentalnie sie wchłania i za chwile sie go nie czuję. Dodatkowo, to zimowe przesuszenie...
Co do efektów obiecywanych przez producenta to po:
1-trochę wygładziła mi sie cera i pory przestały być widoczne
2-zmarszczki(24 lata-mam zaczątki mimicznych pod oczami)nic a nic sie nie wygładziły
3-rzeczywiście fajnie matuje
Jak na swoją cenę to może być, chcę go przetestować jeszcze latem

dobry krem wygłądzający

Dla cery tłustej i mieszanej krem jest faktycznie dobry. Wygładza i delikatnie napina twarz, a dodatkowo matuje. Nie zostawia tłustej powłoczki i szybko się wchłania. Poręczne i higieniczne opakowanie - butelka z dozownikiem (nie trzeba w nim zanurzać palców!). Jedyny minus, to zbyt małe nawilżenie - jednak dla mojej cery miesznej jest to na dzień nawet wskazane. Niedostatki nawilżenia uzupełniam mocno nawilżającym kremem na noc.

bardzo dobry

Mialam kupic na noc a kupilam ten i pod oczka z tej samej serii. bardzo dobrze sie uzupelniaja.Cudowne opakowanie z pompka (uwielbiam takie, sa higieniczne).Moze jestem jakas dziwna ale zapach mi sie podoba :PDobrze nawilza (nie jakos nadzwyczajnie, ale ok)Jest lekki, w sam raz na lato, zwlaszcza ze ma wysoki filtr uv-20.Fakt ze czasem w pompki wychodza glutki zeschniete, ale i tak wole pompeczki od sloiczkow.Widac ile kremu jeszcze zostalo, a przyznac musze ze krem jest bardzo wydajny. Mnie na raz wystarczaja 2 porcyjki wycisniete, kremu uzywam od ok 2 miesiecy i jeszcze mam ok 1/3.Buzia jest wypoczeta, wygladzona. Dobrze nadaje sie pod makijaz ale i samodzielnie. Naprawde solidny krem

fajny

Opinia, która najlepiej pasowałaby do mojej oceny, to "dobry, godny polecenia". Na "bardzo dobry" trzeba sobie baaaardzo zasłużyć a żadnych cudownych efektów podczas używania tego kremu nie zauważyłam...Jednak wbrew niesmacznej niebieskiej konsystencji i niezbyt miłemu zapachowi kremik sprawuje się całkiem dobrze. Bez rewelacji, ale dobrze. Ma wysoki filtr SPF, jest idealny pod makijaż, bo szybko się wchłania i zostawia delikatny matowy film. Nie wysusza i nie uczula. Efekt nawilżenia na pewno nie powala z nóg, dlatego zimą stosowałam dodatkowo nawilżacz Inter Fragrance, ale myslę, że latem będzie akurat.Ciekawe opakowanie z pompką, ale jakby nie do końca przemyślane. Moim zdaniem brakuje zatyczki na tą pompkę, ponieważ co jakiś czas "wychodzi" z niej kawałek zaschłego kremu. Może dzieje się tak tylko u mnie, bo trzymam krem w lodówce?!?

bez właściwości

Nie dostrzegłam żadnego dobroczynnego działania tej emulsji. Paskudnie pachnie, ale nieźle się rozprowadza i wchłania, bardzo przeciętnie nawilża i to właściwie tyle, co można powiedzieć o efektach jej działania:(Jedynym powodem, dla którego zużyłam opakowanie do końca i jedyną zaletą tej emusji jest wg. mnie wysoki SPF

niebieski krem!

Byłoby pię *****, gdyby nie zapach. Zapach jest okropny. Ale krem pięknie sie wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nawilża. Opakowanie rewelacyjne - pompka dozuje akurat tyle, ile trzeba. Twarz po nim ładnie wygląda. Poza zapachem - same plusy!11.02.2003 Juz trochę go używam i zniżam ocenę. Jeśli nakłada się go niewiele - wszystko gra. Jeśłi nałożymy choć trochę więcej - wałkuje się aż miło. Krem za 50 zł nie powinien mieć takich fochów. Dodam, że posiadam inny w podobnej cenie i ten można nakładać na kilogramy - nic się nie wałkuje, a wszystko pięknie wchłania. Z tym nawilżeniem trochę też nie tego, ale daje mu szansę i zostawiam ***, zobaczymy, co dalej.12 05 2003 Jednak podwyższam na ****. Jest niesamowicie wydajny. Najlepsze efekty widać po zastosowaniu peelengu enzymatycznego i / lub maseczki. Przy większej ilości potrafi się zrolować,ale przy mniejszej wszystko gra, a dwa 'pompknięcia' są w zupełności wystarczające na całą twarz. Do zapachu się przyzwyczaiłam. Już nie straszy :)

Prawie rewelacja

Zgadzam sie z magą! Krem byłby rewelacyjny, gdyby był troche bardziej nawilżający. Byc moze wtedy utraciłby troche swoje walory napinające , przez co twarz wygląda rewelacyjnie, ale myśle że wtedy spełnił by wszystkie stawiane mu oczekiwania.<BR>Dla mnie rewelacja, ale pod warunkiem ze nie ma sie problemów z nawilżeniem skóry.<BR>