Vichy Homme, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Vichy Homme, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Preparat ten zapobiega podrażnieniom skóry. Jest przeznaczony do codziennego golenia skóry wrażliwej i podatnej na podrażnienia, zaczerwienienia i pieczenie. Formuła zawierająca Oligo-Cynk i witaminę F działa kojąco na skórę podrażnioną oraz zmniejsza podrażnienia podczas i po goleniu.
Produkt bezzapachowy, bezalkoholowy. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera wodę termalną z Vichy.

Skład: Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Isohexadecane, Zea Mays, Sorbitan Stearate, Shea Butter, C-13-14 Isopaaffin, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol, Stearyl Alcohol, Carbomer, Zinc Sulfate, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Propylparaben, Sucrose Cocoate, Hydrolyzed Algin, Laureth-7, Panthenol, Dextram, Acetyl Hexapeptide-1, Polyacrylamide. (25.03.2008)

Cena: ok. 35zł / 200ml

Bardzo dobra...

Witam! Przede wszystkim należałoby używać tego produktu z dobrym balsamem po goleniu (ja używam na zmianę Vichy i Dermedica). Golenie jest przyjemniejsze, mała "kulka" wystarczy na całą twarz, skóra jest i tak sucha ale potraktowanie jej dodatkowo balsamem pomaga i to znacznie. Obecnie zrezygnowałem z żyletek i przerzuciłem się na golarkę elektryczną, więc dopiero teraz czuje komfort miłej i gładkiej skóry:) Zazanaczam, że 4 gwiazdki tylko ze względu na cenę. U mnie w mieście nie kupicie jej taniej niż 38zł, fakt faktem że wydajna jednak 40zł za piankę do golenia która wystarcza na pół roku...? Sami oceńcie czy warto...

Używam tego produktu od: Pół roku

Jestem na tak

Co prawda wcześniej pianki do golenia nigdy nie używałem i nie mam porównania, jednak nie muszę już szukać. ;)
Trudno mi powiedzieć co z wydajnością: używam pianki dwa razy na tydzień (wielkość małej mandarynki) i w przeciągu kilku tygodni (na pewno ponad miesiąc, może i dwa) nie zużyłem opakowania promocyjnego, tj. 50 ml.
Faktycznie nie podrażnia, a łatwo mi to zauważyć, gdyż po ogoleniu się i tak myję twarz żelem Vichy (dowodzi to łagodności obu kosmetyków). Skóra nie jest podrażniona, ściągnięta, wysuszona ani zaczerwieniona. :)
Faktycznie pozwala na bardzo dokładne golenie, skóra po jej użyciu jest mięciutka i gładziutka i w ogóle achy i ochy. ;) Jak skończą mi się opakownaia promocyjne (pierwszego zostało mi może z 1/4, ale mam jeszcze jedno pełne), na pewno kupię pełnowymiarowe. :)
Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze promocyjne.