Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Macro Hydro Therapy, Pure Detox, Charcoal Cleanser (Węglowy żel myjący)

Macro Hydro Therapy, Pure Detox, Charcoal Cleanser (Węglowy żel myjący)

Węglowy Żel Myjący to innowacyjna formuła, która w kontakcie ze skórą tworzy delikatną mikropiankę natychmiastowo rozpuszczającą makijaż oraz zanieczyszczenia. Głęboko oczyszcza i Detoksykuje skórę. Konsystencja fluidu przywraca skórze jedwabistą gładkość i nawilżenie, pozostawiając ją świeżą i idealnie czystą. Daje przyjemne uczucie orzeźwienia. Aktywny węgiel z drzewa Ubame przyciąga i absorbuje toksyny, usuwa martwy naskórek, eliminuje i zapobiega niedoskonałościom. Odblokowuje i ściąga pory.

z pompką
żel
>100ml

Jak ideał

Skusiłam się na ten żel i się na nim nie zawiodłam. Piękny przyjemny zapach, bardzo wydajny i co najważniejsze dla mnie pięknie oczyszcza skórę. Stosuję go codziennie rano i wieczorem już od ponad miesiąca i widzę znaczącą poprawę w stanie mojej cery! Na jednym opakowaniu tego produktu na pewno się nie skończy ;)

może być

Żel dobrze oczyszcza, pieni się tak jak lubię. Ale zostawia skórę mocno ściągniętą, dlatego nie używałam go codziennie. Natychmiast trzeba smarować się kremem, bo skóra po użyciu jest wysuszona na wiór. Jednocześnie nie zasusza krostek, nie ma wpływu na zaskórniki. Żel powstał chyba na fali mody na węgiel w kosmetykach ale nie ma z nim wiele wspólnego.

Sama nie wiem

Kupiłam na próbę z wielką nadzieją że zostanie moim ulubieńcem, niestety. Wysusza moją skórę za bardzo. Po umyciu jest bardzo napięta, jeśli od razu nie nałożę kremu to aż ciągnie i piecze.
Bardzo dobrze usuwa makijaż.
Zapach bardzo ładny.

azjatycka pielęgnacja

Świetny płyn myjący

Zakupiłam ten płyn razem z peelingiem z tej serii do testowania i jestem pod dużym wrażeniem.Moja skóra po użyciu kosmetyku staje się bardzo gładka,dobrze nawilżona i oczyszczona.Wystarczy niewielka ilość płynu,więc jest bardzo wydajny.

Idealny do skóry wrażliwej

Idealnie oczyszcza skórę, która po użyciu produktu jest nawilżona i gładka. Opakowanie jest bardzo wygodne, pompka ułatwia dozowanie. Według mine to idealna alternatywa dla standardowego płynu do demakijażu. Cena jest odpowiednia, ja kupiłam za ok. 12 zł.

Świetny

Mój nowy hit! czemu ja wcześniej tego nie znałam. Idealnie oczyszcza, odświeża.Twarz pozostaje gładka.
Zazwyczaj moja skóra jest naprawdę ''wybredna' a ten żel jak najbardziej sobie z nią poradził

Żel zakupiłam skuszona promocyjną ceną oraz opiniami jakie słyszałam o produktach z węglem do mycia twarzy. Okazał się strzałem w 10! Żel jest gęsty, wydajny, bardzo fajnie rozprowadza się na twarzy. Zmywa makijaż, pozostawiając skórę oczyszczoną, gładką i miękką. Bardzo fajne uczucie czystości i delikatnego orzeźwienia na twarzy po zmyciu makijażu po całym dniu. Dodatkowo redukuje niedoskonałości (u mnie szczególnie zaskórniki). Uwielbiam ten produkt i na pewno zakupię kolejne opakowanie.

Bardzo polubiłam

Żel kupiłam w rossmanie na promocji za bodajże 10,99 zachęcona obietnicami producenta. Jest to mój pierwszy żel węglowy . Żel bez problemu radzi sobie z makijażem , skóra twarzy jest dobrze oczyszczona, miękka, gładka. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę stanu mojej cery. Żadne nowe niespodzianki, zaskórniki - niestety mam tendencje do zapychania. A tu nic . Jest gęsty i bardzo wydajny. Zapach neutralny. Jestem bardzo zadowolona z produktu tym bardziej że można go kupić w na prawdę niskiej cenie. Polecam wypróbować .

Rewelacja!

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Można powiedzieć, że jest to produkt 2w1: żel i płyn micelarny. Taką wielofunkcyjność przede wszystkim cenie sobie na wyjazdach, gdy bagaż trzeba ograniczyć do minimum. Co do produkt to bardzo dokładnie zmywa make-up i zanieczyszczenia, które gromadzą się na naszej skórze przez cały dzień. po użyciu twarz jest dokładnie oczyszczona, miękka i nie podrażniona. Opakowanie jest wygodne - standardowe z pompką.

Bardzo go lubię

Żel świetnie sobie radzi z moim makijażem, doskonale oczyszcza skórę a przy tym jest delikatny, można powiedzieć że współpracuje z buzią a nie walczy z nią:). Bardzo lubię kosmetyki z węglem, przy tym narazie nie zauważyłam efektów niwelujących niedoskonałości, ale nawet jeśli żadnych takich nie będzie to produkt jest bardzo dobry, nie przesusza, nie podrażnia. Ciekawy kolor i konsystencja, która w kontakcie ze skórą prawie się nie pieni a zmienia się w lekko... kremową? Dobrze się spłukuje i jest bardzo wydajny.

Cud!

Produkt odkryłam przypadkowo w łazience koleżanki, a ze mi poleciła i widziałam po jej cerze ze naprawdę musi działać skusilam się! Stosuje produkt zawsze wieczorem kiedy chce się pozbyć makijażu, i powiem wam ze to jest odkrycie roku! Zawsze miałam problem z tuszem do rzęs, a tutaj nawet nie potrzebuje płynu do demakijażu. Zauważyłam także ze pojawia mi się mniej wyprysków, a to bardzo duża udręka u mnie. Jestem po prostu zakochana!

Najlepszy do demakijażu

Ten żel działa właśnie tak, jak podaje producent - dosłownie rozpuszcza makijaż. Jest bardzo delikatny i zarazem bardzo skuteczny. Póki co, nie zamienię go na żaden inny żel. Polecam.