Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Hand Scrub (Tropikalny scrub do rąk z brązowym cukrem)

SPA dla dłoni!
Naturalny brązowy cukier jest doskonałym środkiem ścierającym martwy naskórek. Dobrze oczyszczona, wygładzona peelingiem skóra lepiej chłonie wszelkie balsamy i inne preparaty pielęgnacyjne.
- złuszcza skórę na dłoniach
- ręce stają się gładkie, miękkie i delikatne
- zawiera brązowy cukier i masło shea

Cena: 19,90zł / 75ml

Pokochany po pierwszym użyciu

Dostałam go kilka dni temu, używałam raz i jestem zachwycona. Dłonie są gładziutkie i nawilżone, a ten zapach.... Świetny do skórek gdy nie mamy czasu na ich ogarnięcie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 o masie 75ml

Niech wróci :((

+świetnie złuszcza
+dłonie są po nim bardzo gładkie i nawilżone
+rozjaśnia trochę
+poręczne opakowanie
+i ten zapach... <3
+-z wydajnością to tak średnio

To był scrub. Mam jeszcze końcówkę, miło by było, gdyby wrócił do sprzedaży :)

Używam tego produktu od: rok temu

Tak to był świetny peeling!

Tak zdecydowanie to był dobry peeling. Wprawdzie cena mogłaby być mniejsza, jak za tak małą tubkę, stąd niepełne 5 gwiazdek. Ale był świetny: dobrze złuszczał, dłonie były gładziutkie, wszelkie szorstkości znikały. Megastycznie pachniał-ja uwielbiałam tę serię. Wygodne opakowanie, na koniec można było rozciąć. Genialny jak dla mnie. Miałam jedno, czy dwa opakowania, nie pamietam, bo to dawno było. Pamietam szukałam go później, ale juz nie było. Ja nie wiem, czemu oni wycofują takie dobre produkkty?!

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

8/10

Bardzo dobrze złuszcza skórę rąk :) Ma charakterystyczny, ale przyjemny jak dla mnie zapach :P
Skóra potem jest taaaaka gładziuuutka:)
nie znam lepszego jak na razie do moich delikatnych raczysk ;d
Polecam!;-)

Używam tego produktu od:roku

bdb

podobny do peelingu z morza srodziemnomorskiego. wygladza, zluszcza martwy naskorek, nawilza, w miare ladnie pachnie, tak slodko, aczkolwiek ciut za nachalnie, dlatego odejmuje gwiazdke. tamten drugi lepiej wygladza skore. ten tez ja rozjasnia. ogolnie polecam, lecz wyprobowalam do tej pory tylko 2 peelingi do rak, wiec nie mam duzego obycia w tej kwestii.

Używam tego produktu od:kiedys

Świetny peeling!

Bardzo dobry peeling do rąk. Świetnie pachnie, zapach przypomina trochę mleczną czekoladę i kakao :)

Peeling świetnie przygotowuje skórę rąk do lepszego wchłonięcia kremu.
Bardzo udany kosmetyk
Polecam wszystkim!

&amp;quot;palce lizać&amp;quot;

Jestem bardzo zadowolona z tego peelingu.
Doskonale wygładza dłonie,usuwa zrogowaciałe skórki i zmiękcza, no i cudownie pachnie.
Jednak nie mogę go nigdzie znaleźć, czyżby wycofali tak dobry produkt ????
Używam tego produktu od: 1 roku

taki gadżet

Peeling jest dość ostry, świetnie ściera martwy naskórek i wygładza skórę.
Ma przyjemny zapach (zresztą jak cała seria) i jest dość wydajny.

Jednak dla mnie to jest kolejny &quot;gadżet&quot; do wypróbowania, bo takie same efekty osiągałam jak peelingowałam dłonie zwykłym cukrowym lub solnym peelingiem do ciała :)

Spróbować można, ale ponownie raczej się nie skuszę.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

wygładza

Wystarczy niewielka ilość. Ma ciekawy, tropikalny zapach, małe drobinki złuszczające. Dłonie są nawilżone i gładkie, bez konieczności używania kremu do rąk.

Używam tego produktu od:mies.

Dlaczego juz go nie ma

dostalam go w prezencie.
gdybym go nie dostala to pewnie nigdy bym nie wiedziala jaki jest dobry,poniewaz nie uzywam scrubow

slicznie pachnie

super peeling dla zmeczonych dloni

widac ze dziala

no i efekty sa super:):):)

ale to wiadome w koncu to seria planet spa wiec anjlepsza

niestety nie ma go w katalogu a szkoda nie rozumiem dlaczego avon przestal go produkowac

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu

WOW!

Zostałam kompletnie zaskoczona przez ten peeling - chyba nawet jestem skłonna ocenić go lepiej za działanie niż peeling Sephory. W sephorowskim bardziej odpowiada mi zapach....
Peeling jest bardzo skuteczny w złuszczaniu - dłonie po nim sa gładkie i wypielegnowane.Pachną charakterystyczną dla tej serii wonią - dla mnie to zapach spalonego cukru. Jednak mogę wybaczyć zapach przy takim działaniu.
Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo nie ma go już w sprzedaży regularnej.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

OK

Nie potrzebny mi srub do dłoni. Dostałam go w prezencie więc używam. Nie uważam, że jest agresywny. Nie wysusza mi rąk. Za to wspaniale je wygładza i stają się bardzo przyjemne w dotyku. Moim dłoniom jest zbędny, ale myślę, że dla bardziej wymagających może być ratunkiem. Ma bardzo przyjemny zapach. Jest to mój pierwszy produkt z tej serii spa i bardzo żałuję, że ją wycofali, bo chętnie nabyłabym inne kosmetyki. Polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego