Tommy Hilfiger, Tommy Girl Summer 2006 EDC

Tommy Hilfiger, Tommy Girl Summer 2006 EDC

Wersja limitowana z 2006 roku.

Bardzo udana interpretacja oceanicznej bryzy.

Kompozycja oddająca kobiecość, wygodny i swobodny sposób bycia. Wprawiająca w dobry nastrój. Unoszący się w powietrzu zapach świeżych kwiatów pozwala doznać lekkiego, orzeźwiającego uczucia.

Flakon z wygrawerowaną w szkle rozgwiazdą, opakowany wyjątkowo nie w kartonowe pudełko, a w przezroczystą torebkę.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: letnie owoce, soczysta zieleń

nuta serca: frangipani, lilia wodna

nuta bazy: białe drewno, bursztyn

Cena: ok. 50USD / 100ml

lepsze od Tommy Girl

Opisuję tegoroczną edycję (2008) z czerwonymi paskami. Proszek do prania z którego wyłania się czerwone drobne jabłko, które spadło w sierpniu na trawkę i sobie tak dojrzewa w słońcu emitując coraz silniejszy zapach. Byłoby ok - gdyby nie ten proszek. Ale ogólnie, dla szukających jakiejś świeżosci moze być. Ostatio wyczułam go nawet na zabawnej Hiszpance, fajnie się komponuje z osobami wesołymi, jest wakacyjny.
Co do innych edycji:
2007 - również proszek do prania, jakiś płyn do płukania jakby z żurawiną - ten dostałby już 3 gwiazdki - za zupełną neutralność, niezapamiętywalność.
2004 - w papuziej butelce - zimniejsza wersja T-Girl, dla mnie to single note cieciorki. 5 gwiazdek.

Wersje Summer Cologne są o wiele bardziej przystępne od klasycznej migrenogennej Tommy Girl.
Używam tego produktu od: testy,próbki, 100ml
Ilość zużytych opakowań:

Świeżość przede wszystkim!

Bardzo udany zapach Tommyego. Świeży, czysty, prawie krystaliczny. Czasem wydaje mi się, iż nie posiada w sobie ani jednej słodkiej nuty. Jednocześnie nie sprawia wrażenia kwaskowatości, ani nie daje po nosie goryczą.
Tak pachnie ocean, świeża trawa po deszczu i dżdżysty poranek, gdy powietrze nie jest jeszcze przesiąknięte innymi zapachami.
Dla mnie - idealny, gdy chcę się oderwać na chwilę od słodyczy i orientalnej ciężkości.
Dość trwałe, butelka troszkę za ciężka.

Ogólnie - bardzo pozytywnie.