The Makeup, Distinguish Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

The Makeup, Distinguish Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Tusz pogrubia i lekko wydłuża rzęsy. Dotychczas pogrubiające rzęsy tusze sprawiały, że włoski sklejały się ze sobą. Wodoodporna maskara Shiseido to prawdziwie innowacyjny produkt. Sprawia, że rzęsy są pięknie rozdzielone i podkreślone. Tusz nie osypuje się, nie pozostawia smug - jest wyjątkowo trwały. Mascara zawiera w swoim składzie Film Former, który zwiększa trwałość i "przyczepność" tuszu. Pielęgnuje rzęsy - zawiera ekstrakt z alg morskich oraz Faktor multi-odżywczy. Dostępna jest w trzech kolorach: bordo, brązie oraz czerni.

Miłe zaskoczenie:)

Od razu na wstępie przyznam, że w ogóle nie używam tuszów do rzęs wodoodpornych. Wolę te zwykłe. Tę mascarę kupiłam przypadkiem- ot po prostu nie zauważyłam malutkiego napisu " waterproof", wrzuciłam do koszyka w Sephorze i tyle. Ale tusz mi się spodobał:)
Przede wszystkim urzekl mnie kolor- ładny, nieagresywny brąz i maleńka szczoteczka. Szczoteczka przypominajaca wręcz patyczek- tak delikatna z delikatnym włosiem. Szalenie wygodna- można bez problemu nie pomalować rzęsy i dotrzeć w każdy kącik :) Tusz ładnie wydłuża, pogrubia- ale bardzo delikatnie. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Efekt makijażu rzęs jest bardzo subtelny- nie ma mowy o mocnym, wyrazistym makijażu. Mnie się podoba:) Mascara bez problemu schodzi po użyciu jakiegokolwiek płynu dwufazowego.
Chętnie bym powróciła do tuszu Shiseido, tylko ostatnio jakby go nie widać w perfumeriach. Czyżby wycofano? :( Jeśli tak, to :(

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

MASAKRA

Dostałam ten tusz z jakimiś innymi prezentami w Sephora za zakupy Skończył mi sie niedawno mój ukochany GA i wydobyłam z pudełka to coś.
To jakiś żart chyba.?????? Ani nie pogrubia, nie wydłuża . Jedno wielkie nic.
Już lepiej kupić MF albo coś podobnego za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Najlepszy jaki miałam!

Po wielkim rozczarowaniu tuszem Phenomeneyes Givenchy postawiłam na produkt z zupełniej innej części świata. I nie zawiodłam się! Ta maskara made in Japan to jest to! Pogrubia i wydłuża nie sklejając rzęs, bardzo ładnie podkręca, a póżniej: nie odbija się na powiekach i aż do późnego wieczora się nie osypuje. Głęboki odcień brązu, bardzo efektowny. Ładne i lekkie opakowanie w duchu dalekowschodniego minimalizmu. Jedynym minusem jest tajemnicze kodowanie daty produkcji/przydatności (Shiseido to jedyna firma, której szyfru nie złamałam). Kupiłam ten tusz, bo opakowanie wyglądało na nowiutkie i faktycznie: nie był "zleżały". Przypuszczam, że niskie oceny innych recenzentek wynikały z tego iż tusz nie był już zbyt świeży (stały problem polskich perfumerii :-(

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

masaz shiseido

Wspaniały!

Tuszu używam od prawie roku, jestem w trakcie użytkowania drugiego opakowania. To najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam, żaden Dior, YSL czy też HR się nie sprawdził - zawsze kończyło się pandą. W końcu przetestowałam ten tusz - i to było to! Jest bardzo trwały, utrzymuje się na rzęsach cały dzień, bez obsypywania i ciemnych cieni - spokojnie mogę używać rozświetlacza pod oczy i żadna panda się nie robi :-) Bardzo dobrze się nakłada, rzęsy są "grubsze" i ładnie podkreślają oczy. Opakowanie też jest moim zdaniem rewelacyjne, eleganckie, wysmukłe i dobrze się je trzyma w ręku. Może to akurat przesada, bo w kosmetykach najważniejsze jest wnętrze, ale jestem estetką i lubię ładne, dopracowane opakowania - wtedy mam dodatkową przyjemność z użytkowania kosmetyku :-) Generalnie bardzo, bardzo polecam!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

średnio-dobry

uwielbiam kosmetyki Shiseido, jednak tusze do rzęs mają "średnio-dobre" moim zdaniem jak dla mnie :(
nie widać efektu pogrubienia, czasem robią się małe grudki albo zawijają się końcówki rzęs... nie ładnie to wygląda... z całym uwielbieniem dla kosmetyków Shiseido, niestety... tusz taki sobie :(
nie jest bardzo źle, jednak żadna rewelacja, mogłoby być dużo lepiej ;)
kiedyś używałam tego tuszu i nie byłam do końca przekonana, jednak wróciłam do niego... i niestety, po raz drugi się przekonałam, że nie jest dla mnie...
Używam tego produktu od: 3 miesięcy (1 opak. ponad rok temu)

Maskara - MASAKRA!!

Niestety tusz jest beznadziejny... mimo, ogólnie mojego bardzo dobrego zdania na temat tej marki.
Tworzy grudy, skleja rzęsy - okropność. O niebo lepsze są tusze o połowe tańsze. Dobrze, że swój kupiłam za granicą za pół ceny, więc tak nie płaczę....Z racji tego, że jest wodoodporny, NAPRAWDĘ trudno go usunąć - radzi sobie z nim płyn do demakijażu LOREAL, inne wymiękają....NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Bardzo dobry:)

Troszkę jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, bo u mnie ten tusz sprawdza się znakomicie, pomimo,że nigdy nie miałam przekonania co do wodoodpornych maskar. Uległam namowie ekspedientki w Douglasie i stało się:) Pierwszy plus tusz dostaje u mnie za arcywygodną szczoteczkę- delikatną, niedużą, poręczną- bez problemu można nią dotrzeć do najdalszych rzęsek w kącikach oczu. Ładnie wydłużą, rozdziela rzęsy , choć daje raczej naturalny efekt ( Miłośniczki teatralnego makijażu mogą być zawiedzione). Jest bardzo trwały, nie osypuje się, nie zostawia śladów na dolnej powiece. Zmywam go bez problemu płynem dwufazowym do demakijażu albo oliwką dla dzieci:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

perfekcyjny makijaż rzęs

Bardzo dobry tusz, ładnie rozprowadza się na rzęsach, nie pozostawia grudek, dość dobrze je wydłuża i pogrubia. Trzyma się bez problemu przez cały dzień, usunąć go można płynem dwufazowym do demakijażu.
Dobrej grubości szczoteczka pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie polecam

Tusz dla mnie nie odpowiedni. Skleja rzęsy, brak efetku wydłużenia, co dla mnie jest najistotniejsze. Dobrze pogrubia.Jedyny plus - cały dzień "trzyma się" rzęs, nie rozmazuje się na dolnej powiece. Niestety plus ten, podczas zmywania tuszu staje się wielkim minusem. Jest bardzo trudno zmywalny. Mleczka do demakijażu wodoodpornego, też nie dają mu rady. Daje mu 2 gwiazdki. Niestety więcej ma cech negatywnych. Używam go od 3 tygodni, jak na razie 1 opakowanie kupione i napewno ostatnie. Mój komentarz: ...

perfekcyjna

Bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy ale w naturalny sposób. Rzęsy nie są teatralnie oblepione tuszem tylko perfekcyjnie podkreślone. Po użyciu oko jest wyraziste, rzęsy nie posklejane. Dobrze się trzyma, nie obsypuje. Polecam