Sephora Face, Lait demaquillant (Mleczko do demakijażu twarzy i oczu)

Sephora Face, Lait demaquillant (Mleczko do demakijażu twarzy i oczu)

Kremowe mleczko do demakijażu twarzy i oczu. Łagodzi, oczyszcza. Polecane dla skóry suchej.

Skład : Aqua (water), caprylic/capric trygliceryde, propylene glycol, polysorbate 60,prunus amygdalus dulcis (sweet almond ) oil , oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, gossypium herbaceum (cotton) seed oil, dicaprylyl carbonate, sorbitan stearate, cetyl alcohol, phenoxyethanol , parfum, polyacrylamide, triethanolamine, acrylates /C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, methylparaben, panthenol, tetrasobium EDTA, C13-14 Isoparaffin, ethylparaben, butylparaben, laureth-7, propylparaben , isobutylparaben

Cena: 19zł / 200ml ; 10zł / 50ml

Bardzo dobre :)

Od dawna szukałam czegoś, co skutecznie da sobie radę ze zmyciem tuszu i czarnej kredki z moich oczu ( bez podrażnienia i szczypania) i trafiłam :)
Mleczko jest gęste, bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem - nawet wodoodpornych kosmetyków , przyjemnie pachnie i ma ładne opakowanie. Cena też nie jest wysoka- mleczko jest bardzo wydajne :) . Jedyny minus - nie widać ile kosmetyku jest w buteleczce a resztki nie da się wyjąć ...ale i tak warto spróbować :)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dobry zmywacz

Używałam zeszłej jesieni.
Kupiłam we wrześniu,a skończyłam gdzieś w styczniu.

Było bardzo przyjemne,świetnie zmywało.Nakładałam je palcami,masowałam skórę i myłam wodą i żelem,potem tonik i krem.

Skóra była dobrze oczyszczona i nawilżona :)

Może kupię je znowu,jak będę w Sephorze,bo właśnie sobie o nim przypomniałam :D

Używam tego produktu od:2009

Dobry

Calkiem fajny produkt. rzadko uzywam mleczek, ale to kupilam, bo jest przeznaczone do suchej skory, a ja taka mam. calkiem dobrze oczyszcza skore i nie wysusza. Jednak jako, ze nie kocham mleczek, to nie jestem pewna, czy do niego wroce... Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

depilacja jak się przygotować

Przyjemne:)

Kupiłam małe opakowanie w promocji gdy zbliżały się ferie i potrzebowałam małego mleczka.Mleczko ma ładny zapach, dobrze zmywa makijaż, ma ładne, poręczne opakowanie, idealne
na wyjazdy itp. (to małe). Ma fajną, kremową, nie za rzadką ani nie za gęstą konsystencję. Bardzo dobrze nawilża i odżywia, skóra po nim jest miła w dotyku. Wad na razie nie zauważyłam, jest bardzo przyjemne w używaniu. Pewnie kupię drugi raz, bo całkiem mi się spodobało.
Używam tego produktu od: kilka razy z pierwszego (od dwóch tygodni)

udany produkt

kupilam zachęcona promocją.
plusy
*ladnie zmywa
*nawilza, nie pozostawia uczucia suchości i ściagnięcia
*ladny zapach
minusy
*bardzo nie wydajne
*opakowanie. brak dozownika bardzo mi przeszkadza

podsumowując, udany produkt, buzia jest gladka, uzywam przed nalozeniem makijazu, i przedluza jego zywotnosc, pozostawia mile uczucia.

polecam

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przeciętne

Mleczko jest gęste, ma śmietankową konsystencję, nie wysusza skóry. Ale pozostawia tłustawa warstewkę, która koniecznie trzeba czymś zmyć.
Jest bardzy wydajne, nadaje się do demakijazu oczu-nie podraznia ale do zmycia niektórych kosmetyków może być za delikatne.
Ładnie pachnie chociaz zapach jest bardzo delikatny.
Niezłe ale znam lepsze :)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

nareszcie!

Nareszcie trafiłam na kosmetyk do demakijażu, po użyciu którego nie budzę się z resztkami tuszu rano.

Mleczko naprawdę świetnie radzi sobie z usówaniem makijażu, nie mam zastrzeżeń co do jego działania.

Jedynym "ale" mogłoby być dosyć sztywne opakowanie, z którego trudno wydobyć końcówkę mleczka,ale działanie w zupełnosci to nadrabia!

Spróbujcie

Używam tego produktu od:przeszło miesiaca

ok, ale wolę inne :)

Mleczko ma gęstą konsystencję, prawie jak śmietanka :) Ładnie, delikatnie pachnie. Jednak moim zdaniem nie zmywa makijażu zbyt dobrze. Po kilkukrotnym oczyszczaniu twarzy wacikiem z mleczkiem, wacik z tonikiem nadal zbiera resztki makijażu, np. podkładu, przez co mam wrażenie, że skóra nie jest dokładnie oczyszczona. Przez to wydaje mi się niezbyt wydajne.
Na pewno nadaje się dla osób z nawet bardzo suchą cerą (takich jak ja), za co zdecydowany plus!
Podoba mi się opakowanie (wizualnie), bo jeśli chodzi o używanie to czasami ciężko wydobyć mleczko.
Ogólnie ok, ale nie wiem, czy jeszcze się skuszę.Używam tego produktu od:

miłe zaskoczenie

Bardzo miłe zaskoczenie serią do demakijażu. I mleczko i tonik z tej seri są kosmetykami które śmiało mogę polecić.
Przyjemny zapach,lekka konsystencja i z makijazem radzi sobie bardzo dobrze.
Nie powoduje podrażnień i nie uczula, nie powoduje uczucia sciagnietej skóry.
Jedyny minus to opakowanie, a raczej forma dozowania kosmetyku... ale spokojnie można sobie z tym poradzić.
Pozytywna jest też cena.

Używam tego produktu od:miesiąca