Sephora Body, Lait tres hydratant (Intensywnie nawilżające mleczko do ciała)

Sephora Body, Lait tres hydratant (Intensywnie nawilżające mleczko do ciała)

Intensywnie nawilżające mleczko do ciała. Lekka formuła sprawia , że kosmetyk szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, odżywioną, i miłą w dotyku.

Skład: Aqua(water) , Glycerin, cyclomethicone, prunus armeniaca (apricot) kernel oil, ethylhexyl stearate, polysorbate 60, sorbitan stearate , cetearyl alcohol, chitosan succinamide, glycon distearate, parfum (fragrance), diphenyl dimethicone, phenoxyethanol, aluminum starch octenylsuccinate, tocopherol, acrylates /C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, benzyl alcohol, sodium hydroxide, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, limonene, butylphenyl methylpropional, hydroxyisohexyl 3 - cyclohexene carboxaldehyde, butylparaben, elaeis guineensis (palm) oil, caramel , xanthan gum, Cl 19140 (Yellow 5)

sama nie wiem...

To co mnie w tym mleczku urzeka to zapach - bezkonkurencyjne, taki slodki))) Kiedy sie nim pos,maruje to uwielbiam wdychac zapach mojej skóry)) Ale nie smaruje sie nim cała bo sie klei.... zostawiam go jako balsam aromatyczno-perfumowany np na dekolt , odsloniete rece)))
Szybko sie wchłania, ale sie klei...

Używam tego produktu od: jakiego czasu

Niezłe

Kosmetyk zakupiłam w promocji, za cenę regularną raczej bym się nie skusiła.
Mleczko ma leistą, lekką konsystencję, łatwo i dość szybko się wchłania. Ma słodki zapach, jak dla mnie jest on odrobinę za słodki i chwilami duszący i uporczywy. Butelka jest taka sama jak prepoaraty do oczyszczania twarzy, co jest dla mnie trochę mylące, zwłaszcza, że mam prawie całą serię - już kiedyś chciałam przez przypadek nabalsamować się mleczkiem do demakijażu lub tonikiem :) Jednakże samo opakowanie jest proste, klasyczne - podoba mi się. Może trochę niewygodne ze względu na konieczność odkręcania (zdecydowanie w porannym pośpiechu cenię sobię opakowania z pompką lub "klikiem").
Co do mleczka to jak już wcześniej wspomniałam jest lekkie, szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Niestety, jak dla mnie zbyt mało nawilża. Możliwe, że jest to kwestia obecnego stanu mojej skóry , która teraz po zimie potrzebuje solidnej odnowy - nawilżenia i odżywienia.
Podsumowując - niezłe, na sezon wiosenno - letni idealny, dla bardziej wymagających może mieć jednak za słabe działąnie nawilżające.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1