Płatki kosmetyczne do twarzy Face, Sephora

Płatki kosmetyczne do twarzy Face, Sephora

Pojemność 70 szt

Płatki kosmetyczne do demakijażu i oczyszczania twarzy.

Cena: 4,50zł/ 70szt.

Najlepsze, polecam!

Swietne platki, wlasnie kupilam drugie opakowanie :)
Maja wszystkie zalety: nie rozdwajaja sie, nie zostawiaja na skorze klaczkow, odpowiednio twarde i grube. Idealne, polecam!

Używam tego produktu od: pol roku

Perfekcyjny demakijaż.

Zalety ;
- Niska cena (z kartą Sephora).
- Nie mechacą się. Żadne kłaczki nie zostają na twarzy czy paznokciach.
- Zwarta struktura z wypustkami z jednej strony.
- Nie rozdwajają się.
- Odpowiednia grubość.
- Nie podrażniają.

Wady ;
- Trochę twarde. Trzeba uważać przy demakijażu oczu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Dobre

Płatki faktycznie są super. Miękkie, nie zostawiają kłaczków na twarzy, nie rozdwajają się.
Mają tylko jeden minus: cena 6 zł, to trochę moim zdaniem za dużo, dlatego pół gwiazdki mniej.

Używam tego produktu od: od tygodnia

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

zbyt twarde

Płatki sephory są zbyt twarde. Dobrze usuwają makijaż , jednak ja wole miekkie płatki. Moim KWC są płatki cleanic są boskie. Cena tez jest za wysoka. nie kosmacą się to tyle.

Ilość zużytych opakowań: 1 płatki

Njalepsze!

Są bardzo dobre. Miękkie, trwałe, delikatne, dobrze uszyte- nie zostawiają włosków na skórze. Dzięki nim można perfekcyjnie zmyć makijaż czy nałożyć tonik. Są droższe od tych drogeryjnych ale dużooo lepsze. Polecam :)

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Rewelacja!!!

Ktoś pomyśli,że tj nie poważne zachwycać sie zwykłymi płatkami do makijazu, ale moje Kochane Panie one wcale nie są takie zwykłe! Zacznę od tego,że przez ostatnie 4 lata używałam płatków Clinic dopóki nie pogorszyła sie ich jakość. Robiąc zakupy w Sephorze zajrzałam na półke z ich produktami i wziełam 1 op. płatków na przetestowanie i okazały sie rewelacyjne! Przede wszystkim są troche grube, do okoła są obszyte nitka,ale nitka ta nie podowuje podrażenia oczu czy skóry, nie rozdwajają sie i nie zostawiają niepotrzebnych kawałków wacika. Polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:może10 może 15 nie liczę

*****

Najlepsze płatki kosmetyczne jakie miałam. Kupuje je od czasu do czasu - 5 zł to dość dużo. Jednak nie znam lepszych... i dość często się na nie kuszę.

Pięknie wykończone, odpowiedniej grubości, nie rozwarstwiają się, nie zostawiają na twarzy jakichkolwiek kłaczków.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

najlepsze

To chyba najlepsze platki kosmetyczne, z jakimi mialam do czynienia. Moze sie wydawac zabawne ocenianie takiego produktu i wybrzydzanie w czasie zakupu zwyklych wacikow do twarzy, ale moej doswiadczenia pokazuja, ze podlymi wacikami mozna sobie narobic sporo krzywdy, a w szczegolnosci swoim oczom. Platki sephory sa najlepsze, bo sie nie rozwarstwiaja, nie zostawiaja niteczek, paproszkow itp. i nie powoduja podraznienia oczu. Przez to czesto po nie siegam i sie szybko zuzywaja. Nie sa drogie, ksoztuja cos ok. 5 zl, aler jak by nie bylo sa 2 razy drozsze od tych w zwyklych drogeriach. Mimo to uwazam, ze warto je kupic.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Produkt godny polecenia

Pierwszy raz użyłam tych płatków u koleżanki i odrazu przypadły mi do gustu . Od tamtej pory już nie używam innych . Największą zalętą jest to, że nie pozostawiają tzw. niteczek, i nie rozdwajają się. Nadają się zarówno jako płatki do demakijażu twarzy jak i do zmywania lakieru.Płatki są dość sztywne szczególnie w "szyciu" dookoła płatka, ale nie podrażniają skóry.

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

super :)

uwielbiam te płatki.są delikatne, dobrze ścierają makijaż no i najważniejsze są "zszyte" dookoła wiec się nie rozdwajają i nie ma kłaczków:P
polecam

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

tylko do paznokci

Płatki, które są "zszyte" po bokach wydawać się mogą rewelacyjnym pomysłem. Jest to obietnica demakijażu idealnego, bez kłaczków i nitek wałęsających się po twarzy.
Jednak ta innowacja powoduje że płatki są bardzo "twarde" i "zbite" a brzegi ranią delikatną skórę twarzy.
Tylko raz zmyłam nimi makijaż. Od tamtej pory używam ich wyłącznie o usuwania lakieru z paznokci. W tej roli sprawdzają się świetnie. Zastanowię się nad ponownym kupnem.

moje KWC wśród płatków

Są to najlepsze płatki jakie do tej pory miałam:
* nie rozwarstwiają się
* są jakby zszywane
* miękkie i bawełniane
* wydajne
* genialna jakość za przystępną cene

Już tylko będę je kupować do końca życia nic się nie da do nich porównać:)

Używam tego produktu od:2007
Ilość zużytych opakowań:sporo nie pamiętam dokładnej liczby