Balea, Tuchmaske mit Aktivkohle -Vlies (Bawełniana jednorazowa maseczka oczyszczająca z węglem i kwasem salicylowym do skóry mieszanej i skłonnej do zanieczyszczeń)

Maska z cieniutkiej tkaniny bambusowej o bogatej formule kwasem salicylowym, aktywnym węglem oraz cynkiem specjalnie zaprojektowana dla cery trądzikowej. Formuła zapewnia, skuteczne oczyszczanie z martwych komórek skóry, brudu i łoju . Regularne stosowanie zapobiega powstawaniu wyprysków, wągrów i zanieczyszczeń. Szczególnie pielęgnujące składniki zwalczają bakterie sprzyjające powstawaniu zanieczyszczeń, oczyszczają i łagodzą podrażnienia. Efekt: widoczna poprawa wyglądu skóry.

trądzikowa, mieszana
oczyszczające, antybakteryjne, rozświetlające
materiałowa / w płatach

Świetna

Jest to maska oczyszczająca z węglem i kwasem salicylowym do skóry mieszanej i skłonnej do zanieczyszczeń. Maseczka to czarna płachta, która dobrze przylega do skóry i jest bardzo dobrze nasączona. Po zdjęciu maseczki pozostałość wcieram w twarz. Skóra po zastosowaniu maseczki jest dobrze oczyszczona, nawilżona ale także bardzo przyjemna w dotyku. Bardzo polubiłam tą maskę.

Pierwsza maska w płacie która działa

Masek w płacie kilka w swoim życiu wypróbowałam, ale żadna nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Sama koncepcja jest bardzo fajna- nakładam, po 15-20 minutach zdejmuję, najczęściej już nie muszę nakładać kremu bo maska jest dobrze nasączona, nie muszę myć twarzy. Ale problem był taki, że ja żadnego, pozytywnego działania na skórę nie widziałam. Ta maska była tania, i stwierdziłam że jeszcze raz spróbuję. Już od nałożenia maski, czułam że skóra jest bardzo odświeżona. Po zdjęciu skóra była dokładnie taka, jak obiecuje producent. Oczyszczona, baardzo odświeżona, ale nawilżona- nie czułam nawet na drugi dzień ściągnięcia czy suchości (a przy intensywnych maskach z węglem oczyszczających tak może się stać). Maska też nie wywołała u mnie wysypu niedoskonałości, mim zawartego kwasu salicylowego. Pierwszy raz spotykam się z tak dobrą maską w płacie, i to w tak niskiej cenie. Zdecydowanie do niej powrócę!

THE BEST (

Doskonale oczyszcza skórę, rozjaśnia i "uspokaja" cerę, a przy tym nie podrażnia i nie wysusza - co jest dla mnie bardzo istotne, bo zazwyczaj po mocno oczyszczających maseczkach moja twarz jest ściągnięta i przesuszona. Jestem po prostu zachwycona tym produktem i będę kupować regularnie. Aplikacja jak na maskę w płachcie przystało bardzo komfortowa - nic nie spływa, nie zastyga. Rozmiar tkaniny w sam raz.

rewelacyjna

Maseczka to czarna płachta bardzo dobrze nasączona i bardzo dobrze wykrojona bo pasuje idealnie na całą twarz.Po wyjęciu jej z opakowania wyczuwałam delikatny bardzo przyjemny zapach,ale on szybciutko się ulotnił i po chwili nie stała się bezwonna.Producent zalecił żeby trzymać maseczkę około 10 minut ja zawsze trzymam dłużej.praktycznie tak długo aż płachta wyschnie.Po zdjęciu maseczki pozostałość na skórze zgodnie z zaleceniami okrężnymi ruchami wmasowałam w twarz.Skóra po zabiegu rzeczywiście była bardzo dobrze oczyszczona i delikatnie rozjaśniona.