Senses, Foam bath (Płyn do kąpieli)

Senses, Foam bath (Płyn do kąpieli)

Płyny do kąpieli Senses dostępne są w 5 zapachach:
- Re-charge(mandarynkowo-korzenny)
- Fantastic Day(kwiatowy)
- Get Ready(morski)
- My moment(lawendowy)
- Divine Time(różano-jaśminowy).
Pojawiają się także sezonowe wersje zapachowe na lato i zimę.

taki sobie, brzydkie zapachy

mialam kolor rozowy i czerwony
sama sobie takie wybralam
zapachy z kazdym razem stosowania stawaly sie coraz brzydsze dla nosa
plyn jest malopieniacy sie
nie przypadl mi do gustu
od polowy w dol nie moglam sie doczekac az sie skonczy
wypapralam do rak
przed zakupem trzeba soe dpbrzez astanpwic nad zapachem
jest zadkawy w konsystencji
cene wiec jest za droga

nie polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Płyn jak płyn

Duży wybór ładnych zapachów, dobra konstystencja, świetna cena i wydajność sprawiły, że ten produkt zagościł u mnie na stałe.

Co tu dużo mówić; płyn spełnia swoje zadania i na razie nie zaobserwowałam żadnych przeciwskazań do używania go.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 15, a może i więcej

Uczula...

Jak już napisałam w tytule - uczula. A do tego potwornie wysusza skórę. Jak na złość zakupiłam dużą butelkę, którą pragnęłam skończyć za wszelką cenę. Jedyny plus za piękny zapach (nie pamiętam już nazwy). Zalecałabym ostrożność przy kupnie, bo może tylko na mnie tak działa ten płyn (mydło w płynie z resztą tak samo).

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

zwykły płyn

Kupiłam, bo były w przecenie. Jak dla mnie to zwykły płyn do kąpieli. ładnie się pieni i ładnie pachnie. Co do czynników nawilżających, nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ponieważ zwykle smaruje się kremem. Miałam płyn w kolorze niebieskim.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zapach i to tyle

Płynów do kąpieli nie miałam,a ta recenzja dotyczy żeli pod prysznic z tej serii:
Miałam niebieski i pomarańczowy i oprócz ładnych zapachów to jedna wielka lipa. Żele przesuszały mi skórę, no, ale co się dziwić skoro Avon uwielbia pakować denaturat nawet do produktów myjących?! Jakoś zużyłam i nie zamierzam nigdy więcej z własnej woli używać produktów tej marki.

mój ulubiony

Niesamowite zapachy, idealne by sie zrelaksować, lub poprawić nastrój :) do tego duży wybór, dzieki czemu używanie ich nie jest monotonne. Skóra po nich jest gładka i miła w dotyku. Nie jest wysuszona jak po niektórych mydłach. Do tego kosmetyk jest bardzo wydajny, świetnie się pieni.

Używam tego produktu od:ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 10szt może więcej...

PIĘKNY ZAPACH

Kupiłam ten płyn (dokładnie zapach Re-Charge) z wprzedaży. Kąpiel z tym płynem to po prostu cud-miód i rodzynki :))) Zapach jest tak wspaniały i relaksujący, że trudno się oprzec każdej minucie dłużej... Wielkiej piany nie robi, ale to dobrze, bo kazda piana mocno wysusza skórę. Jak tylko będzie okazja kupię go ponownie!

Używam tego produktu od: 3 razy

Nie polecam

Ładnie pachnie to fakt,ale to jedyny plus tego płynu. Zdecydowanie nie polecam dla osób o wrażliwej skórze, bardzo wysusza. Po kąpieli obowiązkowy balsam,bo inaczej można się zadrapać.

Używam tego produktu od:kilka razy

bardzo dobry

Używam tych żeli pod prysznic (bo to żele) poł roku i jestem bardzo zadowolona. Mają przyjemny zapach (divine time i re - charge). Co do pozostałych to się nie wypowiadam. Bardzo dobrze myją , są wydajne, i pozostawiają przyjemny zapaszek. :Pewnie kupię ponownie..

Używam tego produktu od:poł roku

normalny

calkiem zakupilam o zapachu morskim.mial byc morski a tak naprawde nie wiem wogole co to jest za zapach a moge powiedziec nawet ze smierdzi.zapach nieco lepiej sie prezentuje juz pod prysznicem niz bezposrednio z butelki.Ogolnie to jest tandetny.kupilam go w bardzo duzej promocjii i cale 400ml wiec nie zaluje.ogolnie to nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ujdzie

Płyn jest duży i tani i to już przesądza o ocenie. Jak jest coś dużego i taniego w avonie to nie ma co liczyć na luksusowe doznania. 2 lata temu miałam przyjemność stosowania serii divne time w postani płynu do kąpieli, żelu pod prysznic i balsamu. O ile balsam był do niczego a żel taki sobie, ten płyn spełniał całkiem wdzięcznie swoje zadania: ładnie pachniał na całą łazienkę, tworzył pianę i był wydajny. Natomiast co do jakości to wypadał śrenio. Zapach był toaletkowy i mało naturalny, piana twarda a skóra po wyjściu z wanny szorstka (a znam płyny po których jest zmiękczona).
Można spróbować zawsze ale na dłuższą metę wolę się rzadziej kąpać w droższych i lepszych płynach jak J&J czy Nivea

Używam tego produktu od:nie używam

Podoba mi się!

Ja z tej serii miałam mandarynkowy. Ma piękny zapach, który nie zostawał na skórze. Płyn dobrze się pieni i dobrze myje. Jest to najlepszy płyn Avonu jaki miałam. Nie podrażnia skóry. Polecam

Używam tego produktu od:1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno