Eveline, Emulsja Rozświetlająca do twarzy i ciała

Eveline, Emulsja Rozświetlająca do twarzy i ciała

Emulsja zawiera drobniutkie drobinki złota, perłę i czynniki opalizujące, które rozświetlają cerę dodając jej subtelnego blasku. Emulsja zawiera także witaminę C i retinol A zapobiegające starzeniu się skóry. Emulsja ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza. Skóra po nałożeniu jest wygładzona. Można ją mieszać z podkładem.

Cena: ok. 8 zł

Miłe wspomnienia

Używałam go będąc w liceum.To było z 5-6 lat temu.
Mam bardzo jasną karnację i w tamtym czasie nie mogłam sobie dobrać żadnego podkładu. I zamiast podkładu używałam tej emulsji.Była na stałe w mojej szafce. Umiałam jechać przez całe miasto do jednego maleńkiego sklepu by tylko dostać tę emulsję. Była niezastąpiona. Rozświetlała buzie, sprawiała że wydawała się zdrowa i gładka. Szkoda że zniknęła ze sklepów.
Może kiedyś ją wznowią..Jak tak -znowu ją kupię

Używam tego produktu od:przez całe liceum
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Bardzo fajna :)

Kupilamz ciekawosci a tu zaskoczenie :) Emulsja ma fajna konsystencje, ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza :) Mieszam ja z podkladem i otrzymuje sliczny efekt rozswietlenia :) Mam odcienie Gold i Orange i poszukuje teraz tego rozowego - tu jeden minus bo prodkt jest raczej trudno dostepny :/ Jestem zadowlona, skora jest wygladzona, koloryt wyrownany :) Cena tez zachecajaca wiec mozna sprobowac :)

Świetny fluid!

dziewczyna w drogerii zaproponowała mi tą emulsję,ponieważ nie mogłam nigdzie dostać fluidu Vipery (rozświetlającego). Kupiłam za 9 zł :) kolor GOLD i..oczarował mnie:D
nie jest to tanetna mazia z brokatem. jest to lekka emulsja z perłowym połyskiem.. naprawdę,ślicznie to wygląda. Nie nakladam na całą twarz,chociaż to zależy. Uzywam pod łukiem brwiowym,troche na czole no i na kościach policzkowych,skroniach.
Jestem zadowolona. Zapach mi nei odpowiada,ale to się nie liczy.
Na mnie nie błyszczy i nie świeci się.(daje tylko efekt rozświetlenia:))pewnie dla tego,że kładę na podkład.
Polecam!!
Daję ***** :D

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Do ciała super

Gdyby nie dodawany do gazet gratisik, w ogóle bym o tym produkcie nie usłyszała. A tak mialam okazję odkryć bardzo fajny rozświetlacz, śmiało konkurujący ze Spotlight'em Estee Lauder albo Body Light Dior'a!!! Mówię to u wersji opalizującej na perłowo-różowo. Efekt jest śliczny, skóra wygląda niezwykle gładko i jednolicie.
Mam jednak dwa poważne zastrzeżenia:
otóż produkt nadaje się tylko do ciała, do twarzy już nie. Na mojej tłusto-mieszanej cerze gromadził się w każdym porze skóry niemiłosiernie je podkreślając (Spotlight tego nie robi), w ogóle się nie wchłaniał pozostawiając tłustą ciężką powłokę, pod którą skóra się dusi.
Druga wada to wyjątkowo paskudny i intensywny zapach przypominający jakieś chemikalia, lakiery do mebli, czy ja wiem? Zwykle zapachy mi aż tak nie przeszkadzają, ale ten jest nie do zniesienia i w dodatku bardzo trwały!
Jednak ogólnie specyfik jest fajny, na lato jak znalazł (ach, te alabastrowe ramionka!;)), a już relacja jakości do ceny jest bombowa!

rewelacja

Fantastyczna emujsja rozświetlająca, używam jej pod oczy oraz na podkład. Bardzo ładnie tuszuje oznaki zmęczenia i ukrywa oznaki czasu. Nałożona na podkład ładnie rozświetla twarz, dzięki czemu wygląda promiennie przez cały dzień....

Cos robie nie tak?

Waham sie miedzy jedna a dwoma gwiazdkami. Kupilam ja po dlugich poszukiwaniach (kolor Gold) i... nie da sie tego uzywac. Rzeczywiscie, porywa twarz perlowa poswiata, ale ta poswiata na dodatek strasznie mocno blyszczy, jakby ta emulsja byla strasznie tlusta.A nie jest! Tylko wcale sie nie wchlania - obojetnie czy daje ja na podklad czy po.

Rewelacja

Dla mnie fantastyczny produkt. Rożni sie bardzo od tego typu kosmetyków. Może zrazić do kupna tymi złotymi drobinkami (kojarzy sie z brokatem) ale tak nie jest. Emulsja po rozsmarowaniu na twarzy daje tylko efekt rozświetlenia bez błyszczenia się i bez tych drobinek(nadaje cerze taki opalizujący różowo złoty kolor).Nałożona cienką warstewką jest niewidoczna ale jednak twarz wygląda na promienną i wygładzoną. Ja ją stosuje pod podkład głównie na skórę pod oczkami i na policzki lub mieszam z podkładem.