Matte Cashmere Liquid Powder Foundation (Podkład stapiający się ze skórą, pudrowy efekt przez 12 godzin)

Kremowa konsystencja stapia się ze skórą tworząc na jej powierzchni delikatną, pudrową mgiełkę. Zapewnia komfortową i nietłustą aplikację. Po nałożeniu podkładu skóra staje się 2 razy delikatniejsza. Cera aksamitnie pudrowa, perfekcyjna przez 12 godzin.
Podkład dla każdego rodzaju skóry z wyjątkiem skóry bardzo suchej.

Cena: 40 zł / 30 ml

fajny

Od razu napiszę , że nie używałam go systematycznie codziennie tylko od czasu do czasu na zmianę z innymi. Nie wiem wobec tego czy na dłuższą metę nie wysusza skóry, ale tak to jest świetny. Mam cerę mieszaną, więc uważam, że daje fajny efekt ten podkład. Skóra nie błyszczy się i długo dobrze wygląda.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

dobry

to mój wielki come back. kiedyś stosowałam go do ukrycia znienawidzonych przeze mnie piegów - był idealny! przestałam go używać na rzecz delikatniejszych - bardziej letnich podkładów ale znów do niego wróciłam. żaden podkład tak jak ten nie kryje niedoskonałości mojej skóry - mam suchą brodę i świecący nos. ten podkład radzi sobie z tym idealnie. przez 4-5 h po nałożeniu go nie świecę się ( to jest przy mojej cerze duże osiągnięcie). mam numerek 22 - sable rose i nie zauważyłam nigdy żeby zmienił kolor, zrobił się ciemnijeszy czy cokolwiek. nie daje też efektu maski. minusem jest tylko to,że od jakiegoś czasu jest bardzo trudno dostępny...

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 1 op/miesiące czyli już bardzo dużo

spoko

Puder bdb sie rozprowadza,super matuje i twarz sie nie świeci.
Mam kolor 24 i 30 są dość ciemne ale dla mnie na lato idealne. Podklad ten jak dla mnie nadaje sie tylko do uzytku w lecie-teraz mam mniej niedoskonalosci-wysuszyly je slonce. Natomiast gdy uzywalam w zimie nie bylam zadowolona-jest slabo kryjacy,nie maskowal dobrze wypryskow.
Ogolnie polecam,bardzo fajnie sie rozprowadza.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Make up no make up H&M

dla tłustych cer - rewelacja!

Jestem posiadaczką tłustej cery, i niestety po każdym wypróbowanym podkładzie świeciłam się niemiłosiernie po ok 2 h. Ten okazał się idealny, gdyż matuje naprawdę na długo w moim przypadku ok 5h, a z poprawkami cały dzień! Prócz tego podoba mi się jego konsystencja, bardzo delikatna i pudrowa, no nałożeniu nie tworzy maski choć kryje całkiem dobrze. Póki co nie zamienię go na żaden inny. Jedyny minus daję za to, że został wycofany ze sprzedaży, ale na allegro można dostać za śmieszne pieniądze. I mógłby być ciut bardziej wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 3 x30 ml

upiorna maska

Kupiłam go wiele lat temu, raz. I to nie jest fajne wspomnienie niestety:(
Mam cerę suchą, wtedy jeszcze nie tak bardzo, ale w pewnych warunkach świeci się.
Podkład na pierwszy rzut oka mi się bardzo podobał, taki leciutki i milutki. Niestety, po nałożeniu bajka się skończyła.
Wysusza, zostawia sztuczną maskę na twarzy - widok jakby ktoś nałożył X warstw pudru (nawet przy nader oszczędnym zastosowaniu) i to o kilka za wiele - twarz jakby przysypana proszkiem - rzeczywiście baaardzo pudrowy efekt:/.
Podkreśla wszystkie przesuszone partie skóry, a tych świecących i tak nie matuje.
Bubel po prostu i tyle:(

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, nie do końca

taki sobie ;/

uzywalam go juz jakis czas temu, po true match, chcialam sprobowac jakiejs lzejszej wersji od loreal, polecila mi go takze znajoma.
niestety na mojej mieszanej, sklonnej do wypryskow skorze nie sprawdzil sie w ogole, nie kryl rolowal sie przy nakladaniu, niby matowil, ale i tak po 2h buzia swiecila sie...wiec uznaje go z jeden z gorszych tego producenta.
moze bylby dobry dla posiadaczek normalnych cer, szukajacych lekkiego podkladu, nie wiem. ja go na pewno juz nie kupie.

Używam tego produktu od: rok temu

Idealnie matuje, dobry na lato

Podkład idealnie matuje i to jest jego największą zaletą. Do tej pory używałam wielu podkładów renomowanych firm (Loreal, Revlon, Vichy) do cery mieszanej i tłustej, ale żaden nie matuje tak, jak ten. Jego minusem jest fakt, że jest mało wydajny - trzeba nakładać go nieco więcej, bo szybko się zamienia w "suchy" puder. Mam też wrażenie, że nieco przesusza skórę, idealny byłby na lato. Mimo tego z uwagi na efekt matujący polecam.
PS. Nie można go już kupić w sklepach (pytałam w Sephorze), zostaje tylko Internet.Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1.

nie dla mnie.

- wzięłam chyba najjaśniejszy odcień (rose ivory bodajże) i jest nieco za ciemny dla mnie
- nie kryje. pod oczy i tak trzeba nałożyć jeszcze korektor
- trzeba go dosyć dużo nałożyć, bo od razu zamienia się w puder, przez co trudno go także dobrze rozprowadzić i jest mało wydajny
- mam dosyć suchą skórę, z nim wygląda na jeszcze suchszą, mam także wrażenie że ją nieco przesusza, pomimo że nakładałam pod niego krem

+ ładnie pachnie
+ ładnie matuje
+ ma bardzo lekka konsystencje
+ faktycznie stapia się ze skórą, co jest jednak dobre tylko przy idealnie dobranym odcieniu lub o ton jaśniejszym od naszej skóry, dla mnie takiego odcienia chyba nie mają w ofercie

ostatecznie oddałam go mamie, która nie wiem czemu uznała że ten podkład jest super, ja tak czy siak już się na niego raczej nie zdecyduje -.- może jedynie gdyby wprowadzili jakiś mega jasny odcień skusiłabym się na ponowne wypróbowanie, bo może to przez nie pasujący do mnie kolor go tak nisko oceniam.Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

b ardzo dobry

Podkład ten jest idealny do mojej mieszanej/tłustej cery.
Po 1 - nadaje twarzy ładny, naturalny kolor.
Po 2 - dobrze kryje.
Po 3 - jest wydajny.
Po 4 - moja twarz się po nim nie błyszczy, nie muszę stosować przed nim żadnego kremu matującego.
Po 5 - nie tworzy na twarzy efektu maski.

Nie polecam go osobom z cerą normalną, a tym bardziej suchą. Wg mnie jest idealny dla osób z tłustą bądź mieszaną cerą.

Używam tego produktu od: ponad roku

taki sobie

podklad jakich wiele ani dobry ani zly,oczekiwalam czegos lepszego czytajac recenzje w jakiejs gazecie i dlatego go kupilam...

plusy:ogolnie dosyc ladnie kryje...cera jest matowa...latwo dopasowac kolor..

minusy: jest zbyt``suchy``dla mojej cery,podkreslal wszystkie przesuszone miejsca(a nie mam bardzo wysuszonej cery co mnie zdziwilo:/)
Probowalam stosowac rozne kremy nawilzajace przed jego aplikacja,jednak mialam wrazenie ze podklad ``wazy``sie nakladajac go na krem

wydaje mi sie,ze posiadaczki tlustych cer powinny byc z niego zadowolone :))

ja na pewno juz go nigdy nie kupie :)

Używam tego produktu od:juz nie uzywam,kiedys zuzylam jedna tubke

Zdecydowanie polecam

Bardzo dobrze oceniam ten podkład. Nie przepadam za fluidami super kryjącymi, gdyż faktycznie ma się wrażenie maski na twarzy, ale ten podkład mnie zachwycił. Bardzo dobrze się rozprowadza, skóra jest mięciutka, efekt matowienia utrzymuję się do 6h. Mimo tego, że dobrze kryje, to jednak na skórze wygląda bardzo delikatnie. Faktycznie idealnie stapia się ze skórą. Używając tego podkładu nie muszę już stosować pudrów do matowienia skóry, co jest spora zaletą. Wymieniłam go na Max Factor i żałuję. Odradzam osoba, które mają suchą cerę. Myslę, że idealny jest do mieszanej. Używam tego produktu od: pól roku

polecam

mam mieszana cerę a ten podkład doskonale się dopasowuje szybko się wchłania i nie tworzy efektu maski.nie polecam do cery suchej. nie trafiłam jeszcze na lepszy podkład

Używam tego produktu od:roku