Eye Shadows Lux

Eye Shadows Lux

Cztery cienie sporej wielkości zamknięte w jednym pudełeczku. Cienie dobrane są w zgrabne zestawy kolorystyczne - każde opakowanie zawiera cztery różne odcienie jednej barwy. Zestawy sa perłowe, matowe lub satynowe. Cienie są troszkę twarde, śrenio miałkie, niemniej nie ma problemu z ich nakładaniem, nie osypują się.

Cena: 5 zł

moje 1 cienie:)

To była moja 1 paletka w życiu jaką miałam. Kupiłam zestaw złożony z 2 bladziutkich róży i 2 wrzosów.Pamiętam że szczególnie lubiłam 1 róż bladziutki chłodny i 1 wrzos wpadający w niebieski.Całą paletkę wygrzebałam do ostatka. Opakowanie było solidne i się nie rozpadło,a cień dobrze wypadał na powiece(kolor tak jak w opakowaniu) . Potem już ich nigdy nie dostałam.Mam do nich sentyment -do teraz szukam podobnego różu i wrzosu ale nie mogę znaleźć. Szkoda że już ich nie ma.

Używam tego produktu od: wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 paletka

Zmieniają kolor na powiece

Mam zestaw beżowo-brązowy (jak na zdjeciu). Przy nakładaniu cienie trochę się obsypują, ale to nie jest wielkim problemem. Ale zmiana koloru już tak. Może w przypadku beżowego koloru tego nie widać, ale brązy z tej palety wyglądaja trochę jak fiolet po aplikacji na powiekę. Co do innych cech-cienie są pudrowe i nie trzeba stoczyć walki, żeby je wydobyć. Są też całkiem trwałe. Opakowanie nie przeżyło zderzenia z podłogą (otwarcie się spsuło..:(), ale cienie o dziwo tak.

Używam tego produktu od: roku na zmianę z innymi cieniami
Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze trochę mam)

Dobre

Kupilam te cienie rok temu przypadkowo. Upatrzylam sobie jakies gornopolkowe, ale chcialam najpierw sprawdzic jak bede wygladala w takim kolorze (mam nr 13). Po wyprobowaniu zostalam przy nich :) Uwazam ze sa bardzo dobre, kolory ladne, dosc delikatne ale jak nalozy sie grubsza warstwe to intensywnieja. Dosc satynowe. Nie osypuja sie, nie blakna (no moze po jakichs 8-10 h), ani sie nie walkuja. Nie uzywalam pod nie bazy, ale zawsze nakladam podklad i puder. A moje powieki maja lekka sklonnosc do przetluszczania sie. Pudeleczko duze, moze malo eleganckie, ale latwo sie je otwiera i wieczko sie nie wylamuje. Aplikator poreczny, trwaly i z przyjemna gabeczka, taka w sam raz ani za twarda ani za miekka. Za taka cene naprawde warto, jednak nie dla zwolenniczek mocnych makijazy.

WŁOSY lokówka objętość

nie nie nie!!!

Mam zestaw nr 3 - brązik i rudości. Nie trafiłam z odcieniami - sa zbyt ciepłe dla mnie, Zimowego typka. Mam je już z 3-4 lata i leżą w szafce... Brązik byłby fajny, ale!! niestety, nie da się go nałożyć. cienie sa za twarde, jak kamień!! Trzeba nałożyć chyba z 10 warstw, żeby było coś widać... Okrrrrrrropnie twarde. To je dyskwalifikuje, bo co z tego, że są, skoro nie da się ich nałożyć... Poleżą jeszcze troche w szafce )))-:

Całkiem niezłe

W związku z kryzysem gotówkowym kupiłam te cienie i szczerze powiedziawszy miło mnie zaskoczyły:D Są dość trwałe (nawet do 3-4 godzin). Po tym czasie niestety wałkują się jak każde inne:( Wygodne w nakładanu, "trzymają się" pędzelka nie osypują na rzęsy i policzki. Wydajne, cena niewysoka. Ogólnie mogą być:)

Lubię!

bardzo lubię te cienie-używam ich długo i pomimo tego,że są taniutkie i wydawało by się,że nie godne zachodu- ja poprostu jestem z nich zadowolona.

Tutaj prawie nigdy nie mam problemów,jeśli chodzi o cienie - nakładają się fajnie. Chociaż wole bardziej "śliskie" cienie-np.w sztyfcie,czy w żelu/kremie.

Cienie Joko są ładnie skomponowane kolorystycznie i mają drobniutkie drobinki,które ładnie połyskują :)

są nie drogie i o dziwo - strasznie szybko mi się kończą :)
Jednak będę je kupować.

p.s mam zestaw beżowy
i niebieski :]
ten pierwszy to mój faworyt!

za tę cenę super

Jedyną wadą tych cieni jest dla mnie mała intensywność koloru. Poza tym są naprawdę dobre: łatwo się nakładają, nie osypują, nie zbierają w załamaniach powiek, są dosyć trwałe i wydajne. Mają ładne zestawy kolorystyczne. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, to naprawdę bardzo dobry produkt.

A nie kupię ich ponownie, bo lubię nowości :)

Tylko dobre

Cienie dość dobre ale to żadna rewelacja, bo czego można wymagać za 6,90. Fajniutkie zestawy kolorów, trzymają się kilka dobrych godzin. Trudno i opornie się je nakłada bo są twarde, cięzko wydobyć je z pudełeczka, które też z resztą ciężko otworzyć. Ogólnie więcej niż 3 gwiazdki nie dam.

mogą być

Musze przyznać ze kolory sa bardzo ładne ale same cienie nie są zbyt trwałe: zbieraja sie w załamaniach powiek i po paru godzinach nie są zbyt widoczne.Niemniej jednak cienie dobrze się rozprowadzają na powiekach ,nie osypują sie i nie sa zbyt drogie.Ogólnie dla nastolatek robiących pierwsze kroki w makijażu mogą się sprawdzić.Aha!Miałam cienie w kolorze biel*2+jasny brąz*2.Używałam tego produktu od pare miesięcy temu/ Ilość zużytych opakowań: 1

Całkiem niezłe;

Uważąm, że cienie Joko są naprawdę znakomite, bardzo dobrze się trzymają na powiece, nie osypują się, nie wałkują. Kolorów od groma, zatrzęsienie. Jakośćnaprawde bardzo dobra, ale cena jak marzenie. Za taką cenę można zrobić sobie niebywałą kolekcję nie płacząc, iż się za dużo wydało;)

Dość dobre

Przyzwoite cienie za niską cenę. Łatwo się je rozprowadza na powiece, nie wałkują się i nie osypują. Niestety zaczynają znikać z oczu po ok. 2 godzinach, ale przynajmniej równomiernie ;)

Super

Bardzo lubie te cienie.Jako nastolatka niestety musze liczyc sie z cena kosmetyku.Kiedys podbieralam b.drogie cienie mamie ale nie widze roznicy jesli chodzi o joko.Dla mnie sa super.Polecam rowniez fluid z tej firmy-kolejna rewelacja.B.dobrze matuje,jest trwaly,nie tworzy maski i kolory b.naturalne.