Pomadka owocowa (różne rodzaje) (stara wersja)

Pomadka owocowa (różne rodzaje) (stara wersja)

Pojemność 3,6 g

Pomadka owocowa występująca w kilku zapachach: malina, winogrono, brzoskwinia, kiwi i bezzapachowa.

malina :)

Na wakacjach kupiłam malinową pomadkę. Zakup ten okazał się strzałem w 10!
Pomadka fantastycznie nawilża usta, a poza tym pięknie pachnie malinami i nadaje ustom delikatny kolor.
Przy okazji jest niedroga.
Szkoda, że w opakowaniu jest jej niedużo.

Jak dla mnie idealna

Zawsze dorzucałam mamie do prezentów, bo bardzo chwaliła, teraz kupiłam sobie i nie żałuję.
Nawilża usta lepiej niż balsamy, które ostatnio kupowałam, już po kilku dniach widać było efekt.
Kupiłam malinową, nadaje ustom lekko różowy kolor, z czego jestem zadowolona, bo nie na każdą okazję pasuje mi czerwona szminka.
I bardzo ładnie pachnie - koleżanka mówi, że jak Mamba :)
A jak się skończy, to kupię drugi raz - jest tania.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Super!

Za taką cenę nie spodziewałam się zbyt wiele...
Okazała się jedną z najlepszych pomadek, świetnie nawilża i chroni.

- napisy sie ścierają, pomadka złamała mi się w 1 dzień, topi się, bardzo szybko sie kończy ( 3 dni)

Jak makijażem powiększyć usta

Cudeńko

Na punkcie balsamów do ust mam prawdziwą obsesję. Ciągle kupuję nowe. Idealnym produktem jest dla mnie tania pomadka, która dobrze nawilża usta a przy tym daje na ustach efekt niczym lekka szminka. Taka jest właśnie pomadka Laury Conti.
Na wstępie zaznaczę, że moja pomadka ma nieco inne opakowanie, nieprzezroczyste, czerwone, być może mam nowszą wersję, obecnie dostępną w Rossmannie. Opakowanie klasyczne, solidne, nie zdarzyło mi się, aby się połamało czy samoistnie otworzyło. Mechanizm się nie zacina, wygodnie się wysuwa. Generalnie na plus.
Sama pomadka natomiast jest dla mnie wręcz idealna, przebiła nawet Bebe.
Konsystencja dość twarda, zbita, jednocześnie kremowa, taka jak lubię. Nie sprawia problemów przy nakładaniu i nie daje uczucia ciężkości. Nienawidzę miękkich pomadek, które roztapiają się na ustach. Nie podkreśla suchych skórek ani innych niedoskonałości. Nie zmienia konsystencji pod wpływem ciepła. Sztyft nie jest zbyt szeroki ani zbyt wąski, w sam raz. To wszystko sprawia, że jest bardzo komfortowa w użytkowaniu.
Pięknie pachnie. Zapach jest naturalny, nienachalny, słodki, owocowy, truskawkowy lub malinowy, trudno mi go bliżej zidentyfikować, ale zdecydowanie przyjemny.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do właściwości pielęgnacyjnych. Pomadka prawie natychmiast rewelacyjnie nawilża, odżywia, nawet bardzo suche i spierzchnięte wargi, do których niestety mam tendencję. Lubiłam Bebe, bo dobrze regeneruje usta, ale Conti radzi sobie zdecydowanie lepiej.
Coś niesamowitego.
Największą zaletą pomadki jest dla mnie efekt jaki daje na ustach. Zachowuje się niczym lekka szminka. Sztyft jest czerwony (za co plus ponieważ nie wygląda jak zwyczajna wazelina w sztyfcie) i w naturalny sposób podbija kolor ust. Nadaje im lekki połysk i subtelny a jednocześnie wyraźny kolor. Super!
Małym minusem jest dla mnie to, że efekt raczej krótko utrzymuje się na ustach. Nawilżenie daje się czuć cały czas, natomiast efekt kolorystyczny dość szybko znika. Ale nie przeszkadza mi to.
Bardzo wydajna, tania. Dla mnie idealna, spełnia wszystkie moje wymagania w dodatku za parę groszy. Polecam serdecznie!
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Pomadka godna uwagi.

Pomadka bardzo ładnie pachnie - mam malinową wersję. Daje lekki pobłysk. Pomimo mocnego odcienia różu nie nadaje koloru ustom. Delikatnie nawilża, lecz nie na długo. Opakowanie jest beznadziejne - szybko się łamie i wypada z niego pomadka. W przeciwieństwie do pomadek NIVEA nie rozlatuje i nie rozpuszcza się.

Malina, fajnie nawilża :)

Pomadki z tej serii są ogólnie fajne. Nie wysuszają ust, nie "zjadają się" szybko po aplikacji oraz ładnie pachną.

Cena jest FENOMENALNA! Swoją kupiłam za niecałe 5 zł w Rossmannie.

Używam jej jako pomadki ochronnej oraz jako błyszczyka. Idealnie wykańcza dzienny makijaż, lekki makijaż.

PLUSY:

+ fajny zapach,
+ niska cena za naprawdę dobrą jakość,
+ starcza na około miesiąc przy b. częstym stosowaniu,
+ łatwo dostępna,
+ dobra struktura (nie trzeba się męczyć z nałożeniem)
+ długo się utrzymuje na ustach;
+ nie czuć w buzi chemicznego posmaku (jak to czasem bywa przy użyciu innych pomadek ochronnych);
+ nie pozostawia grubej warstwy na ustach, prawie niewyczuwalna, ale skutecznie nawilżająca.

MINUSY:

- aby pomadke zużyć do końca trzeba się namęczyć palcem/patyczkiem/itd., strasznie dużo jest osadzone w plastiku.
- opakowanie nie jest zbyt wytrzymałe, raczej nie nadaje się do noszenia w kieszeni kurtki, bo pęka.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 całych :)

Dobra

Jedna z lepszych, jakich używałam. Kupiona zimą tego roku, dosyć szybko się zużywała. Jednak nieźle chroniła i nawilżała usta. Sztyft był odpowiednio miękki, nie zamarzał mi w torebce. Mogłabym jedynie ponarzekać na opakowanie, pomadka raz mi spadła i opakowanie złamało się tak, że nie mogłam tej pomadki dalej używać.

Używam tego produktu od: Prawie Rok temu

Warta uwagi

Często po nie sięgam,ale odnoszę wrażenie, że nie są już w moim mieście dostępne w takiej ilości, jak dawniej.

+zapach
+nawilżenie
+cena
+starcza na długo

-badziewne opakowanie, rzadko kiedy pozostawało nienaruszone:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Uwielbiam

Pomadka działa fantastycznie. Jestem maniaczką błyszczyków, a co za tym idzie, często zdarza mi się, że któryś mnie wysusza. Przy tym produkcie regeneracja ust idzie błyskawicznie. Wystarczy kilka razy posmarować usta i na drugi dzień nie ma śladu po wysuszeniu. Do tego niska cena i świetne zapachy :)

Jedyne minusy to fakt, iż jest średnio wydajna oraz pękły mi opakowania. Za to odejmuję gwiazdkę.

jeżyna :D

zapłaciłam za nią całe 2,50zł:D
zapach jeżyny jest cudowny, pomadka nadaje ustom delikatny blask i kolorek, ponadto nawilża usta...
jestem zachwycona ;) z chęcią kupię inne smaki.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: na razie 1

nawilża

pomadka rzeczywiście nawilża usta, stosuję na noc i latem to wystarczająca pielęgnacja, na dzień uzywam tylko błyszczyku
ma fajny malinowy smak, jest dość twarda i u mnie się nie rozpuszcza (ale nie noszę jej w torebce)
na ustach nie zostawia grubej warstwy, nie czuć jej parafiną
dla mnie jedyną wadą jest różowy kolor, o czym nie doczytałam przy kupnie
nie jest to jednak lekki blask jak obiecuje producent, na mojej jasnej cerze to mocny róż, dlatego nie kupię ponownie tej wersji, ale inne chętnie

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

fajna.

Kupiłam ją w drogerii Natura w promocji, za uwaga!, 3 zł. Nie spodziewałam się rewelacji za tak komiczną cenę. Pozytywnie mnie zaskoczyła ta pomadka. Nie podkreśla suchych skórek na ustach. Ślicznie pachnie, po prostu bosko (mam wersję malinową)!. Łatwo się nakłada i daje taki delikatny, satynowy połysk. Jedyne co mi się w niej nie podoba, to trwałość... często trzeba ją nakładać, a oprócz tego roztapia się w upalne dni, ale cóż, za tak niską cenę nie można mieć wszystkiego ;).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (?)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.