Revlon, Age Defying, Makeup with Concealer Compact with Botafirm (Podkład z korektorem w kompakcie z kompleksem Betafirm)

Pojemność 11,5 ml

Age Defying dostępny jest teraz w kompakcie jako podkład wraz z korektorem. Właściwie dobrane odcienie korektora i podkładu łatwo się nakładają i uzupełniają, nadając cerze promienny wygląd oraz jednolite wykończenie makijażu.
- Revlon Age Defying z kompleksem Botafirm redukuje widoczność zmarszczek prawie do 50% w ciągu 2 tygodni.
-współgra z naturalnie występującymi w skórze proteinami, pomagając zredukować widoczność zmarszczek szczególnie w okolicy oczu i na czole
-ten rewolucyjny przeciwzmarszczkowy podkład wraz z korektorem zawiera witaminy, anty-oksydanty oraz filtry przeciwsłoneczne SPF 20, aby odpowiednio odżywić i ochronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska oraz słońca
-beztłuszczowy, zmniejsza rozszerzone pory oraz zapewnia uczucie lekkości i świeżości
-wspaniale dobrany duet: korektora i podkładu gwarantuje jednolite i jedwabiste wykończenie makijażu

Cena: 72zł / 11,5gr

super, ale nie lubię komaktów

produkt jest bardzo dobry, świetie kryje niedoskonałości skóry, wyrównuje koloryt, matowi, łatwy w aplikacji, naprawdę fajny produkt... jedyny problem jest taki, że ja osobiście nie lubię kompaktów... mam wrażenie, że nie używam, ani podkładu, ani korektora, ani pudru, tylko jakies takie niewiadomo co... ale to problem ze mną, nie z produktem - generalnie polecam

Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze opakowanie

fajny

Jeden z lepszych podkładów jakie miałam, generalnie lubie podkłady Revlonu.

Plusy:
-idealnie stapia sie z cerą (mimo iż odcień mam troche za ciemny, było to dla mnie miłą niespodzianką bo już myslalam ze bede musiala go uzywac wyłacznie w lecie)
-korektor w duecie pozwala zamaskowac blizny potrądzikowe, cienie, naczynka i nawet drobne wypryski, dzieki czemu można uzystac jednolity koloryt cery
-daje efekt gładkiej, wypoczętej cery
-jest lekki, nie zapycha (mimo gestej konystencji)
-matuje na ok 4-5 godz
-dobrze sie go rozporwadza załączoną gąbeczką - ale i tak pozostanę faką płynnych podkładów
-solidne opakowanie

Minusy:
-nie jest wydajny, dość szybko się kończy

Podsumowując - dobry produkt, zwolenniczki podkładów w kompakcie będą zadowolone. Ja zużyję z zadowoleniem, ale i tak pozostanę zwolenniczką podkłądków w płynie, ze względu na szybsza i wygodniejsza aplikacje.

Revlon jest OK

Główną przyczyną zakupienia tego podkładu, była forma kompaktu - chciałam mieć go w torebce na wypadek "wpadek" ;) I tutaj spełnia swoje zadanie znakomicie, bo opakowanie solidne i gąbeczka bardzo ok. Sam podkład też jest niczego sobie, ładnie wygląda na twarzy, nieznacznie ciemnieje i bardzo dobrze kryje naczynka - sprawdziłam na cerze mojej mamy. Uważam, że cztery gwiazdki, to sprawiedliwa ocena :)

Używam tego produktu od: styczeń 2009
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

jestem zadowolona

Ja też zakupiłam na allegro za sporo taniej.
Spełnia obietnice. Mimo iż kolor jest dla mnie troszkę za ciemny - mogę spokojnie uzywać - wtapia się w skórę, nie tworzy maski ani wyraźnej różnicy między twarzą i szyją. Jak to puder w kompakcie - dość solidny, ale rozprowadza sie bardzo łafnie przy pomocy załączonej gąbki. Dobry produkt, przyzwoicie kryje. Średnio wydajny.
Jedna uwaga - nie widze dużej róznicy (oprócz koloru) między pudrem a korektorem...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Dobry, ale bez rewelacji

Kupiłam kosmetyk na allegro - mój jest w czarnym opakowaniu (może to nie oryginał? - był dużo tańszy, więc nie wiem...). Faktycznie kolor kompaktu i korektora są dobrze dobrane, ładnie się rozprowadzają i stapiają z cerą, wyrównują jej koloryt. Średnio kryją i średnio matują. Buźka bez większych problemów po zastosowaniu tego zestawu wygląda naprawdę ładnie.
Raczej nie będzie zbyt wydajny.
Co do działania przeciwzmarszczkowego się nie wypowiadam, bo stosuję kompakt raz na jakiś czas, a nie codziennie.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1