Decleor, Perfect Buste Mousse Tonique [Bust Toning Mousse] (Pianka do pielęgnacji biustu)

Kosmetyk do pielegnacji biustu i dekoltu w postaci lekkiej pianki. Nawilża, wygładza, ujędrnia skórę, zmniejsza istniejące rozstępy i zapobiega tworzeniu sie nowych.

Cena: ok.170zł/ 100ml

nawilza skore

zuzylam cala puszke i podsumuje go troche inaczej, niz poprzedniczka.
ta pianka jkest rzeczywiscie wodnista, ja dopiero pod koniec nauczylam sie w miare malo jej dozowac
i fakt, jest malo wydajny, ale pachnie cudownie
co mi dal, to pieknie pachnaca, miekka nawilzona skore piersi
ale fakt, nie spowodowal ujedrnienia
podsumuje: dla jedrnych mlodych biustow bez wymagan, szukajacych naprwde dobrego nawilzacza
bo to robi zdecydowanie

Używam tego produktu od: 1 mies

słaba wydajnośc

Kupiłam na allegro za 80 - i uważam, ze to i tak spora suma. Cena sklepowa jest zdecydowanie odstraszająca!
Kosmetyk ma postac lekkiej, rzadkiej, wręcz wodnistej pianki o neutralnym zapachu. Nalezy dawkowac ostroznie, by za duzo sie nie wylało. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, co jest ważne szczególnie rano. Niestety - nie zauważyłam jakiejs szczególnej pielegnacji, może lekkie nawilżenie - na dekolt na pewno za słabe. Może faktycznie ujędrnia - ja nie spodziewałam sie po nim cudów, miał podtrzymac osiągnięte wczesniej rezultaty. W sumie stosowanie jest szybkie i bezproblemowe, ale - jak wspomniałam - pielegnacja skromna, a wydajnośc - tragiczna. 100 ml preparatu, stosowanego oszczędnie, dwa razy dziennie - powinno mi starczyc na dłuzej, niz 2 tygodnie! Gdybym chciala go normalnie uzywac, kupując w sklepie - wydawałabym 350/ miesiąc/ tylko na biust!
Jesli postawie na oszczędnośc - kupie w promocji Oriflame, jesli na odrobine luksusu - Lieraca, a jesli wybiore wydajnośc - de Noyles. Decleorowi podziekujemy ;)Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 skończone