L'Oreal Paris, Double Extension Carbon Black (Tusz do rzęs 2 w 1)

L'Oreal Paris, Double Extension Carbon Black (Tusz do rzęs 2 w 1)

Ulepszona wersja klasycznej mascary Double Extension Carbon Black.
Wzmacniająca i wydłużająca rzęsy mascara z ceramidami R. Tusz zawiera prowitaminę B5 regenerującąrzęsy, a także ceramidy R, których rolą jest ochrona i pielęgnacja. Tusz zapewnia intensywny kolor i nie rozmazuje się.
Krok1: Wzmacniająca baza wydłużająca rzęsy. 2x więcej ceramidów R. Efekt: rzęsy wydłużone o 70%.
Krok 2: Po raz pierwszy kolor z czystym pigmentem węglowym. Rezultat: bardziej intensywna czerń.

Cena: ok. 50zł / 2x 6ml

rewelacja

Tusz znakomity dwufazowy rewelacyjnie podkreśla rzęsy nie lepi się,nie kruszy jest po prostu super.Długotrwały efekt.Polecam każdej kobiecie która szuka swojego jedynego tuszu.

Masakra

Największy szajs jaki miałam w ręku. Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek..
Kupiłam go na ważny bal i w panice musiałam zmywać makijaż, bo tak mi zmasakrował cały makijaż. Grudka na grudce. Biała baza jeszcze ujdzie, bo można ją nakładać pod inne tusze i rzeczywiście fajnie podkreśla rzęsy, ale tusz - porażka. Cena totalnie nieadekwatna do jakości, płaci się tylko za markę, a tusz do niczego się nie nadaje. Próbowałam się nim później jeszcze umalować, ale efekty były identyczne - makijaż nadawał się do natychmiastowego zmycia i rozpoczęcia malowania od nowa. Dobrze, że nie jest wodoodporny bo dopiero byłaby masakra jeszcze przy zmywaniu...
NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć, kupiłam ale nie używam...
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie zamierzam skończyć

polecam

zalety:
+nie skleja rzęs
+nie zostawia śladów pod oczami
+cienka szczoteczka ułatwiająca malowanie
wady:
nie wydłuża rzęs, może minimalnie
trudno go dostać, teraz chyba jedynie na allegro

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo

Manicure z chmurkami

Nie to co kiedyś

Nie wiem, co się stało z tą serią tuszu L\'Oreal przez kilka lat, ale wczesniej byłam z niej zadowolona, więc postanowiłam wrócić, a tutaj wielkie rozczarowanie...

:( - kruszy się
:( - zostawia po kilku godzinach "cienie" pod oczami, wyglądałam prawie jak panda!
:( - ani spektakularnie nie wydłuża ani nie pogrubia
:( - przeciętna szczoteczka
:( - ciężko się zmywa
:( - cena

Czekałam, aż się skończy (chyba po raz pierwszy!), nie doczekałam i wylądował w koszu.
Zraził mnie on niestety, przynajmniej na jakiś czas, do tuszy tej marki. Boję się spróbować nowego, bo ani one tanie, ani dobre...

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Polecam wypróbowac

Plusy:
- dobrze wydłuża, lekko podkręca
- nie obsypuje się
- nie spływa chociaż nie jest wodoodporny
- wydajny
- nie działa drażniąco na oczy jeśli ktoś nosi szkła kontaktowe
- długotrwały
- w przestępnej cenie
Minusy:
- szybko wysycha
- jest trudno dostępny
- gdyby jeszcze dodawał rzęsom objętości byłby moim KWC ;)

Używam tego produktu od: lat i co jakiś czas wracam
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo dobry tusz

Jeden z lepszych produktów jakie posiadałam.

Zalety:
-mocno wydłuża
-mocno napigmentowana czerń
-nie obsypuje się w ciągu dnia
-wygodna szczoteczka

Wady:
-dosyć trudno dostepny
- po miesiacu zaczynaja sie pojawiać grudki

Był Boski

Szkoda, że go już nie ma na sklepowych półkach....bo mam do niego ogromny sentyment. Przy umiejętnym aplikowacji na rzęsy dawał efekt ekstremalnych i uwodzicielski ch rzęs, którymi mogłam wachlować ludzi w moim otoczeniu. Jedyny minus to taki, że potrzeba dość sporo czasu poświęcic na jego nałożenie dlateg też dla zabieganych nie polecam chyba , że od święta.

Raczej słaby jak na tą półkę cenową

Generalnie jestem bardzo zrażona do kosmetyków L\'Oreal. Mają słabe podkłady, słabe pudry, przeciętne pomadki, itd... I cena nieadekwatna do jakości. Ale do rzeczy. Dostałam ten tusz dawno, dawno temu od mojej Mamy, ona kupiła sobie wtedy taki sam. Pamiętam, że zawsze była zadowolona z jego działania, ale nie pytałam jej o szczegóły. Bo przecież wiadomo, że na innych rzęsach dany tusz może się sprawować inaczej, niż na moich. A moja opinia? Otóż jak dla mnie ten tusz nie daje żadnego spektakularnego efektu, baza owszem - wydłuża i pogrubia rzęsy, ale potem trzeba bardzo uważać z nałożeniem warstwy tuszu, bo jeśli nałożymy ją nierównomiernie, to zostaną białe prześwity bazy. I samo bawienie się w nakładanie bazy i tuszu, za dużo czasu się na to marnuje. Jeśli chodzi o efekt na rzęsach to jeśli nałożymy za dużo tuszu tworzy się efekt owadzich nóżek i sklejenia, jeśli za mało, to efekt jest zbyt delikatny. Po kilku godzinach też zaobserwujemy kruszenie się tuszu i migrowanie jego cząstek po całej twarzy, a do tego odcień blaknie na rzęsach. Ja nie byłam zadowolona z niego, chociaż wcześniej marzyłam, żeby móc sobie na niego pozwolić (wiecie, L\'Oreal, to jednak nie najniższa półka cenowa). Ale... Moja Mama jest zachwycona po dzień dzisiejszy i odkąd zauważyła, że już nie można go dostać (chyba będą go wycofywać z Polski, albo może zmieniać opakowanie?), to poprosiła mnie, abym jej go przywiozła z UK (tutaj są dostępne wszystkie wersje). Osobiście go nie polecam. Można znaleźć znacznie lepsze tusze w podobnej, a nawet niższej cenie.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Pierwsza miłość

To był jeden z pierwszych tuszy które kupiłam, nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale było ich naprawdę mnóstwo. Tusz sam w sobie był beznadziejny, sekret tkwił w białej bazie w połączeniu z głęboką czernią tej mascary dawał efekt bajecznie długich, grubych i wywiniętych rzęs, moje z natury są średnio długie i dość grube, ale tak rzadkie że bez tuszu praktycznie nie istnieją na dodatek rosną w dół żadna zalotka nie jest w stanie utrzymać ich podkręcenia . Po pomalowaniu DE carbon black słyszałam całą mase komplementów począwszy od koleżanek do obcych Pań na temat długości i bujności moich rzęs , myślałam sobie wtedy "heh, kobito żebyś zobaczyła jak one wyglądają gołe" Ostatnio go nie widuje, na rynek wchodzi coraz większa liczba nowości obiecujących coraz to lepsze efekty a człowiek ma ochote wszystkie je wypróbować, w międzyczasie odkryłam Max Factora i zapomniałam o DE CB, ale być może do niego wróce o ile nie został wycofany.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużooo

Nooo .... nareszcie mam rzęsy :P

Zalety:
- już po białej warstwie jest bardzo widoczna różnica w długości rzęs,
- piekna głęboka czerń,
- spektakularny efekt długich, pogrubionych i podkręconych rzęs ( natura nie obdarzyła mnie pieknymi firankami, a ten tusz zdziałał cuda w makijażu do tego stopnia, że nie stosuję go na codzień tylko na większe wyjścia )
- wytrzymał nieplanowane wyjście na basen z chrześniaczką, twarz miałam ciągle mokrą, a mimo to efektu pandy brak :)

Wady:
- ciężko go zmyć, przez to długotrwałe zmywanie tracę kilka rzęs :/
- cena ( mimo, że tusz jest świetny to jakoś ciężko mi wykaraskać tyle kaski na tusz ),

najcudowniejszy tusz do rzęs

Tusz ten jest najlepszym z całej gamy podwójnych tuszy Loreal. Rzęsy są mega dlugie pogrubione i podkręcone. Czerń jest mocno czarna, nie rozmazuje sie i nie osypuje. Jest wydajny. Cena adekwatna do jakości. Potrafi nawet z najmniejszych rzęs zrobić długie i piękne firanki. Polecam. Zaraz po nim polecam w czerwonym opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

najlepszy z najlepszych

Jeśli chodzi o tusze do rzęs jestem straszną marudą, dla mnie musi być to "coś". I ten tusz jak dla mnie jest genialny. Zacznę od tego, że mam dość długie, ale za to cienkie rzęsy. Efekt wydłużenia jest mi nie potrzebny, za to potrzeba mi objętości i zagęszczenia. Ten tusz na moich rzęsach wygląda rewelacyjnie. Kolor jak najbardziej czarny, rzęsy perfekcyjnie pogrubione, oddzielone. Denerwuje mnie to, iż rano muszę poświęcić sporo czasu, żeby go nałożyć - najpierw baza, potem ze dwa razy pociągnąć tuszem, ale efekt wynagradza mi to. Czasem, żeby skrócić czas malowania się próbuję czegoś innego, ale zawsze wracam do tego tuszu. Jak dla mnie najlepszy. Moja koleżanka nie może wyjść z zachwytu jak widzi moje rzęsy i mówi: "ale ty masz rzęsiska"... :-)