Narciso Rodriguez, For Her EDP

Narciso Rodriguez, For Her EDP

Narciso Rodriguez `For Her EDP` to esencja kobiecości-ciepły zapach, który idealnie współgra ze skórą

Nuty zapachowe: różowy szypr, różowe kwiaty, drewno, ambra, miód kwiatowy

Cena: ok. 300zł / 50ml; ok. 450zł / 100ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jeden z ładniejszych zapachów, jakie miałam w życiu.

Pierwszym i bardzo ważnym dla mnie kryterium oceny jest fakt, że nigdy wcześniej takiego zapachu nie czułam (w sensie nie jest wtórny), chociaż przypomina mi trochę jakiś zapach z lat 90 nie wiem typu extase czy coś, takie dezodoranty były, ale to tylko w jednym procencie i to raczej cecha na plus. Zapach piękny, kwiatowy ale niezbyt "kwiecisty", harmonijny i elegancki. Nie powoduje bólu głowy, jest jednocześnie lekki i "poważny". Ma wszystkie zadatki na bycie ideałem. Na mnie trzyma się blisko, jest bardzo intymny, wręcz fizjologicznie bliski. Sprawia że krew pulsuje szybciej. Zapach wprowadza w błogość, pełny stan wyciszenia i relaksu. Jest jednocześnie bardzo optymistyczny. Uniwersalny - można używać go zarówno w dzień jak i na wieczór. I w obydwu porach będzie się delikatnie różnił w projekcji. Jednym słowem - jest śliczny. Naprawdę jeden z piękniejszych, jakie poznałam. Piękny elegancki flakon tylko dopełnia dzieła.

piękny

Zapach jest piękny, słodki i elegancki. Baaaardzo trwały, jeden z trwalszych zapachów jakich używałam.
Idealny na zimę czy jesień, na lato może być zbyt duszący.
Niestety cena przerażająca, ale warto!

Używa produktu od: próbka

Coś strasznego...

To jest jeden z najgorszych zapachów, jakie miałam okazję testować. Posiadałam próbkę, której użyłam kilka razy i za każdym razem musiałam zmywać ten zapach z moich nadgarstków czym prędzej, bo nie byłam w stanie go znieść. Czuję zgniłe kwiaty, pot, jakąś fizjologiczną woń... Straszne, straszne, nie chcę nigdy więcej ich wąchać. Nie wiem czy są trwałe, bo zmywałam je ze swojej skóry po paru minutach, było mi od nich niedobrze...

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy, próbka

TOP 10 damskich perfum

Zapach miłości

Mam bardzo czuły węch. Zapach najszybciej przywodzi u mnie wspomnienia i skojarzenia. Mój mąż się śmieje, że w poprzednim wcieleniu byłam psem tropiącym. Używane przeze mnie perfumy są dla mnie bardzo ważne. Poprzez zapach między innymi wyrażam siebie, dlatego musi być do mnie dopasowany w stu procentach. Musi być idealny, nic nie może przeszkadzać czy drażnić.

Na Narciso For Her zdecydowałam się podczas większych zakupów perfumeryjnych. Kupiłam go w ciemno, uwiedziona przepięknym flakonem, dokładnie w moim stylu, pięknym i minimalistycznym. Nie bałam się ani trochę nietrafienia zapachu. Po prostu wiedziałam, że musi mi się spodobać i koniec. Jest to najpiękniejszy zapach, jakiego kiedykolwiek używałam!

Jest tajemniczy, porywający i zaskakujący, wspaniale komponuje się z moją skórą. Zapach jest dla mnie stworzony tak bardzo, że nie mam ochoty rozkładać go na czynniki pierwsze i analizować każdej, poszczególnej nuty zapachowej. Interesuje mnie tylko i wyłącznie całość zapachu. Jest jednowymiarowy, nie zmienia się w ciągu dnia, nie ulatnia i za to go pokochałam całym sercem. Cały dzień pachnie dokładnie tak, jak po otwarciu.

Lekko ciężkawy, kobiecy, niesamowicie eteryczny i kwiatowy. Bez pudrowych i owocowych aromatów. Miłosny, lekko przybrudzony perwersją. Jest to najbardziej intymny zapach jakiego używałam. Nie mam żadnych skojarzeń z mydłem czy czystością, jedyne, co nasuwa mi się na myśl to namiętność. Dokładnie tak powinna pachnieć pościel po długich, miłosnych uniesieniach z ukochanym. Taki zapach powinna roztaczać wokół siebie, piękna, namiętna i zakochana kobieta. Jest to esencja wszystkich jej pragnień, zamkniętych w małym, przepięknym flakonie, który idealnie oddaje ducha perfum.

Zapach trzyma się bardzo blisko skóry. Nie pozostawia za sobą ogona. Zachowuje się dokładnie tak, jak od niego oczekuję. Nie mam ochoty dzielić się nim z innymi. Może dlatego tak intymnie się w nim czuję.

Mój mąż oszalał na jego punkcie. Twierdzi, że wydzielam jakieś feromony i non stop czuje w tych perfumach seks. Dotąd do każdego używanego przeze mnie zapachu podchodził doskonale obojętnie, wyjątkiem jest tylko Today od Avonu. Natomiast TEN zrobił na nim piorunujące wrażenie.

Nie używam ich codziennie, byłaby to profanacja. Są zarezerwowane tylko dla mnie, na wyjątkowe chwile, by poczuć się dobrze sama ze sobą, by odnaleźć siebie. Ubrana w nie, czuję się uspokojona, wyciszona, bardzo kobieca.

Trwałość zadowalająca. Kilka kropel za uchem , na linii włosów wytrzymuje praktycznie cały dzień. W ubrania zapach wsiąka na amen, czuć je nawet po praniu.

Zapach jeden na milion, absolutnie trafiony i absolutnie mój. Myślę, że od dzisiaj wszystkie perfumy będę kupować w ciemno. Wcześniejsze sprawdzanie tylko psuje efekt. Pozostanę mu wierna do końca życia.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego flakona 50ml

Mocny i piękny

Przepiękny, przecudowny, klasyczny, elegancki, kobiecy, jednocześnie eteryczny, maksymalnie kobiecy, szykowny. Kwiatowy, ale z wyczuwalnie silną nutą - piżma, ale nienachalnego. Piękna butelka, cena jest duża, ale w tym wypadku płacimy za jakość. Utrzymuje się cały dzień, bardzo mocno go czuć, więc idealny na wieczór, ale ja osobiście nosiłabym go także za dnia.
Po dłuższej chwili (u mnie po około godzinie) uwalnia się wanilia i daje to bardzo ciekawy efekt.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

ładny, piżmowy zapach

pozwolę sobie napisać subiektywną opinię na temat tego zapachu.
- delikatny
- typowo piżmowy
- gdzieś w tle poświata słodkiej róży w mleku
- ciepły
- czysty
- wibrujący
- bliskoskórny
- intymny
generalnie, uważam, że są to perfumy spokojne, ciepłe, otulające. absolutnie nic kwiatowego, nic agresywnego, nic do biura. nadają się do łóżka, do czytania książek w fotelu, do leżenia pod kocem i leniuchowania. nie widzę dla nich innego zastosowania. są bardzo ładne i można kupić w ciemno. nie posiadają żadnej drażniącej nuty.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

zapach do łóżka

Przepiękna butelka, zarówno edt jak i edp. Zawartość zaskakująca - zapach z pazurem w słodkiej, prostej, różowomlecznej butelce (kolejne zaskoczenie – delikatniejsza woda toaletowa jest w czarnej butelce, a mocniejsza woda perfumowana w różowej).

JAK PACHNIE:
Wydaje się, że to jeden z tych zapachów, z którymi nasze ph musi "umieć" współpracować. Jest uznawany za najbardziej piżmowy zapach świata. Nie nosi się go łatwo. W zależności od chemii naszej skóry może pachnieć mocno, słodko i pudrowo, ale może pachnieć zwierzęco i brudno, jak sukienka po imprezie - jakieś resztki perfum, pot, kurz, dym papierosowy...
NUTY:
Na mojej skórze jest ostre otwarcie, ale nie wyodrębniam żadnych konkretnych cytrusów. Potem czuję kwiaty, a potem szybkie przejście do piżmowych nut bazy i tak już zostaje do końca.

DLA KOGO:
Może się spodobać osobom, które szukają cięższego kwiatowego zapachu, ale nie lubią zapachów jedzeniowych (gourmand), ani ciepłych przypraw (cynamon, kardamon, wanilia) ani przesadnej słodyczy.

Nie radzę z nim przesadzać, bo zamiast "sexy" może brzmieć krzykliwie i obezwładniająco. Najładniej pachnie w niewielkich dawkach, imitując nasz naturalny zapach, wyczuwalny jedynie wtedy, kiedy ktoś jest naprawdę blisko.
Dla dorosłej, świadomej siebie kobiety, która umie dawkować zapach.

Dla mnie to zapach "do łożka", na randkę ze śniadaniem. Baaardzo pudrowy, mocny, ciężki, trwały. Niekoniecznie wieczorowy. Zobowiązujący, klasyczny, na specjalne okazje, raczej nie na dzień i nie do biura. Jeśli na dzień, to na zimne dni. Może razić otoczenie.

Może jeszcze do niego nie dorosłam, doceniam, ale wolę inne "łatwiejsze" kwiatowe i kwiatowo-owocowe perfumy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: próbki

Dziwny Narciso

To już mój kolejny flakon Narciso, poznałam się z nim kilka lat temu, pokochałam- był ze mną od studniówki, zapach bajeczny, zdecydowanie taki jaki lubię, dość ciężki, owijający wręcz.

Po zakupie obecnego flakonu odrzuca mnie- któraś z wizażanek napisała, że czuje w nim zapach potu... i ja też poczułam go w deszczowy, wiosenny dzień-wow, co za rozczarowanie, co się stało?

Flakon jest piękny, kwintesencja minimalizmu, a zapachowi dam chyba trochę odpocząć, by móc wrócić do niego jak najszybciej i znów się nim cieszyć

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

ciekawy ale bez WOW!!!!

na perfum ten trafiłam przypadkiem przeglądajac strony allegro z perfumami. Myśle sobie..a...zakup w ciemno czegos innego..nowego....no i padło na Narciso...przejzałam najpierw komentarze na wizażu..i przewazajace opinie były na tak że ciekawy, piekny, trwały...wiec tylko na podstawie tych opinii zaryzykowalm i kupiłam...i cóż hmm.... ciężko mi określić ten zapach....niby ładny, ale taki zwyczajny...nie zachwyca mnie wogule ale tez i nie przeszkadza....
Lubie zapachy dosć ciezkie, intensywne, nawet duszace które miękko otulaja cale moje otoczenie a ten zapach taki nie jest....miły dla nosa....bez wow....
nie jest bardzo intensywny i tego mi brakuje..wyczuwam ciut nutke meska w nim cos jak herve leger Femme
Na pewno zużyje do konca ale jestem troszke zawiedziona....trwalosc nie poraza rownież a mam EDP...czuje go blisko skóry...i ot tyle....

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczete

Ładne kwiatki... i nic poza tym :(

Spodziewałam się czegoś więcej po tym zapachu. A tu tylko jakieś konwalie, kwiatki... i koniec! Nuda. Owszem, kompozycja zapachowa jest ładna, zapach ani nie odrzuca, ani nie zadusza. Jednak takie proste kwiatki, to można sobie kupić za znacznie niższą cenę. Także moim skromnym zdaniem - nie warto...

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: próbka

kurz, kwiaty i mydło

Tak jak w tytule - czuję tu tylko kwiaty, kurz i mydło. Najpierw cały zestaw, później tylko kwiaty (przywiędnięte swoją drogą) i kurz. W tej wersji nie ma cielesności dla mnie żadnej...
Trwałość - tragiczna, po godzinie czuć go praktycznie tylko po wwąchiwaniu się w nadgarstek.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: próbka

Mdłe kwiatki

Dostałam próbkę tego zapachu (edp) przy zakupie innych perfum. Jak dla mnie jest nie do zniesienia - na początku potwornie duszący, do bólu konwaliowy i banalny, potem staje się nieco delikatniejszy, ale to wciąż nie to. Przypomina mi zapach dla starszej pani, która nikogo już nie uwiedzie ani nie zaskoczy, ot, po prostu bardzo chce pachnieć kwiatkami. Absolutnie nie jest wart swojej wygórowanej ceny, nie ma w nim nic oryginalnego, intrygującego ani tym bardziej uwodzicielskiego. Trwałość taka sobie, na mnie utrzymał się ok. 5h.