Ogórkowa, Krem do rąk glicerynowo-ogórkowy (nowa formuła)

Ogórkowa, Krem do rąk glicerynowo-ogórkowy (nowa formuła)

Delikatny krem o doskonałych właściwościach nawilżających.

Posiada doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze. Tonizuje, wybiela i wygładza skórę. Nadaje jej elastyczność i chroni przed wysuszeniem. Działa kojąco i regenerująco na naskórek.

Skutecznie łagodzi podrażnienia i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie pozostawia uczucia lepkości.

Substancje aktywne : Gliceryna, Prowitamina B5 (D-panthenol), Wyciąg z miąższu ogórka.

Krem do rąk kupiony kiedyś przypadkiem, bo akurat na ten było mnie stać.Zrobiłam wielkie oczy po powrocie do domu i pierwszym użyciu.Zapach bardzo przypadł mi do gustu, konsystencja także.Nie lubię bardzo tłustych kremów, które długo się whłaniają. Ten doskonale nawilża i pielęgnuje dłonie, szybko się whłania, więc szybko można zacząć coś robić :) Niestety od dłuższego czasu nie moge go już znaleźć w żadnym sklepie :(

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Dla leniwych i mało wymagających

Zimą nie używałam kremu regularnie, bo jakoś nie lubię siedzieć parę minut z nakremowanymi dłońmi po kilka razy dziennie. :D Także nie wiem jak działa profilaktycznie. Natomiast widząc suchość na rękach łaskawie sięgałam po te mazidełko i w tej kwestii bardzo dobrze działa. Uczucie szorstkości szybko znika, suche skórki też. Przyjemny krem, który nie wchłania się przez wieczność. ;)
Jednakże warto wspomnieć, że moja skóra na dłoniach jest mało problemowa.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

krem na lato

Krem ma lekką konsystencję, świeży zapach, szybko się wchłania i pozostawia dłonie nawilżone i gładkie aczkolwiek nie na długo. Podoba mi się ten krem i uważam ze jest idealny na lato, gdy nie trzeba stosować tłustych kremów ochronnych ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Makijaż Maybelline

dobra rzecz w mojej łazience

Krem ma lekką konsystencję, w stylu soft, dobrze się wchłania. Cena też jest na plus. Ładnie pachnie.

Jedynym minusem może być opakowanie, ponieważ pod koniec krem trudno wycisnąć.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki sobie

Dość typowy, zwyczajny krem do rąk. Ma niedrażniący zapach, konsystencja również w porządku. Nawilża jako tako, jednak można tutaj mieć zastrzeżenia ponieważ wiele kremów pozostawia skórę gładką na dłużej.
Plusem jest zdecydowanie cena, jednak minusami słaba wydajność oraz opakowanie. Pod koniec miałam dużo trudności z wydobyciem resztki kremu.
Jeśli ktoś nie ma wielkich wymagań to może to być krem dla niego.

Używam tego produktu od: Używałam dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

lekki :)

krem do dłoni raczej bezproblemowych :)
nie sprawdzi sie przy suchej skorze gdyz jest bardzo lekki, szybko sie wchlania i nie odzywia skory w znajczacy sposob. Na plus napewno swiezy ogorkowy zapach ( jak w calej tej serii) no i cena :)

ziaja ma lepsze kremiki do rąk ;)

Używam tego produktu od: 3 miesiące, od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

po prostu dobry

Moim zdaniem ten krem do rąk jest po prostu dobry dobrze nawilża i nie wysusza rąk a jego zapach...no coż jak kto woli mi na początku nie pasował jednak teraz jest ok nawet zaczął mi sie podobać .Opakowanie praktyczne w sam raz do torebki.Jest dosyc gęsty co cenię w kremach(moim zdaniem nie ma nic gorszego niż lejący sie krem).Ogólnie produkt na plus.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie dokończone:)

Dla mało wymagających dłoni

Nie widzę jakiegoś wielkiego działania tego kremu, jest średni.

- ma lekką konsystencję

- szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości

- wyraźnie pachnie ogórkiem

- niestety szybko "znika" z rąk, po krótkim czasie nie czuć, że dłonie były nim smarowane

- mało wydajny

- trochę twarda tubka, ciężko wyciskac krem gdy się kończy

- nie widać wyraźnego działania pielęgnacyjnego

- ogólnie : taki sobie zwykły kremik, na pewno sa lepsze.

Jestem na nie

Ten produkt Ziai się nie udał. Nie wymagam wiele od kremu do rąk, byleby nawilżał, gdy są przesuszone (a zdarza się to dość rzadko). Niestety, ten krem wysusza mi ręce!!! Szybko się wchłania, po minucie mam wrażenie jakby go w ogóle nie było, a po 15 minutach szczypie mnie sucha skóra na dłoniach. Zapach nie jest ani powalający, ani zły, ale nie lubię perfumowanych kremów do rąk, bo po pewnym czasie chemiczny zapach po prostu mnie odrzuca. Za taką cenę (jest trochę wyższa niż 3,5) i pojemność można znaleźć dużo lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dla mnie nie

Dostałam ten kremik jako gratis, inaczej bym raczej nie kupiła.Zapach świeży, ogórkowy, mi jednak nie przypadł do gustu. Nawilżenie dość słabe i krótkie, opakowanie trochę twarde i nieporęczne. Może miłośniczkom świeżych zapachów się spodoba, jako takie mazidełko, ja potrzebuje nawilżenia, regeneracji dłoni i ślicznego zapachu :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

mój krem do rąk nr 2

W moim prywatnym rankingu ten krem jest zaraz za kremem ziaji oliwkowym do rąk. Świetnie nawilża, ma niedrażniący zapach (nie lubię, gdy każdy z preparatów, którymi się smaruję, a używam wielu, ma intensywny zapach - mieszanka zapachowa przyprawia mnie o ból głowy...), jest wydajny, nie tłusty, relacja cena-jakość jest jeszcze lepsza :)).

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-ego

Bardzo lubie

Krem swietnie sie wchlania i na dlugo nawilza przesuszone dlonie. Nie tworzy tlustego filmu. Ma dosc rzadka, ale tresciwa konsystecje, przez co jest dosc wydajny. Pachnie pieknie ogorkami, tak jak cala seria. Zapach na dloniach dosc dlugo sie utrzymuje. Ma bardzo praktyczne i estetyczne opakowanie. Jeden z moich ulubionych kremow do rak. Kolejny swietny produkt firmy Ziaja, polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni