Suszarka do włosów Lissima Ionic

Suszarka do włosów Lissima Ionic

Pojemność 1 szt

Doskonale prostuje włosy podczas suszenia, dodając włosom blasku.

Funkcja jonizacji: dodaje blasku Twoim włosom i sprawia, że włosy nie elektryzują się.
System Ultra-Liss z ceramiką: pozwala doskonale wyprostować włosy jednocześnie delikatnie je susząc
Szybka i łatwa w użyciu nawet przy trudo dostępnych miejscach z tyłu głowy.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Rewelacja!

Moja pierwsza Rowenta :)
Od pierwszego użycia zakochałam się w tej suszarce do włosów.
Świetnie podnosi moje włosy, przy okazji lekko je prostując.
Mam ją od ... hmmm... 6-7 lat. Ostatnio wysiadł mi kabel i musiała być przerabiana.
Na chwilę obecną leży jako awaryjna, bo nie mam sumienia jej wyrzucić. W użyciu jest jej następca!
A tą konkretną używałam praktycznie co 2-3 dzień!
Nie bardzo rozumiem negatywnych opinii ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.
A jeżeli ktoś kupił tą SUSZARKĘ jako prostownicę, to sorry, ale nigdy nie będzie zadowolony. Bo to nie jest PROSTOWNICA.
Płytki prostujące nagrzewają się od podmuchu gorącego powietrza. Dają tylko lekki efekt prostownicy. No i ta jonizacja! Super sprawa.

Zalety:
- wygodna w trzymaniu
- dobrze suszy - dobry podmuch
- nakładka prostująca - nie PROSTOWNICA!!!
- wygodna w czyszczeniu

Wady:
- trochę ciężko czyści się głowice prostujące ale daje radę

Szkoda, że już nie produkują.

Używam tego produktu od: 6-7 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

DOSKONAŁA!!! TO KWC!!!!!! :))

Dostałam go w prezencie w RTV AGD jak kupiłam telewizor :) Mnie osobiście bardzo, bardzo się podoba ta suszarka.

+opakowanie (wygodne w podróży)
+można wybrać temperature powietrza, tzn zimny powiew i oczywiście ciepły :)
+3 stopnie nawiewu
+ogólnie, doskonały produkt

Osobiście, prawie zawsze używam chłodnego nawiewu, włosy wtedy tak się nie niszczą jak by ciepłym nawiewie. Ten nawiew jest doskonały na lato!!:) Chłodzi skórę głowy, i suszy włosy:)) I jeszcze, nie używałam tej końcówki prostującej, bo włosów kręconych nie mam, ale kiedyś moja sis cioteczna go użyła, jak um nie nocowała, i miała piękne, prote włosy:))
Jak dla mnie KWC!!!!! Polecam :)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:nic

Dobry

Mysle ze wiele dziewczyn nie przeczytalo dobrze instrukcji do tej suszarki, a pozniej mowią ze ona zle prostuje;] Ja zawsze wysusze włosy tak w 80% i DOPIERO biore sie za ta nakładke i nia wtedy dopiero susze włosy. Mam baaaaaaardzo krecone włosy,dosłownie loczki i przy niej nie mam dokładnie wyprostowanych jak po prostownicy ale jestem bardzo z niej zadowolona, ponieważ nie niszczy tak bardzo moich włosów i prostuje je tak jak ja chce. a pozatym ma ona kilka stopni do kazdego rodzaju włosów wiec to tez duzo pomaga przy prostowaniu.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Manicure - marynarskie paski

taka sobie...

Prostownica to oczywiście ściema, nigdy niczego mi nie wyprostowała a włosów kręconych nie mam.
Strasznie wolno suszy, w przypadku moich włosów sięgających linii brody zajmowało jej to około 15 minut (ale już tak mam, że włosy bez użycia suszarki schną mi tak długo, że nocy nie starcza :) ale znalazłam zdecydowanie szybszą)
Po około 2ch miesiącach pękła w niej guma na kablu, wystarczyło zakleić go taśmą izolacyjną, ale wyglądało to średnio, a po około 2 latach pękła zawieszka co zadecydowało o wymianie na lepszy (zdecydowanie) model ;)
Jest nieduża, poręczna i stosunkowo cicha. Włosów nie niszczyła. Nie jest taka zła, ale teraz za tę sumę można spokojnie kupić coś lepszego (przede wszystkim zwykłą prostownicę). Używam tego produktu od: 2 lata

suszarka TAK, prostownica NIE

Bardzo fajna i poręczna suszarka. równiez bardzo wytrzymała - mam ją około 3 lata i działa jak ta lala. Trochę sie numerki przy włączniku powycierałym, ale to zaden klopot.
niestety pomysl z prostownica to klapa total. Nie dziala i na dodatek "szrpie" i kruszy koncowki wlosow. Nie polecam, bo nie protuje ani nie wygladza i suszenia z koncowka prostujaca trwa wieki :(

Używam tego produktu od:3 lat

ok

Uwazam, ze suszarka jest w porzadku, nakladka prostujaca dziala bez zarzutu. Jednak zaznaczam, ze jesli ktos marzy o idealnie prostych wlosach jak po uzyciu prostownicy, to sie srogo zawiedzie. Suszarka wygladza moje niesforne loki, ukladaja sie po wysuszeniu w ladne fale. Daje efekt jak wyciaganie wlosow na szczotce. Nie jest nia trudno operowac, na pewno latwiej niz szczotka i suszarka jednoczesnie. Co do zniszczenia wlosow, mam wrazenie ze sa bardziej zniszczone, tzn. suche na koncach, niz kiedy szusze je przy uzyciu zwyklej nasadki, ale jakiegos dramatu nie ma, w koncu kazda suszarka w jakims stopniu niszczy wlosy.
Co do drobnych minusow, uwazam ze jest dosyc ciezka i glosna, a poza tym moglaby miec dluzszy kabel.
Ogolnie rzecz warta polecenia.
Zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie, bo sluzy mi juz dlugo i jak na razie mnie nie zawiodla, a poza tym lubie eksperymentowac, wiec pewnie skusze sie kiedys na podobna suszarke innego producenta.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań:

Jestem na nie!

Moim zdaniem szkoda pieniędzy na tę suszarkę...Moje włosy nie są kręcone,raczej falowane,ale ta suszarka ZUPEŁNIE sobie z nimi nie radzi.Zamiast je rozprostować i wygładzić to je napusza.Poza tym jest dosyć niewygodna w użytkowaniu.Niestety,efektu prostownicy po tym nie ma:(

Używam tego produktu od: już nie używam

świetna

Fajny pomysł - suszarka i prostownica w jednym - i doskonałe wykonanie. Można jej używać niemal codziennie, a nie niszczy włosów - są gładkie i proste. Nie daje co prawda efektu drutu, jak klasyczna prostownica, ale liczę to raczej na plus. Włosy wyglądają, jakby były modelowane na szczotce u fryzjera. Z wad...może nieco za głośno pracuje, fakt. Ale ja nie jestem wybredna ;p
Używam tego produktu od:zimy 2007/2008

wyrzucone pieniądze w błoto!

oj nieee!
kupiłam bo sugerowałam sie reklamą, mam dość trudne wlosy do ułożenia -naturalnie kręcone ze skłonnoscią do puszenia, po uzyciu tej suszarki włosy są proste ale napuszone, szkoda kasy, kupiłam za 50 zł prostownice i działa o niebo lepiej ! dwie gwiazdki za wygląd w miarę

całkiem fajny gadzet :)

Ułożenie fryzury za pomocą tej suszarki zajmuje mi 15 min z suszeniem,po tym czasie mam fajną trwałą fryzurę niczym nie różniącą sie od tej zrobionej u fryzjera.Obsługa tej szuszarki jest dziecinnie prosta i nie potrzebna jest żadna wprawa,łatwiej ułożyć nią fryzurę niż szczotką i suszarka.Używając jednak tego urządzenia trzeba pamiętać o każdorazowym użyciu preparatu chroniacym przed ciepłem,cudów niema,przesusza włosy na szczęście nie tak jak prostownica.Osoby marzące o prostych drutach powinny zrezygnować z jej zakupu gdyż nie uzyskają takiego efektu.Suszarka prostuje owszem ale naturalnie co mnie akurat bardzo odpowiada.
Ma estetyczny wygląd ale nieco za głośno pracuje.
Ogólnie ja jestem bardzo zadowoloną użytkowniczką :)

Ilość zużytych opakowań:--

genialna

Uwielbiam tą suszarkę! Wysuszenie i wyprostowanie nią włosów jest super łatwe i bardzo szybkie. Włosy świetnie się dzięki niej prostują, są gładkie i błyszczące. Jedynym minusem jest to, ze przy regularnym stosowaniu włosy się przesuszają, ale to nie wina tej konkretnie suszarki, tylko całego procesu oddziaływania na włosy wysokimi temperaturami.
No i jeszcze uwaga do jonizacji - nie zauważyłam, żeby dawało to jakieś efekty.

Używam tego produktu od:2 czy 3 lata
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobra

Uważam, że ta suszarka jest wspaniałym, choć niekoniecznie niezbędnym urządzeniem. Nie prostuje włosów jak tradycyjna prostownica, a la druty, doskonale imituje natomiast prostowanie włosów na szczotce z którym sobie nie radzę. Włosy są jedwabiste w dotyku, układają się z takim lekkim podwinięciem na końcach, które bardzo mi się podoba. Nie niszczy włosów. Super jest to, że producent zamieścił w instrukcji porady dotyczące sposobu prostowania, na początku bardzo się przydały. Sama natomiast suszarka, z nałożoną zwykłą końcówką skupiającą nie ma jakiejś ogromnej mocy, do suszenia na szybko u mnie się nie nadaje, najpierw muszę podsuszyć loki zwykłą suszarką. Praktyczny futerał. Używam jej od roku i jest wciąż jak nowa;)
Ilość zużytych opakowań: pierwsza suszarka